336
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi221
  • Ocen na +0
336 ppt ?

Wypadanie włosów. (222)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wypadanie włosów.

Napisał(a): gość -

Czy ktoś ma wiecej informacji o tym grzebieniu? jak szybko widac efekty? please pomocy!!!

gość HEJ,
Ja tez próbowałam juz wszystkiego... nawet badałam tarczyce bo nie zdawałam sobie sprawy ze to tez moze byc przyczyna wypadania włosów... Tarczyca wykluczona, wiec udałam sie do dermatologa, który zaproponował mi abym spróbowała grzebienia laserowego hairmax laser comb i przyznam szczerze, ze używam jakies 3 miesiace i napewno mi włosy juz tak nie wypadaja a nawet wydaja sie jakies inne takie zdrowsze. Pomimo tego ze nie jest to tania rzecz nie zaluje wydatku, tylko pewnie trzeba cały czas uzywac zeby utrzymac efekt..
INTERIA.PL

hej jestem fryzjerką wiesz 50%wypadania włosów to problem hormonów i trybu życha (stres, złe jedzenie) szampony i odzywki nie pomagają . najlepsze są ampułki które można wcierać lub kuracja darsonwalizacja prądami darso co pobudza ukrwienie cebulek włosów trzeba przynajmniej serie zrobić 10 zabiegów codziennie polecam (to wygląda tak że jeżdzi sie po głowie urzadzeniem wyglądającym jak blender )przez co przechodzą prądki .

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Stres zawsze odbija się na kondycji włosów, wyglądzie skóry, ogólnym samopoczuciu. Zwróć też uwagę na dietę, może ona ostatnio straciła swoją pełno wartościowość? Zima też nie najlepszym okresem dla włosów, stąd może ich osłabienie. Bardzo męczysz włosy spinaniem, ściskasz gumką? a może to działanie jakiejś stylizacji? Farby, przesuszenia włosów?

Reklama

Najlepszym preparatem na wypadanie włosów jest serum Dermatopoietin ze Szwajcarii . Jest Genialne bo zatrzymuje wypadanie włosów już w ciągu 72 godzin od pierwszego zastosowania. Trudno uwierzyć? Ale to fakt : sama sprawdziłam.

Wystarczy na noc wsmarować w skórę głowy i do spania ) Rano można włosy umyć, ale nie trzeba ( nie są ani tłuste ani lepkie). Powiem nawet , ze rano włosy lepie sięukładają bo są bardziej sprężyste. Powtarzać kuracje przez trzy wieczory. I to tyle!
Włosy przestają wypadać ! Polecam gorąco! wystarczy wpisać w google : dermatopoietin.
Do kupienia min w www. e-cosmeceuticals. pl

Pozdrawiam :)

Dziewczyny, doszłam do krawędzi. Chodzi o moje włosy – są tragiczne. A właściwie ich nie ma. Fakt, lata farbowania, ale ostatnio zauważyłam naprawdę łysawe placki. Masakra! Od trzech miesięcy stosuję na przemian kompresy, rzepę (nawet sama robiłam już sok), olej rycynowy, nafta oczyszczona. Nic, zero poprawy. Lekarze rozkładają ręce, nie wiedzą o co chodzi, podobno jestem zdrowa, mam trochę za dużo testosteronu, ale bez tragedii. Ostatnio słyszałam od znajomej o Bioxsine, podobno jakieś rewelacyjne kosmetyki do włosów, kuracja, która zapobiega wypadaniu i wzmacnia włosy. Znacie, słyszałyście coś? Czy naprawdę działa? Widziałam, że można kupić w necie – nie są tanie, ale też bez tragedii. Szczególnie dla kogoś tak zdeterminowanego jak ja. Jeśli są warte swojej ceny. Proszę o opinie.

victorio019, z problemem wypadających włosów borykam się od 5 lat. Wiem, że genetyka i te sprawy w końcu zrobią swoje, ale staram się odwlec ten moment jak najbardziej się da. Stosowałem już chyba wszystko, nawet zamawiałem kosmetyki ze Stanów i innych zakątków świata. Podsłyszałem jeszcze o takim preparacie Bioxsine i ostatnio kupiłem go przez internet. Muszę powiedzieć, że pierwszy miesiąc stosowania szamponu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył – włosy wyraźnie mniej wypadają! Przymierzam się teraz do zakupienia skoncentrowanego preparatu (mają go w postaci ampułek – ponoć dających 90% skuteczność). Trzymajcie kciuki za efekty!

mi najlepiej wchodził skrzyp susz do zaparzania, ale do tego trzeba wytrwałości, parę miesięcy przynajmniej, ale warto, ponieważ oszczędza się kasę, nie kupuje drogich kapsułek, a przy okazji nabiera się dobrych nawyków, regularnego dbania o swoje ciało... bo nie tylko o włosy tu chodzi..
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • grzebień laserowy opinie
  • dermatopoietin forum
  • dermatopoietin
  • grzebien laserowy opinie
  • hairmax opinie
  • DERMATOPOIETIN opinie
  • grzebien laserowy hairmax opinie
  • osocze bogatopłytkowe na włosy forum
  • po którym zabiegu mezoterapii skóry głowy wlosy przestają wypadac
  • grzebień hairmax