270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi247
  • Ocen na +-19
270 ppt ?

Wystrój wnętrz i aranżacja (248)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wystrój wnętrz i aranżacja

Napisał(a): bridgetjones -

Bardzo ładne pomysły na pokoje dziecięce () widziałam na Homebooku więc może warto tam poszukać inspiracji? Ja akurat remontuję pokój dla córeczki, ale wiem, że są tam też aranżacje do salonu, kuchni, sypialni czy łazienki.

Napisał(a): Gość -

Zamieszczam przykładową realizacje projektu sypialni.
Jeżeli tego typu podejście do projektowania wnętrz przypadło wam do gustu, więcej zdjęć można znaleźć na stronie biura projektowania wnętrz Glam Design z Krakowa.
Zauważmy, że dopełnieniem realizacji projektu aranżacji wnętrza są dodatki. Zamieszczam też zdjęcie takiego dodatku.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja też myślę, że to całkiem fajna opcja, żeby mieszkanie zaaranżować sobie na własną rękę, jeżeli oczywiście mamy do tego dryg. W sieci jest mnóstwo stron z inspiracjami, mnóstwo sklepów z oryginalnymi meblami i blogów, na których dopradza się, jak zabrać się za urządzanie salonu, kuchni czy sypialni. Sama korzystam akurat głównie ze stron takich jak www.homebook.pl, www.sfmeble.pl i www.homify.pl i na nich w zasadzie jestem w stanie znaleźć wszystko czego potrzebuję

Reklama

Napisał(a): ~nogha -

a ja jestem zdania, że człowiek poczuje się w mieszkaniu czy w domu "jak u siebie" dopiero gdy sam skomponuje swoje wnętrza. Mam na myśli, że sam wybierze kolory ścian, meble dodatki, ozdoby. Teraz są naprawdę fantastyczne rzeczy i człowiek sam może dobrać elementy tak by wszystkie do siebie pasowały, powiem Wam, że jest super sklep z dodatkami ozdobnymi i praktycznymi do domu, ale nie tylko nawet tematycznie mają, na przykład było wiele pomysłów na sylwestrahttps://artil(...)oj-domu . Dopiero takie rzeczy sprawiają że czujemy się jak w domu. Jak zrobiłby to projektant podejrzewam, że czułabym się jak wyjęta z katalogu jakiejś gazety.

Reklama

Napisał(a): ~Makaroniarka4 -

Trzeba mieć po prostu własny pomysł na takie wnętrze. Ja nie miałam, a chciałam, żeby było nowoczesne i funkcjonalne, dlatego zdecydowałam się na architekta wnętrz. Odezwałam się do architektowo.pl i wraz z nimi urządzałam swój salon. Wyszło super i tak jak chcialam.

Napisał(a): ~Sawa -

Bardzo regularnie przeglądam teraz strony i realizacje różnych firm, ponieważ jestem na etapie przygotowań do remontu i jednocześnie wyboru firmy. W taki sposób trafiłam na ciekawe realizacje tutaj: http://comple(...)lizacje. Bardzo w moim stylu, bo uwielbiam minimalizm, styl skandynawski i ogólnie jasne kolory. Polecam:)

Napisał(a): aleyna -

Ja często odwiedzam sklep internetowy 4home.plhttps://zraba(...)l/4home jak czegoś szukam do domu. Są tam wysoko jakościowe rzeczy za niskie ceny. Miesiąc temu chcialam kupić lampę stołową. Bardzo mi się jedna spodobała, kosztowała ona w oryginalnej cenie 2170 zł, ale trafiłam na promocje i kupiłam ją za 784 zł.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia wnetrz
Do góry strony: Wystrój wnętrz i aranżacja