165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń647
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Gość dziękuję za miłe słowa bo dotyczą i mnie.Mam ponad 50 lat i usmiecham się kiedy widzę zainteresowanie jakie budzę u panów dużo młodszych(40-45)Wiem ze wyglądam lepiej teraz niż kiedy miałam powiedzmy 25-28 lat.A to za sprawą nie medycyny lecz własnie upływu czasu.Przez te lata wiele sie nauczyłam, jak dbać o siebie,co robić aby być szczęśliwą.Nie mam już małych dzieci więc jestem wyspana,nie śpieszę się,dopracy idę z radością.Wszystkie te czynniki są wypadkową mojego wyglądu i samopoczucia, uśmiechnieta,zadbana,pewna siebie kobieta której trudno okreslić wiek bez zagladania w dokumenty.Pozdrawiam tych którzy z sympatią i zaciekawieniem patrzą na panie po 50 tym roku zycia.
potwierdzam te słowa bo tak samo sie czuję i wyglądam
pozdrawiam :)))
INTERIA.PL

Laluna36 Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się\\\'\\\' staro\\\'\\\',\\\'\\\'nieciekawie\\\'\\\'???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
Bo prawda jest taka że jak mamy dobrze już po 30 czujemy się najlepiej i jesteśmy najbardziej atrakcyjne oraz mądre , wiemy jak sprawić aby facet poczuł się jak w raju ,,,,,chodzi mi o sex,,,, we wszystkim jesteśmy wtedy najlepsze ....wiem po sobie i po koleżankach .

Laluna36 Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się'' staro'',''nieciekawie''???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
Tak....ja mam 38 lat , urodziłam 3 dzieci , koledzy 18 letniego syna myślą , że jestem jego siostrą:)I wcale nie mam zamiaru zmieniać stylu ubierania tylko ze względu na wiek.Popatrzcie na dziewczyny , które maja 20 lat....jak one wyglądają....Żal woła o pomstę do nieba.A faceci ? Spójrzcie na siebie jak wy wyglądacie!To wy powinniście się nad sobą zastanowić!!!

Reklama

Gość Zgodzę się z Tobą. niektórym kobietom po 40stce się w głowach i w d****ch poprzewracało. Zachowują się jak kobiety lekkich obyczajów. Na siłę wciskają się w ciuchy młodszych córek, rywalizują z nimi o znajomych, przyjaźnią się z młodszymi o wiele lat od siebie dziewczynami. Łażą na imprezy, sekszą się z kim popadnie. Wychodzi z nich niedojrzałość emocjonalna. W ogóle nie chcą się pogodzić z mijającym czasem. nie wiedzą, że ich zachowanie jest po prostu niesmaczne i śmieszne.
jak nic musisz się obracać w towarzystwie zatwardziałych czaciarek hahahaha to dopiero sa"sucze"

Uważam, że nie ważny jest wiek tylko to co komu pasuje i jak wygląda. Niektórzy po prostu szybciej się starzeją a inni nie. Nawet młode dziewczyny są otyłe i źle wyglądają w mini. Pracuję w szkole i widzę uczennice, które wyglądają poważnie i nauczycielki, które wyglądają jak uczennice. To jest kwestia urody i gustu.

Reklama

Ja mam 20 lat i kiedys jak bede po 40 to na pewno bede chciala wygladac mlodo ubierac sie modnie malowac miec ulozona fryzure, sory jak sie ma juz skonczone 40 to ma sie wygladac jak babcia?zalosne!!!kazdy powinien sie ubierac tak zeby sam sie z tym dobrze czul a inni niech mysla i mowia co chca- zwykla zazdrosc!!!pozdrawiam wszystkie zadbane panie po 40...kiedys tez taka bede chciala byc
pOzdrawiam nanka

Reklama

Gość
Gość Zgodzę się z Tobą. niektórym kobietom po 40stce się w głowach i w d****ch poprzewracało. Zachowują się jak kobiety lekkich obyczajów. Na siłę wciskają się w ciuchy młodszych córek, rywalizują z nimi o znajomych, przyjaźnią się z młodszymi o wiele lat od siebie dziewczynami. Łażą na imprezy, sekszą się z kim popadnie. Wychodzi z nich niedojrzałość emocjonalna. W ogóle nie chcą się pogodzić z mijającym czasem. nie wiedzą, że ich zachowanie jest po prostu niesmaczne i śmieszne.
jak nic musisz się obracać w towarzystwie zatwardziałych czaciarek hahahaha to dopiero sa"sucze"
jestem w pracy więc mogę sobie pozwolić i wchodzić na czat kiedy zechcę . Jesteś złośliwa ale można cie usprawiedliwić bo pewnie jesteś młoda i masz głupawy rozum .....nie wszystkie młode dziewczyny są głupiutkie ...Jak będizesz miała ze 35 lat wtedy zrozumiesz o czym mówiłam .

a co cie to obchodzi? tylko facetom wolno dupą szaleć po 40..? niech każdy robi na co ma ochote i zajmie sie swoim życiem, ja mam 27 a ubieram sie na sportowo i dają mi 23:> i mam gdzies że dziwia sie potem- " to ty masz dziecko imężą!!!?????...niemozliwe!!!"... a no możliwe;)

tutaj spuchniętasowo przesadziłaś bo zazwyczaj krótkie bluzeczki z pod których wylewa się na zewnątrz... zakładają młode dziewczyny .Te po 40 mają zazwyczaj klasę i wiedzą na co mogą sobie pozwolić .Ja mam piękny i jędrny biust miseczka D mogę pozwolić sobie chodzić bez stanika co bardzo rajcuje facetów i to młodych .Więc jeśli to jest piękne to dlaczego nie mam się tym chwalić ?

No to ja powiem tak . Nie noszę za krotkich bluzek a moj biust jest idealny bez biustonosza > mam mlodszego faceta z milosci a nie na pokaz i stuka nam 10 lecie zwiazku. Nie maluje sie bo nie mam takiej potrzeby .mam dorosla córkę i wymagam jak matka choc wygladamy jak siostry i nie wstrzykuje botoksu bo te zmarszczki jakie mam wydaja mi sie naturlane i chodz z tyłu moz enie liceum to z przodu na pewno nie muzeum :))))) milego dnia :))

dosłaownie juz 40-stka

Gość Kobiety po 40-stce powinny zapomnieć o mini i bluzkach z dekoltem. Niesmaczne to jest. Botox i operacje nic nie pomoga:P

JA MAM 34 LATA.DWÓCH SYNÓW.UCZE SIĘ ZAOCZNIE.JAK PATRZE NA MOJE KOLEZANKI W KLASIE KTÓRE MAJA PO 18-19 LAT TO PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE.WOKÓŁ MNIE MAM MNÓSTWO KOLEGÓW A Z NICH SIĘ ŚMIEJA BO TO SA DZIEWCZYNY ALBO ANOREKTYCZKI ALBO WYGLĄDAJĄ JAK NAPOMPOWANE.OT TO DOPIERO ZGROZA.A CELULITIS ACH STRACH,A BRZUCHY Z ROZTĘPAMI.A JA JESTEM Z SIEBIE DUMNA.ŻYCZE NIE JEDNEJ Z NICH ŻEBY URODZIŁA CHOCIAŻ JEDNO DZIECKO I WYGLĄDAŁA TAK JAK JA.POZDRAWIAM
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 50 lat tycie
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...