Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Konrad -

Mam 45lat i takie same marzenia od dzieciństwa... . Chłopie! Ale mi dodałeś animuszu!!! POSTANOWIŁEM - TEŻ TO ZROBIĘ!!! Dokładnie za rok! POZDRAWIAM
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Wladi2626 -

Super wyprawa..też planuje..kajak jest tylko czasu brak...Trzeba być pełnym optymizmu..może za rok?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wodnik 410 -

Piękna sprawa, przypomniał mi się mój harcerski rejs żaglówkami z Krakowa do Gdańska w 1974 r, cały miesiąc ,ale wtedy Wisełka była jeszcze żeglowna, piękny czas bo miałem 21 lat . Gratuluje realizacji marzenia też bym chciał jeszcze raz.
PS . Miałem kilku kolegów w Bystrzu.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~skiba -

Piękna opowieśc. Skonczyłem studia kilka dni temu i teraz już mam dużo czasu dla siebie. Marzy mi się taka podróż. Mam nadzieje ze też uda mi sie przepłynąc cała wiśłę. Mieszkam w czechowicach-dziedzicach wiec praktycznie tu gdzie można zacząc podróż kajakiem.Ale raczej wolał bym z jakimś kolegą popłynąc. Mam nadzieje ze namówię kogoś i za rok w wakacje zaczniemy przygodę. Polacy nie doceniają tego co mają:)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Mateusz Dec -

Faktycznie bardzo zgrabnie opisane. To ciężkie zadanie jak najwierniej oddać 3 tygodniowa podróż względnie któtkim tekstem - by nie zanudzić czytelnika.
pozdrawiam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Wojciech -

Też zamierzam się wybrać na wyprawę na morze Wisłą, ale trasą krótszą - z Warszawy. Notabene organizuję spływy kajakowe Wisłą pod Warszawą - do Warszawy, polecam, może więcej osób się skusi? kajakwstolicy.pl
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Lech Tokarski -

Świetny opis.
Sam w te wakacje wybieram się wspólnie z synem na spływ Canoe i też myślę zacząć od źródeł Wisły. Tylko że ja raczej stawiam na samodzielne biwakowanie - z dala od ludzi i całego zgiełku miast i wsi.
Raz na jakiś czas tylko trzeba będzie odnowić zapasy wody i prowiantu.
mam natomiast dwa pytania
1 jakie były przybliżone koszty takiej wyprawy i jak długo trwała, a w szczególności jakie są koszty przewiezienia canoe lub kajaka pociągiem ?
2 w jakim okresie najlepiej taki spływ zorganizować
Pozdrawiam gorąco i życzę następnych wspaniałych tras spływów
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Remi -

Bardzo fajnie,że są osoby które potrafią realizować swoje marzenia(nawet po latach)Osobiście spływ wisłą też chcę zrealizować,ale jeszcze nie teraz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~HANS -

MAM NADZIEJE ZE MI RÓWNIEŻ, UDA SIĘ SPEŁNIĆ KIEDYŚ TO MARZENIE (i kilka innych ;-)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz