27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń863
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Z czego nigdy wżyciu nie zrezygnujecie? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Z czego nigdy wżyciu nie zrezygnujecie?

Napisał(a): usmiechnieta -

Czy jest w Waszym życiu coś tak ważnego, że nigdy z tego nie zrezygnujcie?
Każdy ma jakieś uzależnienia, mniejsze bądź większe, ale czy są one aż tak silne, że nie da się z nich zrezygnować, albo w pewien sposób ich ograniczyć? ;)

Czekolada, zakupy, szpilki... ;D - To chyba jedne z największych uzależnień niemal wszystkich kobiet..
Od czego Wy jesteście uzależnione i bez czego nie umiecie żyć?
Czym nas zaskoczycie? ;)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Z czego nigdy wżyciu nie zrezygnujecie?

Napisał(a): Gość -

Z gotowania smacznych czasami mniej smacznych a czasami beznadziejnych potraw oraz z dbania o http://www.pr(...)nie.pl/. Po prostu lubię eksperymentować ze smakami, a że czasami wyniki są całkowicie odmienne niż założenie w ogóle mi to nie przeszkadza - tak jak mój ostatni hummus - totalna porażka

Napisał(a): gość -

Ja niejestem od niczego zalezniona, mam juz tyle ciuchow/ butow ze chyba do konca zycia mi starczy ... najgorsze dla mnie sa uzaleznienia mojego meza , z ktorych on nie chce zrezygnowac tzn motor i picie z kolegami choc to drugie to juz w zasadzie opanowalam , ale teraz sie zaczyna sezon na motory, on sobie kupil scigac ktory jedzie 270 km/h i ma juz problemy z klatka piersiowa ale jedyne o czym mowi to zeby jezdzic na motorze - jestem zalamana Ostatnio tylko mi powiedzial " i tak Ci uciekne" i jak z takim kretynem zyc - jest zawodowym kierowca i jak straci prawo jazdy albo zostatnie kaleka to bedzie za pozno Czy pajac nie moze jedziec ze mna na rowerze ?

Reklama

uzależnień samych w sobie bez kturych bym nie mogla nie mam... ale kocham: motocykle, nurkowanie, narty i gory i zwiedzanie nowych krajow... to mnie fascynuje i nie chce z tego rezygnowac bo to sprawia mi frajde i kozystam kiedy moge:) a z popularniejszych to czekolada nie odmawiam jej sobie:P

Reklama

Ja jestem uzależniony od seksu ze swoją Żoną i od pstrykania jej zdjęć (nie nago!). Potrafię kilkaset fotek dziennie strzelić a na co nieco pod kołderka namawiam ją codziennie. Myślę o niej w pracy, w domu, na zakupach. Jakbym na nią nie spojrzał to mnie pociąga. Twardo się robi jak patrzę jak gotuje, jak sprząta, jak prowadzi wózek na spacerze albo siedzi obok mnie w samochodzie! A jak założy szpileczki to po prostu padam....
Wszystko inne jest bo jest, ale ona musi BYĆ!!!

gość Ja jestem uzależniony od seksu ze swoją Żoną i od pstrykania jej zdjęć (nie nago!). Potrafię kilkaset fotek dziennie strzelić a na co nieco pod kołderka namawiam ją codziennie. Myślę o niej w pracy, w domu, na zakupach. Jakbym na nią nie spojrzał to mnie pociąga. Twardo się robi jak patrzę jak gotuje, jak sprząta, jak prowadzi wózek na spacerze albo siedzi obok mnie w samochodzie! A jak założy szpileczki to po prostu padam....
Wszystko inne jest bo jest, ale ona musi BYĆ!!!
zazdroszczę twojej żonie że ma tak wspaniałego męża

Palikot to wyjątkowo wredny typ. Szczwany i brutalny gracz polityczny, którego głównym celem jest rozbiór Polski poprzez bałkanizację. Jeżeli podaje się za człowieka lewicy to niech wytłumaczy się z jakich źródeł pochodzi jego niewyobrażanie duży majątek. Dlaczego jego żona zamiast popierać wytwórczość krajową jeździ - jak żony dyktatora Kadafiego z Libii - na zakupy. Dlatego zawsze będę popierał Leszka Millera prawdziwego człowiek lewicy i jego mądrą propolską politykę.

Denerwuje mnie obłuda. Dlatego nigdy nie zrezygnuje z walki z palikociarstwem. Jak można się mienić lewicowcem mając kilkadziesiąt milionów w kieszeni. Prawdziwą twarzą lewicy jest Leszek Miller - to on nas wprowadził do Europy, a prof. Kołodko był najlepszym ministrem finansów - za ich rządów Polska rosła w siłę, a złoty był mocny.

Ja nie zrezygnuje ze sportu, głównie z jazdy na rowerze. Wtedy relaksuję się, zapominam o wszystkich problemach i jestem wyłączona od wszystkiego.... Jazda po cichym lesie... uwielbiam! No a poza tym to zakupy.... Niestety to moje drugie uzależnienie.... Dużo kupuje części i odzież rowerowąhttp://www.co(...)r-drake
No a poza rowerem to kupuję też prezenty dla bliskich i dla siebie :)http://mrjoy.(...)t---Ste
« Wróć do tematów
Do góry strony: Z czego nigdy wżyciu nie zrezygnujecie?