Odpowiadasz na:
Wystrój wnętrz i aranżacja

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Zakładam temat bo nie mogę znaleźć na forum. Podzielcie się tu pomysłami z umeblowaniem domu, aranżacją wnętrz i wyborem dodatków

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wystrój wnętrz i aranżacja

Napisał(a): ~Marzenka -

Całą aranżację fajnie można podkręcić ciekawym oświetleniem. Wiele oryginalnych modeli widziałam na stroniehttps://mlamp.pl/ Sama zamawiałam stamtąd lampy i jestem bardzo zadowolona.

Reklama

Napisał(a): ~Aleczka85 -

Piękną rzeczą w salonie np są tez kominki. Oczywiście wszystko zalezy jakie mamy warunki czy t=na tradycyjny wkład kominkowy czy np na piec typu kozę. ogromny wybór jest na kratki.com

Napisał(a): ~marta -

A słyszeliście o lampach CoeLux? Moja znajoma która jest perojektantką wnętrz powiedziała mi o tych lampach. W polsce jeszcze nie są tak znane ale już powoli wchodzą. Wyglądają jak sztuczne okna a są to lampy ledowe . Robię remont salonu i chyba zdecyduje się na tak oryginalne rozwiązanie jakim jest ta lampa

Reklama