303
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi199
  • Ocen na +0
303 ppt ?

Wypadanie włosów. (200)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wypadanie włosów.

Napisał(a): gość -

Dla mnie nie pomagał o mi nic, nawet jakies suplementacje do momentu az nie zaczełam chodzić na taki zabieg mezoterapii skóry głowy z wykorzystaniem produku Haircare.
Naprawde musze przyznać ze wlosy super sie wzmocnily, nie ma tak ze przeciągam szczotka po włosach i zostaje na nich kępka. Jest rewelacyjnie. Ja miałam 4 zabiegi. A zabieg polecam wykonać tutaj http://cec-efekt.pl/pl/Oferta/PROMOCJE-w-CEC-Efekt-Zielona-Gora

Napisał(a): Gość -

Wiesz co, ja też miałam z tym problem, i pomogło bardzo picie naparów z pokrzywy raz-dwa razy dziennie. Do tego na włosy nakładałam maskę z błota Bielendy. Teraz włosy są mocne i lśniące, a przede wszystkim przestały wypadać :)

Napisał(a): gość -

ja byłam na takim zabiegu z osoczem (w Klinice Medycyna Urody), do tego pije napar z pokrzywy (Pani doktor zaleciła) łykam Merz special na wzmocnienie i musze powiedziec ze widze poprawe, ogolnie zaczelam lepiej dbac o wlosy jak zobaczyłam ze zaczynaja się sypac, nie susze ch tez takim goracym powietrzem a i jak sie okazuje bez prostownicy tez mozna sobie radzic :)

Napisał(a): Gość -

Wykonywałam zabiek karboksyterapii i osocza bogatopłytkowego na wypadające włosy (w Karboklinice). Faktycznie pomogło, seria 10 zabiegów z karbo i 1 z osoczem. Zdecydowanie włosy mniej wypadają niż poprzednio oraz pojawiają się nowe, małe włoski. Dodatkowo regularnie biorę suplementy diety do tego przeznaczone. No i staram sie nie przesuszać włosów suszarkami i prostownicami ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • grzebień laserowy opinie
  • dermatopoietin forum
  • dermatopoietin
  • grzebien laserowy opinie
  • hairmax opinie
  • DERMATOPOIETIN opinie
  • grzebien laserowy hairmax opinie
  • osocze bogatopłytkowe na włosy forum
  • po którym zabiegu mezoterapii skóry głowy wlosy przestają wypadac
  • grzebień hairmax