270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi247
  • Ocen na +-19
270 ppt ?

Wystrój wnętrz i aranżacja (248)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wystrój wnętrz i aranżacja

Napisał(a): ~Alicja -

Ja mogę pochwalić się moim ostatnim odkryciem. Po remoncie poszukiwałam lamp stacjonarnie jak i online. Natknęłam się na sklep online mlamp.pl, ogromny wybór pod każdą aranżację i pomieszczenie. Kiedy oświetlenie przyszlo do mojego mieszkania zakchałam sie. Takiej jakości się nie spodziewałam. Postanowiłam zamówić lampy do pozostałych pomieszczeń i już nie mogę się doczekać kiedy przyjdą. Mam nadzieje, że komuś pomogę poprzez ten post.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Alicja -

Ja mogę pochwalić się moim ostatnim odkryciem. Po remoncie poszukiwałam lamp stacjonarnie jak i online. Natknęłam się na sklep online mlamp.pl, ogromny wybór pod każdą aranżację i pomieszczenie. Kiedy oświetlenie przyszlo do mojego mieszkania zakchałam sie. Takiej jakości się nie spodziewałam. Postanowiłam zamówić lampy do pozostałych pomieszczeń i już nie mogę się doczekać kiedy przyjdą. Mam nadzieje, że komuś pomogę poprzez ten post.

Reklama

Napisał(a): ~Kamila -

Jeśli szukasz samych dodatków żeby komponowały się dobrze z meblami, dywanem itp. to śmiało polecam Pracownię Renes. Robią różnego rodzaju ramy do obrazów. Z tego co wiem meble też wykonują, więc jak potrzebujesz to sprawdź na ich stronie ;) U mnie przygotowali cały projekt i super to wygląda :)

Napisał(a): Paula -

Mój projekt wykonała pracownia renes i zdecydowanie mogę ich polecić. Wystrój całego pokoju pasuje do tego jaki był zamiar, zrealizowali go w 100%. Jestem meeega zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Warto sprawdzić ich projekty bo robią kawał dobrej, profesjonalnej i artystycznej roboty. Zdecydowanie polecam!

Reklama

Napisał(a): 4FunDesign -

Ciekawym pomysłem na dekorację wnętrza mogą być lekkie i bezpieczne lustra akrylowe, które są wycinane laserem na dowolny wymiar. Lustra można przykleić do dowolnej powierzchni używając do tego taśmy dwustronnej, silikonu czy też kleju montażowego.https://4fund(...)racyjne

Reklama

Napisał(a): ~Jokasta -

Ja postanowiłam oszczędzić na wystroju i także zamiast mebli na wymiar kupiłam gotowy zestaw, żeby móc zainwestować w sprzęty do kuchni. Marzyłam o płycie indukcyjnej Electrolux Sense Pro z bezprzewodową termosondą. I moim zdaniem to był strzał w dziesiątkę.

Napisał(a): ~monisiakisia -

ja bym chętnie sama zaprojektowała wnętrze domu, ale niestety jest to tak, że jak już człowiek się za to chwyci to szybciutko traci zapał - mnostwo problemów, pobieranie wymiarów, żeby coś dopasować pod kolor... jeju. dobrze, że mam DD Projekt, oni zadbali, aby moje mieszkanie było ładne.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia wnetrz
Do góry strony: Wystrój wnętrz i aranżacja