35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń169
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
35 ppt ?

Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją?

Napisał(a): julciaDe -

~gość
julciaDe Powiedz mi kto jest głupcem - ten kto notorycznie wygrywa
wybory, czy ten kto notorycznie przegrywa Wybory?

Co do Tuska - prywatnie jako ojciec , mąż może jest super
troskliwym fajnym facetem , ale jako polityk był nieudacznikiem
a jako intelektualista i mówca jest mało lotny .

Przysłuchiwałam się kiedyś jak był wezwany na Sejmową
Komisję Amber Gold .
Byłam ciekawa jak wypadnie i co powie - to była po prostu
żenada - facet cały się zapluł i nie potrafił złożyć do kupy
kilku prostych zadań był tak skundlony .

Ty się plujesz prostacka babo i jeszcze obrażasz człowieka, któremu nie jesteś godna butów czyścić. Prawdziwym nieudacznikiem jest twój idol prezes, który nie potrafił nawet rodziny założyć i może i lepiej, nie wspomnę, że nie potrafi się właściwie wysławiać, czy zgarnąć łupieżu. W szkole też nie było wesoło, ale ukończył studia z filozofii marksistowskiej. Pijesz dalej PiSlamustko Soczi?
Baby to ty masz w nosie - ja jestem damą , powszechnie
szanowaną przez ludzi tu gdzie mieszkam hehe .

Przypominam ci aferę Amber Gold gdzie tysiące ludzi straciło
dorobek swojego życia i jak zeznał syn Donalda Tuska
wszyscy o wszystkim wiedzieli !
Tak zarządzał państwem twój idol Tusk .

Re: Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją?

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gość

Wiemy, że się zgadzasz, bo przecież dajesz wszystkim pislamistom i swoim klonom 16 +1 z gościa.
Jesteś tu chyba najbardziej aktywnym i jednocześnie najbardziej tępym userem.
Wielokrotnie ci mówiono, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Moja wypowiedź, z która zgodziła się Dobrawa jest całkowicie bezstronna. Nie trawie głupców i fanatyków żadnej ze stron, ale zawsze, jeśli głosowałam, to przeciwko pisowi. Czy taki prosty przekaz jest dla ciebie do ogarnięcia, czy świat składa się tylko z czerni i bieli?
Komu wciskasz kit, tępaku i wychrzycielu. Dobrawa cię poparła w bezstronnej wypowiedzi? Chłopie ty masz chyba odlot. Powiedz co bierzesz? Jesteś bardzo żałosny.

Reklama

Napisał(a): ~Get back -

julciaDe
~gość

Komisję Amber Gold .

Ty się plujesz prostacka babo i jeszcze obrażasz człowieka, któremu nie jesteś godna butów czyścić. Prawdziwym nieudacznikiem jest twój idol prezes, który nie potrafił nawet rodziny założyć i może i lepiej, nie wspomnę, że nie potrafi się właściwie wysławiać, czy zgarnąć łupieżu. W szkole też nie było wesoło, ale ukończył studia z filozofii marksistowskiej. Pijesz dalej PiSlamustko Soczi?
Baby to ty masz w nosie - ja jestem damą , powszechnie
szanowaną przez ludzi tu gdzie mieszkam hehe .

Przypominam ci aferę Amber Gold gdzie tysiące ludzi straciło
dorobek swojego życia i jak zeznał syn Donalda Tuska
wszyscy o wszystkim wiedzieli !
Tak zarządzał państwem twój idol Tusk .

Wiem jaką jesteś damą, bo cię znam jesteś płytka. Powspominajmy Get Back - skoki PiSowskie, pamięć ci skrutła?

Komisję Amber Gold .

Hitler też był wybrany w wyborach. Wybrała go naiwność i głupota. Julcia - kto jest głupcem, ten co buduje, czy ten co rujnuje. A do ruiny doprowadza PIS. Dzieki takim ludziom jak Tusk możemy odbudować zaufanie międzynarodowe. Zaraziłaś sie głupotami Radia Maryja i chcesz zarazić normalnych ludzi. Czy cokolwiek zrozumiałaś z tego przemówienia Tuska? Na pewno nie.

Reklama

Napisał(a): ~gos -

~gość
~gość
~gość

Wiemy, że się zgadzasz, bo przecież dajesz wszystkim pislamistom i swoim klonom 16 +1 z gościa.
Jesteś tu chyba najbardziej aktywnym i jednocześnie najbardziej tępym userem.
Wielokrotnie ci mówiono, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Moja wypowiedź, z która zgodziła się Dobrawa jest całkowicie bezstronna. Nie trawie głupców i fanatyków żadnej ze stron, ale zawsze, jeśli głosowałam, to przeciwko pisowi. Czy taki prosty przekaz jest dla ciebie do ogarnięcia, czy świat składa się tylko z czerni i bieli?
Komu wciskasz kit, tępaku i wychrzycielu. Dobrawa cię poparła w bezstronnej wypowiedzi? Chłopie ty masz chyba odlot. Powiedz co bierzesz? Jesteś bardzo żałosny.
w ten oto sposób forumowy przy głup z wypowiedzi antypolitycznej zrobił wypowiedź propisowską choć ona taka nie jest,kazdy moze to sprawdzic na pierwszej stronie..całe te zajscie pokazuje jakim ty jestes chorym psychicznie de bilem bucu, ch c w d głuptasku

Napisał(a): ~Polak -

Komisję Amber Gold .
kilku prostych zadań był tak skundlony . Mało lotny? A syna lotnika miał w Olt Express :d Samolot po lotnisku ciągali, czyżby go na zapych odpalali?

Tusk "polskość to nienormalność " życzę wam ciepłej wody w kranie "

Tusk i mówca śmiechu warte. Straszy już pis -em Polaków 10 lat i myśli że Polacy to frajery i jemu oraz jego badzie czworga uwierzą Polacy . Naiwniak !

Napisał(a): ObserwatorII -

~gość Tusk "polskość to nienormalność " życzę wam ciepłej wody w kranie "

Tusk i mówca śmiechu warte. Straszy już pis -em Polaków 10 lat i myśli że Polacy to frajery i jemu oraz jego badzie czworga uwierzą Polacy . Naiwniak !
Może otwórz zaspane oczęta i obejrzyj ile "farjerów przyszło na spotkanie z Tuskiem w Gdańsku.

Wiem że od tego nie zmądrzejesz, ale wzrok plugawy możesz przez chwilę nasycić

Załączniki:

ObserwatorII

Może otwórz zaspane oczęta i obejrzyj ile "farjerów przyszło na spotkanie z Tuskiem w Gdańsku.

Co ty tu "adwokacie " piszesz androny . zwieźli ich z okolicznych miast i jakaś cześć turystów przyszła z ciekawości . Tusk nic dla Polski nie zrobił , teraz przyjechał zarobiony z Saksów i chce sobie polską emeryturkę załatwić .

Napisał(a): ObserwatorII -

~gość
ObserwatorII

Co ty tu "adwokacie " piszesz androny . zwieźli ich z okolicznych miast i jakaś cześć turystów przyszła z ciekawości . Tusk nic dla Polski nie zrobił , teraz przyjechał zarobiony z Saksów i chce sobie polską emeryturkę załatwić .
Sugerujesz że i Tusk stosuje strategię PiSu zwożąc wyznawców z całego kraju autobusami?

Kto to może finansować, sam Tusk czy Soros?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wystąpienie Tuska skierowane do pisowskich głupców, czy na pewno zrozumieją?