270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi247
  • Ocen na +-19
270 ppt ?

Wystrój wnętrz i aranżacja (248)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wystrój wnętrz i aranżacja

Napisał(a): ~MonikTonik -

Wszystko zależy od twojego stylu, czy jesteś osobą praktyczna, czy przywiązujesz wagę do dodatków. Osobiście lubię dużo ozdób, ostatnio położyłam na ścianach panele 3d oraz dokupiłam oświetlenie led. Musze przyznać, że efektownie to wygląda.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~annw -

Stron i pomysłów na urządzenie wnętrz jest mnóstwo, ale ja najbardziej lubię przeglądać Katalogi gdzie w aranżacjach wnętrz wykorzystano systemy meblowe konkretnego producenta. W nowym Katalogu BRW - Black Red White jest jeszcze więcej, bo dodano artykuły ekspertów, na przykład mojej ulubionej blogerki Uli Michalak.

Reklama

Napisał(a): ~jago65 -

Aktualnie jestem w kontakcie z architekt z biura Bazylia Projekt Studio i prawdopodobnie tutaj zamówię projekt dla swojego sklepu. Pierwsze spotkanie na miejscu jest bezpłatne, to mi się od razu spodobało. Nie musiałem płacić w ciemno już na etapie samych wstępnych oględzin. Pani architekt jest po studiach na Akademii Sztuk Pięknych , a nie po jakimś wieczorowym kursie projektowania, co też ma dla mnie duże znaczenie.

Napisał(a): ~gekon -

Ja stawiam na dodatki na ścianach, bo nie lubię tzw. durnostojek. Przede wszystkim upodobałam sobie reprodukcje u DCN Gallery, ale wiadomo, że nie każdy lubi taki retro, klasyczny styl. Można wybierać nowoczesne plakaty albo ciekawe naklejki. Ozdobna ściana daje fajny efekt i tyle wystarczy, żeby było subtelnie

Reklama

Napisał(a): lethappiness -

Ja właśnie próbuję zaaranżować wnętrze swojego sklepu. Jest to sklep odzieżowy i nie wiem jak się za to mam zabrać. Myślę, że zdecyduję się na pomoc projektanta wnętrz. Najbardziej spodobały mi się projekty i oferta odhttp://mybigb(...)pow.php Mam nadzieję, że szybko podejmę decyzję i wszystko pójdzie po mojej myśli.

Napisał(a): ~Jegomość -

A co powiecie na wykorzystanie mobilnych ścianek działowych przy projektowaniu wnętrza biura. Chcemy wykorzystać to rozwiązanie do maksymalnego zwiększenia użyteczności naszego biura. Mamy już nawet wybranego dostawcę - firma Sowan, która się zajmie projektem pod względem ścianek działowych.

Napisał(a): Gość -

W kwestii aranżacji wnętrza i z tym związanych dodatków to warto na przykład w pokoju dziennym, w którym znajduje się sofa mieć pledy oraz poszewki bawełniane z nadrukiem ;). Myślę, że świetnie by uzupełniały to miejsce ;). Takie rzeczy może znaleźć tutaj:http://www.sk(...)et.pl/. Sam właśnie kupowałem tam ostatnio i na prawdę świetnie sie to prezentuje ;).
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia wnetrz
Do góry strony: Wystrój wnętrz i aranżacja