1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń141 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +2
1 tys. ppt ?

Wyrzuć te kwiaty z domu, inaczej zniszczą twoje życie! (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Wyrzuć te kwiaty z domu, inaczej zniszczą twoje życie!

Napisał(a): Mona28 -

gość
Mona28
gość
Mona28 (...)...no i najciekawsze storczyki-to "drapieżniki"...celowo takie określenie;-)w swoim naturalnym środowisku rosną na drzewach, kiedy wyssają wszystkie wartościowe składniki ze swojego żywiciela przeskakują na następne drzewo...dlatego mają takie długie korzenie...
Jako florystka nie powinnaś rozpowiadać podobnych bredni klientom - to mija się z prawdą na temat wspaniałych roślin, jakimi są storczyki. Nic nie wysysają z drzew, na których rosną, tylko żywią się rozkładającą się martwą materią - radzę się dokształcić i nie robić z siebie debila przed ludźmi.
Ty nawet przepisać z neta nie potrafisz poprawnie Baranie jeden, lepiej sprawdz co odżywia się rozkładającą martwą materią, bo na pewno nie storczyki-wpisałeś w neta, żeby sprawdzić i nawet przeczytać ze zrozumieniem nie umiesz...Jajko mądrzejsze od kury!
Wiesz dlaczego storczyki rosną w korze, a nie w ziemi....słucham-
storczyki rosną wrośnięte korzeniami w korę drzew i pożywiają się substancjami w niej zawartymi....
Jakim cudem wobec tego żyją w doniczkach w martwej od dawna korze??? Gdyby potrzebowały soków z drzewa, to padłyby przesadzone do doniczki. Myślenie nie boli. I nie jestem baranem, tylko miłośniczką storczyków i wiem na ich temat trochę więcej od Ciebie. Może warto zajrzeć do książek, zanim wciśnie się klientowi jakieś bzdury na temat sprzedawanej rośliny. Tutaj piszemy anonimowo, ale kiedyś Cię ktoś w tej kwiaciarni wyśmieje za takie legendy. To jest podstawowa wiedza.
No właśnie-jak sama napisałaś....jesteś tylko miłośniczką, a ja pracuję w swoim zawodzie od 15 roku życia...prowadzę sieć Kwiaciarni, Kursy Florystyczne, 2 sklepy internetowe i jeszcze z Rodzicami mamy kilka stoisk z kwiatami na giełdzie kwiatowej....tak więc wybacz, ale o kwiatach wiem więcej od Ciebie- i lepiej się doucz co żywi się rozkładającą martwą materią-Biologia się kłania na poziomie podstawówki.Bezmyślnie przepisujesz coś z internetu, nie czytając nawet-a potem innym prubujesz wmówić te swoje mądrości....
Nie uważam się za Alfę i Omegę, bo pewnie są ludzie mądrzejsi ode mnie...ale jak czegoś nie wiem to pytam, a nie się wymądrzam- a o storczykach można pisać w nieskończoność..jest 30.000 gatunków, niektóre z nich rosną także na skałkach, i jest na świecie jeden jedyny gatunek który rośnie i kwitnie pod Ziemią....ale to pewnie też wiesz, bo przecież o nich wiesz wszystko!!Znalazła się miłośniczka....

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość Jedyne kwiaty jakie nie mogą być w domu to takie które powodują alergie u domowników jak np. kwitnąca hoja czy prymulki
Usiłuję to właśnie komuś wyżej wyjaśnić, ale chyba szare komórki jej się skończyły i nie dociera.

Reklama

Napisał(a): gość -

Mona28
gość
Mona28
gość
Mona28 (...)...no i najciekawsze storczyki-to "drapieżniki"...celowo takie określenie;-)w swoim naturalnym środowisku rosną na drzewach, kiedy wyssają wszystkie wartościowe składniki ze swojego żywiciela przeskakują na następne drzewo...dlatego mają takie długie korzenie...
Jako florystka nie powinnaś rozpowiadać podobnych bredni klientom - to mija się z prawdą na temat wspaniałych roślin, jakimi są storczyki. Nic nie wysysają z drzew, na których rosną, tylko żywią się rozkładającą się martwą materią - radzę się dokształcić i nie robić z siebie debila przed ludźmi.
Ty nawet przepisać z neta nie potrafisz poprawnie Baranie jeden, lepiej sprawdz co odżywia się rozkładającą martwą materią, bo na pewno nie storczyki-wpisałeś w neta, żeby sprawdzić i nawet przeczytać ze zrozumieniem nie umiesz...Jajko mądrzejsze od kury!
storczyki rosną wrośnięte korzeniami w korę drzew i pożywiają się substancjami w niej zawartymi....
Jakim cudem wobec tego żyją w doniczkach w martwej od dawna korze??? Gdyby potrzebowały soków z drzewa, to padłyby przesadzone do doniczki. Myślenie nie boli. I nie jestem baranem, tylko miłośniczką storczyków i wiem na ich temat trochę więcej od Ciebie. Może warto zajrzeć do książek, zanim wciśnie się klientowi jakieś bzdury na temat sprzedawanej rośliny. Tutaj piszemy anonimowo, ale kiedyś Cię ktoś w tej kwiaciarni wyśmieje za takie legendy. To jest podstawowa wiedza.
No właśnie-jak sama napisałaś....jesteś tylko miłośniczką, a ja pracuję w swoim zawodzie od 15 roku życia...prowadzę sieć Kwiaciarni, Kursy Florystyczne, 2 sklepy internetowe i jeszcze z Rodzicami mamy kilka stoisk z kwiatami na giełdzie kwiatowej....tak więc wybacz, ale o kwiatach wiem więcej od Ciebie- i lepiej się doucz co żywi się rozkładającą martwą materią-Biologia się kłania na poziomie podstawówki.Bezmyślnie przepisujesz coś z internetu, nie czytając nawet-a potem innym prubujesz wmówić te swoje mądrości....
Nie uważam się za Alfę i Omegę, bo pewnie są ludzie mądrzejsi ode mnie...ale jak czegoś nie wiem to pytam, a nie się wymądrzam- a o storczykach można pisać w nieskończoność..jest 30.000 gatunków, niektóre z nich rosną także na skałkach, i jest na świecie jeden jedyny gatunek który rośnie i kwitnie pod Ziemią....ale to pewnie też wiesz, bo przecież o nich wiesz wszystko!!Znalazła się miłośniczka....
No cóż - florystka... Sorry, ale po przykładzie z korą w doniczce, który podałam, każdy by się już zastanowił. Pleć dalej, co uważasz - takie jak ty ośmieszają ten zawód. Mam nadzieję, że reszta uczestników forum rozumie, że kora jest to martwa materia, więc storczyk nie jest żadnym pożal się Boże - wędrującym "drapieżnikiem"..... Jesteś typowym przykładem "pani z kwiaciarni", która ma nikłe pojęcie na temat roślin.

