35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń169
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
35 ppt ?

Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją?

Napisał(a): ObserwatorII -

W dość błyskotliwym stylu Donald Tusk odniósł się do niesamowitych w rzeczy samej zdań i słów wybitnych pisowskich mędrców.

Czy pisowscy ministrowie naprawdę są bezdennie głupi, czy tylko takich udają?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją?

Napisał(a): julciaDe -

Powiedz mi kto jest głupcem - ten kto notorycznie wygrywa
wybory, czy ten kto notorycznie przegrywa Wybory?

Co do Tuska - prywatnie jako ojciec , mąż może jest super
troskliwym fajnym facetem , ale jako polityk był nieudacznikiem
a jako intelektualista i mówca jest mało lotny .

Przysłuchiwałam się kiedyś jak był wezwany na Sejmową
Komisję Amber Gold .
Byłam ciekawa jak wypadnie i co powie - to była po prostu
żenada - facet cały się zapluł i nie potrafił złożyć do kupy
kilku prostych zadań był tak skundlony .

Re: Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją?

julciaDe Powiedz mi kto jest głupcem - ten kto notorycznie wygrywa

Co do Tuska - prywatnie jako ojciec , mąż może jest super
troskliwym fajnym facetem , ale jako polityk był nieudacznikiem
a jako intelektualista i mówca jest mało lotny .

Przysłuchiwałam się kiedyś jak był wezwany na Sejmową
Komisję Amber Gold .
Byłam ciekawa jak wypadnie i co powie - to była po prostu
żenada - facet cały się zapluł i nie potrafił złożyć do kupy
kilku prostych zadań był tak skundlony .

Przesłuchiwał Tuska Sasin?

Ja też bym się załamał

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Sajmon1 -

Tak na marginesie , Tusk razem z PO i PSL wygrywali wszystkie wybory od 2007 do 2015 , dwie kadencje. Ktoś policzył 8 wyborów z rzędu tj parlamentarne, samorządowe , do parlamentu europejskiego, prezydenckie itd

PO przegrała kiedy Tusk odszedł . Mam nadzieję , że to wyjaśnia kto jest głupcem.

Napisał(a): ~gość -

Sajmon1

Wyjaśnia, ale nie prostakom i fanatykom wiadomej partii. Tych nic nie przekona, chociażby oddali Polskę Korei Północnej, mają sprane mózgi przez kler i PiS.

Tak na marginesie , Tusk razem z PO i PSL wygrywali wszystkie wybory od 2007 do 2015 , dwie kadencje. Ktoś policzył 8 wyborów z rzędu tj parlamentarne, samorządowe , do parlamentu europejskiego, prezydenckie itd

PO przegrała kiedy Tusk odszedł . Mam nadzieję , że to wyjaśnia kto jest głupcem.

Napisał(a): ~Klapek -

Dobrawa1
~gość Szczerze mówiąc, spodziewałam się po nim lepszej elokwencji.
Polityka jest jednak komiczna - durnie walczą o władzę z durniami w durny sposób.

zgadzam się z tym stwierdzeniem
Zgadzasz się ze słowami Tuska?

~gość Bardzo zabawne, jak user uważany powszechnie za forumowego idiotę, czyli ty, wyzywa innych od głupców.
Innych, bardziej zbożnych wniosków nie potrafisz wyciągnąć z tego filmu oprócz opluwania autora nieszczęśniku?

Bozia rozumu nie dała?

Napisał(a): ~gość -

~gość

Wiemy, że się zgadzasz, bo przecież dajesz wszystkim pislamistom i swoim klonom 16 +1 z gościa.
Jesteś tu chyba najbardziej aktywnym i jednocześnie najbardziej tępym userem.
Wielokrotnie ci mówiono, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Moja wypowiedź, z która zgodziła się Dobrawa jest całkowicie bezstronna. Nie trawie głupców i fanatyków żadnej ze stron, ale zawsze, jeśli głosowałam, to przeciwko pisowi. Czy taki prosty przekaz jest dla ciebie do ogarnięcia, czy świat składa się tylko z czerni i bieli?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją?