165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń641
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Coraz częsciej na ulicach widzę kobiety w wieku około 50 lat, które uwagę przykuwają swoim ubiorem i makijażem. I gdyby jeszcze było to gustowne. O nie, nie jest! ubieraja się jak nastolatki, chodzą w zbyt wąskich dzinsach, noszą koszulki nieco przykrótkie, spod których widać brzuch, który delikatnie mówiąc wylewa się na zewnątrz... makijaż jak u transwestyty, czasem aż żal patrzeć. Czy to desperackie próby odmłodzenia się i zatrzymania wzroku mężczyzn na obie czy cos innego, bo chyba nie rozumiem, a taki widok jest coraz częstszy... :/
INTERIA.PL

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Zgodzę się z Tobą. niektórym kobietom po 40stce się w głowach i w d****ch poprzewracało. Zachowują się jak kobiety lekkich obyczajów. Na siłę wciskają się w ciuchy młodszych córek, rywalizują z nimi o znajomych, przyjaźnią się z młodszymi o wiele lat od siebie dziewczynami. Łażą na imprezy, sekszą się z kim popadnie. Wychodzi z nich niedojrzałość emocjonalna. W ogóle nie chcą się pogodzić z mijającym czasem. nie wiedzą, że ich zachowanie jest po prostu niesmaczne i śmieszne.

Jesteś wulagarny! Czy starsza kobieta nie ma prawa do tego, by czuć się młodo? Nie ma prawa do zabawy i do młodszych znajomych? Może wg Ciebie powinna już w kościele różańce odmawiać!!! 40-stki sa gorące, więdzą czego od życia chcą. I wierz mi, nie zrobia z siebie staruszek, bo tak by wypadało;p

Reklama

Choć wcale nie pochwalam "odmładzania się" w tym stylu, to jestem w stanie zrozumieć to, że człowiek w pewnym momencie swojego życia orientuje się na jakim jest etapie, że wszystko tak szybko przemija, że może już niewiele zostało... pewnie stąd biora się te desperackie próby zatrzymania na sobie uwagi w taki a nie inny sposób

Reklama

nastolatki tez nie zawsze maja dobry gust i tez im sie ze spodni wylewa to jest tzw grzech ludzi w kazdym wieku,makijaz rzecz względna za mocny jest nie dobry ale jezeli kobieta dobrze sie w nim czuje to dlaczego nie każdy ubiera się i maluje tak jak chce a bezguścia trafiają sie w każdym wieku małolaty też czasami wygladają jak prostytutki ale to jest ich sprawa odkąd ja pamiętam zawsze mlodym nie pasowało ze starsi ubierają się jakby mieli po 20 lat .Ja mam 50 i czasami zdarzy mi sie przesadzić z makijażem ale nie będę z tego powodu rozpaczać , ileś tam lat do tyłu też patrzyłam na osoby 40 i 50 letnie z politowaniem jak były ubrane i pomalowane jak dwudziestki ale z wiekiem pojelam ze wszystko jest względne.A np mnie nie podobają sie młode ciężarne kobiety z brzuchem na wierzchu i co z tego powodu mam im dokuczać niech kazdy spojrzy na siebie i dopiero potem krytykuje.Starość nie radość młodość nie wieczność

Reklama

A przepraszam bardzo czy 40 to jakaś starośc.Uważam,że nie.a to jak wyglądają nie które w tym wieku to jest tylko brak gustu i samokrytyki,ale to samo się zdarza i u 20-stek i 30 -stek i innych.Sama mam 33 lata i mam wielu znajomych po 40-stce.Niektóre wyglądaja lepiej niż niektóre młodsze koleżanki.Są zadbane,wysportowane i pewne siebie.I mini też ubiorą w zależności od okazji.Ci co uważają inaczej to zdewociałe,zakompleksione zgredy.

to popatrzcie sobie na obwisle brzuchy waszych mlodych kolezanek , na ich makijaz ,ubior ,na sterczace kosci filigramowych kobitek ktore maja niby wszystko na swoim miejscu ale jakies takie inne wtedy zobaczycie jak wygladaja prawdziwe 40 pozdrawiam

A ja mam 26 lat i uwielbiam babeczki po 40, są ekstra, osobiście jak chodzę na imprezy to zawsze staram się koło takiej 40 zakręcić, dziewczyny wiedzą jak się bawić, reasumując kobiety po 40 są extra sexy i już :))) zazdrośnicom przed 40 dziękujemy ;p

kazdy ma prawo do ubierania sie tak jak chce, za granica jest jeszcze wiecej grubasow i co oznacza to ze maja w workach do ziemi paradowac? tez sie chca ladnie ubrac. z makijazem to inna sprawa - ale to tak na prawde kwestia talentu - zrobic dobry makijaz to trzeba byc troche artysta - wiedziec jak swiatlo pada jak kolory na siebie wplywaja itp. Nie wszyscy znaja sie na sztuce ....

dziękuję za miłe słowa bo dotyczą i mnie.Mam ponad 50 lat i usmiecham się kiedy widzę zainteresowanie jakie budzę u panów dużo młodszych(40-45)Wiem ze wyglądam lepiej teraz niż kiedy miałam powiedzmy 25-28 lat.A to za sprawą nie medycyny lecz własnie upływu czasu.Przez te lata wiele sie nauczyłam, jak dbać o siebie,co robić aby być szczęśliwą.Nie mam już małych dzieci więc jestem wyspana,nie śpieszę się,dopracy idę z radością.Wszystkie te czynniki są wypadkową mojego wyglądu i samopoczucia, uśmiechnieta,zadbana,pewna siebie kobieta której trudno okreslić wiek bez zagladania w dokumenty.Pozdrawiam tych którzy z sympatią i zaciekawieniem patrzą na panie po 50 tym roku zycia.

Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się'' staro'',''nieciekawie''???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
  • 50 lat tycie
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...