349
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi229
  • Ocen na +1
349 ppt ?

Wypadanie włosów. (230)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wypadanie włosów.

Napisał(a): gość -

Na takie problemy z włosami moim zdaniem teraz najskuteczniejszy jest zabieg mezoterapii glowy haircae.Owszem ,mozna próbowac z tym aby leczyc sie szamponami,ale nie zawsze to skutkuje tak jakbysmy chcieli.
Polecam odwiedzić ten salon, bo teraz bedzie to dużo tańszy zabieg http://cec-efekt.pl/pl/Oferta/PROMOCJE-w-CEC-Efekt-Zielona-Gora

Reklama

Reklama

też się warto zastanowić nad tym, jaka jest tego przyczyna, bo może po prostu to jest wynik złej diety bądź silnego stresu. Nie zaszkodzi wizyta u specjalisty, żeby poradził, co możemy zrobić. A jeśli chodzi o ciekawe informacje na temat tego, jak sobie poradzić z wypadaniem włosów warto poczytać ten artykułhttp://www.we(...)07.html

Mnie na wypadające włosy najbardziej pomogło mleko kokosowe. Może efekty nie były jakieś powalające, ale na pewno włosy uległy zagęszczeniu. Można dostrzec dużo małych włosków na "zakolach"
Tutaj jak stosować: http://sposoby-na-wypadajace-wlosy.blogspot.com/

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja kiedyś miałam grube gęste włosy - nie wiem dlaczego ale po pierwszej ciąży zaczęły mi totalnie wypadać. Przerzedziły się znacznie - może przez te wahania hormonów?
Tak czy siak to nie ta piękna czuprynka którą miałam kiedyś :(
Jakiś czas temu spróbowałam kuracji ziołowej Bioxine. Na innym forum jakaś dziewczyna bardzo ją zachwalała, tak więc postanowiłam spróbować. I nie żałuję. Faktycznie działa, włosy są ładniejsze i jest ich zdecydowanie więcej. Efekt nie jest od razu ale po pewnym czasie widać różnicę.

Wydaje mi się, że przy tak dużej utracie włosów nie ma co wypróbowywać kosmetyków ani leków na własną rękę, ale niestety trzeba się wybrać do lekarza skórnego. Moja znajoma kiedyś też tak zlekceważyła problem i dziś nosi perukę.

Ja słyszałam o odżywce ze sporym dodatkiem olejku arganowego Argan z Cece. Podobno ten olejek bardzo dobrze regeneruje suche, zniszczone i wypadające włosy i jest nowością jeśli chodzi o odżywki do włosów. Pełna nazwa producenta sugeruje, że są ze Szwecji, a ja tam do Skandynawów ma zaufanie :) Myślę, że warto spróbować tego specyfiku o zapachu orientalnym. A tu przeczytałam opinię:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • grzebień laserowy opinie
  • dermatopoietin forum
  • dermatopoietin
  • grzebien laserowy opinie
  • hairmax opinie
  • DERMATOPOIETIN opinie
  • grzebien laserowy hairmax opinie
  • osocze bogatopłytkowe na włosy forum
  • po którym zabiegu mezoterapii skóry głowy wlosy przestają wypadac
  • grzebień hairmax