Odpowiadasz na:
Wypadają mi włosy ratunku

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Co mam robić, wypadają mi dosłownie garściami, ciągle czyszczę z nich szczotkę! :< Boję się, że niedługo wyłysieję całkowicie... :( Proszę pomóżcie mi :(

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wypadają mi włosy ratunku

Napisał(a): ~adrtt -

~faaa Mi bardzo pomogło na problemy z włosami używanie Hair Medic. Teraz rosną jak szalone, co czasami bywa wręcz problemowe bo często muszę nową farbę nakładać bo się robią odrosty w dość krótkim czasie. Ale...jestem w stanie to zaakceptować ;-)
Tez polecam

Re: Wypadają mi włosy ratunku

Napisał(a): ~faaa -

Mi bardzo pomogło na problemy z włosami używanie Hair Medic. Teraz rosną jak szalone, co czasami bywa wręcz problemowe bo często muszę nową farbę nakładać bo się robią odrosty w dość krótkim czasie. Ale...jestem w stanie to zaakceptować ;-)

Reklama

Re: Wypadają mi włosy ratunku

Napisał(a): ~mola -

Z własnego doświadczenia mogę śmiało polecić biotebal. Jest naprawdę dobry i przynosi efekty. Włosy nie tylko przestają wypadać, stają się zdrowsze i odżywione.

Re: Wypadają mi włosy ratunku

Napisał(a): ~ghfghfg -

~aere
~dsds Robiłaś jakieś badania skóry głowy? Jeśli włosy wypadają to jest wina właśnie skóry i warto o nią zadbać. Teraz u profesjonalnego fryzjera zrobisz badanie, np. mapping w APH na Świętokrzyskiej, dzięki któremu dowiesz się jakie masz problemy ze skórą głowy.
Na czym polega ten mapping? To ciekawe co piszesz na temat tego badania
Generalnie mapping to takie badanie kamerką. Sprawdza się nim stan skóry głowy. Po badaniu dostajesz zalecenia, masz dobierane zabiegi żeby polepszyć stan skóry głowy.

Reklama