39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +4
39 ppt ?

Wzrosną czy spadną ceny paliw? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wzrosną czy spadną ceny paliw?

Napisał(a): uni -

Wzrosną czy spadną ceny paliw? Na to pytanie odpowiedzi udzielił premier Mateusz Morawiecki, który we wtorek 23 listopada, spotkał się w Zagrzebiu z przedstawicielem chorwackiego rządu Andrejem Plenkoviciem. Następnie odbyła się konferencja prasowa, gdzie polityka zapytano, czy Polska pójdzie w ślady Węgier i maksymalnie podniesie ceny paliw, w ramach wali z inflacją. Z ust Morawieckiego padły następujące słowa:

Wdrożymy kilka takich rozwiązań wraz z naszym pakietem antyinflacyjnym, które doprowadzą do relatywnego zmniejszenia cen na stacjach paliw. Natomiast nie będziemy robić tego, na ten moment, na pewno poprzez nakładanie ceny maksymalnej.
INTERIA.PL

Re: Wzrosną czy spadną ceny paliw?

Napisał(a): ~gość -

Morawiecki tak powiedział, a ja mówię, że rządem PiS, ceny paliwa będą oscylować w granicach 10zł za litr.

Ja tak mówię i chyba lepiej wiem od Morawieckiego.

https://m.facebook.com/NIEEdlaPiS/videos/i-jak-tu-rozmawia%C4%87-z-takim-twardym-ograniczonym-elektoratem-pisto-sukces-pis-i-t/642046080102971/?refsrc=deprecated&_rdr

Napisał(a): ~Jacek -

~gość Morawiecki tak powiedział, a ja mówię, że rządem PiS, ceny paliwa będą oscylować w granicach 10zł za litr.

Ja tak mówię i chyba lepiej wiem od Morawieckiego.

https://m.facebook.com/NIEEdlaPiS/videos/i-jak-tu-rozmawia%C4%87-z-takim-twardym-ograniczonym-elektoratem-pisto-sukces-pis-i-t/642046080102971/?refsrc=deprecated&_rdr

Jakiś BEŁKOT, czy ktoś coś z tej relacji ZROZUMIAŁ?

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~kot -

~as1 ten komuch nigdy przez 6 lat nie powiedział słowa prawdy więc tu nie ma się czym podniecać, węgiel podrożał ok 800-1000 zł na tonie co jest czystym bandytyzmem , a on obniży cenę o 20 zł ! I obwieści sukces !!
on cały czas kłamie dlatego jak coś obiecał to znaczy że będzie robił odwrotnie czyli jeszcze bardziej zdrożeje Po 11 zł lob więcej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wzrosną czy spadną ceny paliw?