270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +-183
270 ppt ?

Wyróżnianie komentarzy pod artykułem (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wyróżnianie komentarzy pod artykułem

Napisał(a): Admin -

Wyróżnienie komentarza to idealny sposób na zainteresowanie nim dużej ilości czytelników! Wyróżnione komentarze są znacznie częściej czytane, otrzymują więcej odpowiedzi oraz ocen. Dodatkowo przyklejenie wyróżnionego komentarza nad listą pozostałych wypowiedzi powoduje, że jest on bardziej widoczny niż pozostałe i zwiększa szansę na to, że każdy czytelnik zapozna się z jego treścią.

[image]00063LPZ099L5YGF[/image]

Całkowity koszt wyróżnienia komentarza bez jakichkolwiek ukrytych opłat to 2,46 zł!

Jak to działa?

Opcja wyróżnienia komentarza pozwala na oznaczenie dowolnego komentarza (Twojego lub takiego, który Ci się podoba) tłem.

Dwa najczęściej wyróżniane komentarze zostaną umieszczone („przyklejone”) nad listą pozostałych komentarzy i będą tam widoczne bez względu na sortowanie i przechodzenie na pozostałe podstrony komentarzy. Oznacza to, że będą zawsze na górze.

[image]00063LQ2LR225H2U[/image]

Ale pozostaną tam do czasu, aż inny komentarz nie zostanie wypromowany większą ilość razy. Dwa komentarze na górze są sortowane po ilość wyróżnień oraz chronologicznie (zatem wcześniej napisany komentarz o takiej samej ilości wyróżnień jak ten poniżej, znajdzie się jako pierwszy w boksie). W praktyce: jeśli napisałeś komentarz o godzinie 9:00 i otrzymał on 5 wyróżnień to znajdzie się w boksie najczęściej wyróżnianych, kolejny wyróżniony komentarz napisany o 10:00 ma 6 głosów, będzie nad nim – a trzeci z ilością głosów też równą 5, ale napisany o 9:30, nie wejdzie na listę, dopóki nie uzyska 6 wyróżnień (wtedy zastąpi komentarz z 9:00 - starszy, ale z mniejszą ilością głosów).

Jak wyróżnić komentarz?

Po prostu wyślij SMS o treści KOLOR na numer 7271 i wpisz otrzymany kod w odpowiednim formularzu przy dowolnym komentarzu!
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsze komentarze pod pytaniami na forach
Do góry strony: Wyróżnianie komentarzy pod artykułem