20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń818
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +-4
20 ppt ?

Z jakich kobiet śmieją się mężczyźni? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Z jakich kobiet śmieją się mężczyźni?

Napisał(a): gość -

Nie jestem mężczyzną ale zauważam na ulicy, że zbyt roznegliżowane kobiety budzą uśmiech...czasem nawet jakieś słowo padnie. Tak mi się wydaje że zbyt pretensjonalne, narzucające się kobiety może się nawet podobają ale nie są traktowane poważnie :))

Reklama

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

darka40
gość Każdy pusty facet znajdzie powod do drwin.
Nieudacznicy w ten sposób się dowartościowywują .
Tyle że śmiech nie zawsze oznacza drwiny, wiele kobiet dysponujących poczuciem humoru uwielbia się śmiać, i rozśmieszać. Drwiny nic z takim śmiechem nie mają wspólnego i są wynikiem wadliwego wychowania danej osoby nie mającego nic wspólnego z płcią...

Napisał(a): gość -

mijka Jaki typ kobiet albo jakie zachowania budzą śmiesz facetów?Z czego drwią?:)
Jestem kobietą ....zarowno mozna pytanie zadac kobiecie, w moim zawodzie spotykam roznych ludzi najwyzej moge tylko pomyslec ze cos z facetem,kobieta jest nie tak.Nie ma idealow na swiecie ludzie nie potrafia przyjac na siebie krytyki wiec o czym tu mowa.

Reklama

gość

Jestem kobietą ....zarowno mozna pytanie zadac kobiecie, w moim zawodzie spotykam roznych ludzi najwyzej moge tylko pomyslec ze cos z facetem,kobieta jest nie tak.Nie ma idealow na swiecie ludzie nie potrafia przyjac na siebie krytyki wiec o czym tu mowa.
No właśnie ;)

Napisał(a): Gość -

Chamsin
darka40
gość Każdy pusty facet znajdzie powod do drwin.
Nieudacznicy w ten sposób się dowartościowywują .
Tyle że śmiech nie zawsze oznacza drwiny, wiele kobiet dysponujących poczuciem humoru uwielbia się śmiać, i rozśmieszać. Drwiny nic z takim śmiechem nie mają wspólnego i są wynikiem wadliwego wychowania danej osoby nie mającego nic wspólnego z płcią...
Wyrażilam zdanie na temat. Tłumaczenie zbyteczne.

Napisał(a): Gość -

Chamsin
darka40
Wyrażilam zdanie na temat. Tłumaczenie zbyteczne.
A temat brzmi: Z jakich kobiet śmieją się mężczyźni?

Słowo "drwią" pojawia się później w innym pytaniu... :-P
Temat to ogół posta podkreślony tytułem.

darka40
Temat to ogół posta podkreślony tytułem.
Synonim jakiegoś słowa nie jest we wszystkich wypadkach jego zamiennikiem. Drwina wcale nie musi być powiązana ze śmiechem i vice versa
Przy twojej interpretacji tego co tu na napisano drwina jest ważniejsza od śmiechu więc temat powinien brzmieć: Z jakich kobiet drwią mężczyźni? A pytanie pomocnicze: z czego śmieją się mężczyźni? powinno być w tekście a nawet obyło by się bez niego.

Ale co tam nie ja tak nieudolnie pisałem ten temat. A choć byś stawała na uszach nie udowodnisz że drwina i śmiech to to samo.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Z jakich kobiet śmieją się mężczyźni?