80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +0
80 ppt ?

Wypadają mi włosy ratunku (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wypadają mi włosy ratunku

Napisał(a): ~dsds -

Robiłaś jakieś badania skóry głowy? Jeśli włosy wypadają to jest wina właśnie skóry i warto o nią zadbać. Teraz u profesjonalnego fryzjera zrobisz badanie, np. mapping w APH na Świętokrzyskiej, dzięki któremu dowiesz się jakie masz problemy ze skórą głowy.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~aere -

~dsds Robiłaś jakieś badania skóry głowy? Jeśli włosy wypadają to jest wina właśnie skóry i warto o nią zadbać. Teraz u profesjonalnego fryzjera zrobisz badanie, np. mapping w APH na Świętokrzyskiej, dzięki któremu dowiesz się jakie masz problemy ze skórą głowy.
Na czym polega ten mapping? To ciekawe co piszesz na temat tego badania

Napisał(a): ~mada g -

Moje włosy się strasznie łamały, wiecznie miałam ich pełno na szczotce. Myślałam, ze wypadają, ale sie okazało, że się tak kruszą. Przestałam je rozjaśniać, ale poprawy nie było zbyt dużej. Dopiero aż zmieniłam prostownicę na taką ze specjalnym sensorem, która sprawdza włosy i dopasowuje do nich temperaturę to widzę poprawę. Włosy się nie rozdwajają, nie łamią, nie wypadają. Babyliss ma też z tej serii suszarkę, to chyba będzie mój następny zakup :)

Reklama

Napisał(a): ~ghfghfg -

~aere
~dsds Robiłaś jakieś badania skóry głowy? Jeśli włosy wypadają to jest wina właśnie skóry i warto o nią zadbać. Teraz u profesjonalnego fryzjera zrobisz badanie, np. mapping w APH na Świętokrzyskiej, dzięki któremu dowiesz się jakie masz problemy ze skórą głowy.
Na czym polega ten mapping? To ciekawe co piszesz na temat tego badania
Generalnie mapping to takie badanie kamerką. Sprawdza się nim stan skóry głowy. Po badaniu dostajesz zalecenia, masz dobierane zabiegi żeby polepszyć stan skóry głowy.

Reklama

Napisał(a): ~faaa -

Mi bardzo pomogło na problemy z włosami używanie Hair Medic. Teraz rosną jak szalone, co czasami bywa wręcz problemowe bo często muszę nową farbę nakładać bo się robią odrosty w dość krótkim czasie. Ale...jestem w stanie to zaakceptować ;-)

Napisał(a): ~adrtt -

~faaa Mi bardzo pomogło na problemy z włosami używanie Hair Medic. Teraz rosną jak szalone, co czasami bywa wręcz problemowe bo często muszę nową farbę nakładać bo się robią odrosty w dość krótkim czasie. Ale...jestem w stanie to zaakceptować ;-)
Tez polecam

Reklama

Napisał(a): ~Marzenka33 -

Na problemy z wypadaniem włosów tylko odżywka Hasna. Bardzo polecam ja wszystkim, którzy stosowali większość preparatów na rynku i nie dały one żadnego efektu. Odżywka Hasna zahamowała wypadanie włosów już po miesiącu stosowania. Teraz na grzebieniu mam dosłownie kilka włosów i na skroniach są nowe małe baby hair. Ja jestem zachwycona Hasną. Polecam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wypadają mi włosy ratunku