Napisał(a): Mona28 -

gość
Mona28
gość
Mona28
gość
No cóż - florystka... Sorry, ale po przykładzie z korą w doniczce, który podałam, każdy by się już zastanowił. Pleć dalej, co uważasz - takie jak ty ośmieszają ten zawód. Mam nadzieję, że reszta uczestników forum rozumie, że kora jest to martwa materia, więc storczyk nie jest żadnym pożal się Boże - wędrującym "drapieżnikiem"..... Jesteś typowym przykładem "pani z kwiaciarni", która ma nikłe pojęcie na temat roślin.
Jak się nie ma argumentów to się innych obraża-a "Panie z Kwiaciarni" przewyższają Cię inteligencją...., życzę pozostania na etapie widzy z Podstawówki...poziom Twojej rozmowy też pozostawia wiele do życzenia....myśl sobie co Ty tam chcesz, miłośniczo stroczyków- na odchodne: tekst o martwej materi, dotyczył szkodników...jak już coś przepisujesz to przeczytaj dokładnie czego dotyczy!

Tris Kwiaty nie wpływają w żaden sposób na życie, czy na związek lub kandydatów, to tylko mit, legenda, w której nie ma ani ziarna prawdy. Pozdrawiam :)))
Naprawdę? To zacznij uprawiać konopie, a gdy zakwitną i zapach rozejdzie się po całym bloku, zobaczysz czy kwiaty nie wpływają na ludzkie życie ;-)

Większych bzdur dawno nie czytałam.

wicca

Niektóre kwiaty mają pozytywne działanie, inne przynoszą tylko kłótnie i nieporozumienia. Czasami jest tak, że w małżeństwie wybuchają kłótnie i spory z błahych powodów, następnie przeradzają się w poważne konflikty, a prawdziwa przyczyna gdzieś umyka. Czasami może to być energia domu. Sprawdźcie, jakie kwiaty stoją na waszych parapetach i co przynoszą do waszego domu. Każdy kwiat ma swoją legendę. Jeśli chcecie mieć udane relacje w związku, lepiej pozbyć się bluszczu (hedera).
Jeśli chcecie przeżyć swoje życie w samotności hodujcie ketmię i fiołki. Jeśli macie w swoim domu fiołki prawdopodobnie w ogóle nie uda się wam poznać żadnego mężczyzny. Z ketmią sprawa jest bardziej skomplikowana, jej fatalne oddziaływanie ujawni się gdy tylko związek zacznie wyglądać na poważny.
Prawdziwą królową rozwodów jest monstera, roślina kiedyś modna dziś straciła na popularności. Nic dziwnego – ludzie źle się czuja w jej otoczeniu gdyż jest to pskudztwo żywiące się negatywną energią i negatywna energię wydzielające. Aby dostarczyć sobie pokarmu monstera rozdrażnia i prowokuje ludzi.
Jeśli szukacie miłości i chcecie mieć udane relacje z innymi , najlepszą rośliną będzie skalnica! Jeśli jesteście singielkami zasadźcie ja koniecznie! Nie opędzicie się od kandydatów!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • drzewko szczcia przesdy
  • kwiat pieniek znaczenie
  • https://forum.interia.pl/wyrzuc-te-kwiaty-z-domu-inaczej-zniszcza-twoje-zycie-tematy,dId,2345020
  • jakie kwiaty w domu przynosz nieszczcie
  • kwiaty w domu czy bez
  • kwiat korona cierniowa
  • kwiaty przesdy
  • skrzydokwiat czy przynosi pecha
  • szczliwy kwiat
  • sztuczne kwiaty przesdy
  • przesdy hortensja
  • kwiaty ktre przynosz nieszczcie
  • czy przynosi sie do domu
  • czy przynosi sie do domu bez
  • zle kwiaty w domu
Do góry strony: Wyrzuć te kwiaty z domu, inaczej zniszczą twoje życie!