270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi247
  • Ocen na +-19
270 ppt ?

Wystrój wnętrz i aranżacja (248)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wystrój wnętrz i aranżacja

Napisał(a): ~kasik -

Wystrój wnętrza trzeba podkreślić odpowiednimi lampami. Najlepiej sprawdzi się oświetlenie, które nie dość, że wspaniale rozjaśni Twój dom to dodatkowo będzie jego dekoracją. Takie lampy możesz znaleźć w sklepie MLAMP.PL :)

Reklama

Napisał(a): ~polkk -

Świetnie mi się współpracowało z Lux Interiors przy okazji aranżacji naszego domu. Zrobili nam pełny kompleksowy projekt. Przestrzeń jest na pewno dużo bardziej funkcjonalna niż jakbyśmy sami z żoną zajęli się ustawianiem mebli, a co do stylizacji to naprawdę wyszło to wszystko tak jak sobie wymarzyliśmy – nowocześnie, modnie, trochę industrialnie czyli tak jak miało być ;)

Reklama

Napisał(a): ~Aleksandra -

Jestem psychologiem i posiadam własne biuro. Chciałam je zaaranżować w stylowy sposób ale tak, żeby nie przeszkadzało moim pacjentom. Zdecydowałam się więc na jedną z zielonych, sztucznych ścian, które oferuje https://green-designers.shoplo.com. To był strzał w dziesiątkę. Ściana prezentuje się rewelacyjne a pacjenci czują spokój i ukojenie.. hm, w takim razie powiedzenie, że zielony uspokaja jednak nie jest mylne :)

Napisał(a): ~Doominique -

A ja dodam jeszcze od siebie pomysł na dodanie do aranżacji zarówno klasycznego, jak i tradycyjnego wnętrza odrobiny naturalności w postaci dodatków z kamienia naturalnego. Szczególnej uwadze polecam kwarcyty od firmy HB z Krakowa :)

Reklama

Napisał(a): ~Usseme -

Dobra ekipa remontowa to na pewno połowa sukcesu. Dobrze jest popytać się znajomych albo poczytać opinie na ich temat na forach. Poza tym dobrze jest zaplanować wystrój od początku do konca. Nie kupujmy tego co akurat wpadnie nam w oko, ale to co będzie pasowało do pomieszczenia.

Jeśli szukacie nowoczesnych dekoracji, ewentualnie do wnętrz w stylu boho czy skandynawskich to polecam zajrzeć sobie tutaj;https://myboh(...)koracje

Na stronie jest sporo ciekawych elementów. Na przykład poduszek czy kocyków.

Napisał(a): gościówa -

Co myślicie o ścianie z klinkieru? Widziałam aranżacje z płytkami od King Klinker i zastanawiam się, czy nie zrobić w sypialni takiej ściany, bo słyszałam, że dobrze się trzyma przez lata, a bardzo mi się podoba

Napisał(a): ~Roberto -

Długo szukaliśmy z żoną " inspiracji co do wykończenia naszego mieszkania" w końcu stwierdziliśmy że oddamy to w ręce kogoś kto się na tym zna. Przez namowy ze strony znajomych wybór padł na Parfect Construction. Efekt - Nie do opisania ^^. Zachęcam każdego do sprawdzenia

Napisał(a): ~Martyna -

~Roberto Długo szukaliśmy z żoną " inspiracji co do wykończenia naszego mieszkania" w końcu stwierdziliśmy że oddamy to w ręce kogoś kto się na tym zna. Przez namowy ze strony znajomych wybór padł na Parfect Construction. Efekt - Nie do opisania ^^. Zachęcam każdego do sprawdzenia
Nic dodać nic ująć - Widziałam u siostry jak wygląda ich robota i zaczęłam jej zazdrościć haha. Sama jestem właśnie przed generalnym remontem kupionego mieszkania i z mojej strony wybór jest oczywisty.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia wnetrz
Do góry strony: Wystrój wnętrz i aranżacja