278
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi255
  • Ocen na +-19
278 ppt ?

Wystrój wnętrz i aranżacja (256)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wystrój wnętrz i aranżacja

Napisał(a): lethappiness -

Bardzo mi czegoś brakowało po remoncie w moim mieszkaniu. Wnętrze było dokończone, ale jednak było pusto. Po czasie zrozumiałam o co chodzi - brakowało rolet! Długo szukałam takich, które będę idealnie pasowały i w końcu znalazłam. Rolety rzymskie to był starzał w dziesiątkę i piękne znalazłam tutaj https://wystroj-okien.pl/RoletyRzymskie-Menu
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~jankoska21 -

Aby urządzić mieszkanie praktycznie i stylowo trzeba mieć dobry gust, wyczucie estetycznie, w innym wypadku lepiej sprawy oddać w ręce profesjonalistów. Ja preferuję wnętrza raczej minimalistyczne, gdzie dodatków jest niewiele. Nahttps://domar(...)/sklepy można znaleźć ciekawe wyposażenie do domu, różnego rodzaju dodatki itp.

Reklama

Napisał(a): ~RoxyProxy88 -

Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo fajne rozwiązanie jakim jest kamień dekoracyjny. Bardzo ślicznie się prezentuje w pomieszczeniu i nadaje mu prestiżu a także niepowtarzalnego charakteru. Zresztą wystarczy zobaczyć różnego rodzaju aranżacje aby się móc o tym przekona -https://www.s(...)salonu/ . Moim zdaniem wygląda to naprawdę świetnie. A i przy okazji cenowo nie jest tak źle.

Reklama

Napisał(a): ~Olka -

Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo fajny sklep z tekstyliami domowymi, Room99! nowoczesne, unikalne produkty świetnej jakości. Sama mam od nich pościele, narzuty, poduchy dekoracyjne i wiele wiele innych i bardzo dobrze mi służą!

Napisał(a): ~ireniaa -

Aranżacja mieszkania to coś, co uwielbiam ponieważ nawet najmniejsze szczegóły wpływają na całość, a ja jestem osobą, która na szczegóły uwagę zwraca! Sporo fajnych dekoracji kupiłam ze strony udekorujdom.pl i teraz sie zastanawiam nad jakas ciekawa fototapeta do pokoju dzieci jak sadzicie co by najbardziej pasowalo?

Napisał(a): ~Sanders -

A co powiesz na parawany dekoracyjne? Ostatnio pojawił się duży wybór modeli i wzorów w sklepie internetowym swdecore.pl i spokojnie można dobrać je idealnie do swojego wnętrza. Można nimi zakryć drobne niedoskonałości bądź wydzielnić np. miejsce na pranie. Dostępne są u nich modele 3 i 5 częściowe, do tego bardzo dobrze wykonane w jakośći FullHD i zadrukowane z obu stron. Z resztą najlepiej jak sama zapoznasz się z dokładnym opisem i wyglądem :)

Napisał(a): lethappiness -

Widziałam gdzieś ostatnio w sieci zdjęcie, że salon był zaaranżowany w bardzo delikatny i naturalny sposób, dlatego tak też postanowiłam zrobić u siebie. Znalazłam nawet świetne naturalne świece z wosku pszczelego, które będą pasowały do tego wszystkiego idealnie. Muszę je tylko zamówić ze strony naturalbee.pl

Napisał(a): szyszek -

Pomysłów jest sporo. Od fajnych lamp, poprzez jakieś zasłony, narzutki, obrazy, fototapety, naklejki na ściany, plakaty, parawany dekoracyjne... Tego jest od groma, można kombinować wedle gustu i ciężko mi doradzić coś konkretnego, to trzeba by było zobaczyć wnętrze Twojego mieszkania i wtedy się zastanawiać. Abra meble bodajże do jutra ma promocję -13% na wszystkie dodatki to zobacz sobie, może akurat się coś trafi, a wiadomo że im taniej tym lepiej ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia wnetrz
Do góry strony: Wystrój wnętrz i aranżacja