165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń648
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Gość Choć wcale nie pochwalam "odmładzania się" w tym stylu, to jestem w stanie zrozumieć to, że człowiek w pewnym momencie swojego życia orientuje się na jakim jest etapie, że wszystko tak szybko przemija, że może już niewiele zostało... pewnie stąd biora się te desperackie próby zatrzymania na sobie uwagi w taki a nie inny sposób
sranie w banie wygladam lepiej niz niejedna 20-latka i wcale nie jestem desperatką,mam ładne cialo i slicznie wygladam w spodniczce mini.Pozdrawiam wszystkich serdecznie
INTERIA.PL

Gość tutaj spuchniętasowo przesadziłaś bo zazwyczaj krótkie bluzeczki z pod których wylewa się na zewnątrz... zakładają młode dziewczyny .Te po 40 mają zazwyczaj klasę i wiedzą na co mogą sobie pozwolić .Ja mam piękny i jędrny biust miseczka D mogę pozwolić sobie chodzić bez stanika co bardzo rajcuje facetów i to młodych .Więc jeśli to jest piękne to dlaczego nie mam się tym chwalić ?
Kobieta z klasą nie pisze o swoich biuscie na forach, szkoda, ze foto nie dołączyłąs ;/

Zazdrośnice słuchajcie.....Mam 42 lata , moja córka ma 18 lat i jest dumna że ma zadbaną i młodo wyglądającą mamę .Sama mi doradza że powinnam nosić krótsze spódnice , zachęca mnie do większych dekoldów bo.....jest ze mnie dumna a chłopcy już mogą się domyślać jaka będize moja córeczka po czterdziestce , ATRAKCYJNA I ZGRABNA no i ZADBANA .Obie mamy powodzenie i to BARDZO .Flustracja przemawia przez zaniedbanie każdej z was ....weźcie się za swoje cielska bo nawet nie zawsze jesteście dobrze domyte o reszcie nie wspomnę ....

Reklama

Laluna36 Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się'' staro'',''nieciekawie''???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
Popieram Cię w całej rozciągłości, jam mam 39 lat, udało misię zachować świetną figurę, wyglądam młodo. Podkreślam figurę, ale raczej dopasowanym kostiumem, sukienką, jak jeansy rurki, to do tego tunika, żakiet. Każdy wiek ma swoje prawa, no i jednak w wieku koło 40-stkimimo najcudowniejszej figury na świecie , to głupiosię wygląda w ciuchach nastolatki, uważam to za żałosne. Niestety muszę też z przykrością stwierdzić że duża część nastolatek właśnie w swoich nastoletnich ciuchach wygląda głupio, wystawiając na widok publiczny nie zawsze płaskie brzuchy i podkreślając obcisłymi koszulkami "boczki". Ale to ich prawo młodości. A figurę podkreślać trzeba z klasą.

Reklama

Aleście się przyczepili...kolejny temat o niczym! Przecież Amerykanie lansują taki styl od kilkudziesięciu lat i wreszcie wylansowali...A poza tym,skoro i tak wszystkich czeka ten sam wredny koniec,to pozwólmy ludziom żyć,jak im się podoba!!!!!!!!!!

moze i tak sie zdarzac ale te kobiety chociaz sie staraja. najgorzej wygladaja faceci w tym wieku! Brzuszysko ktore oni nazywaja - miesien piwny - calkowicie zaslania im narzedzie ktorym dawno temu sprawniej lub mniej - wladali. Maja dobre samopoczucie i nikt im nie mowi ze to OBLECHY, ŚMIERDZIELE, BRUDASY czy IMPOTENCI ! a moze pora zacząc?

Reklama

Każda z Was będzie kiedyś piędziesiątką i młodsze będą Was krytykować i zobaczycie jak będziecie się czuły.Jedziemy na tym samym wozie.W Londynie nikt nie zwraca uwagi na takie sprawy no chyba tylko my Polacy.Pełny luz.

Klasa... , klasa i wyczucie smaku a nie wiek stanowią o atrakcyjności kobiety. Figura nie ma nic do rzeczy, można ją zatuszować, podkreślić, co komu potrzeba. Umiar niezależny od wieku, i uśmiech ,receptą na atrakcyjność.

Rzeczywiście ,jak kiedyś mężczyznom głowa siwiałą ,a co innego szalało...tak w dobie równouprawnienia jest z kobietami!!!!Dzieki Bogu ,że są jeszcze NORMALNE kobiety w tym zakłamanym ,podłym i fałszywym świecie:)pozdrawiam i życzę w miarę NORMALNEGO DNIA:)

Gość
Gość dziękuję za miłe słowa bo dotyczą i mnie.Mam ponad 50 lat i usmiecham się kiedy widzę zainteresowanie jakie budzę u panów dużo młodszych(40-45)Wiem ze wyglądam lepiej teraz niż kiedy miałam powiedzmy 25-28 lat.A to za sprawą nie medycyny lecz własnie upływu czasu.Przez te lata wiele sie nauczyłam, jak dbać o siebie,co robić aby być szczęśliwą.Nie mam już małych dzieci więc jestem wyspana,nie śpieszę się,dopracy idę z radością.Wszystkie te czynniki są wypadkową mojego wyglądu i samopoczucia, uśmiechnieta,zadbana,pewna siebie kobieta której trudno okreslić wiek bez zagladania w dokumenty.Pozdrawiam tych którzy z sympatią i zaciekawieniem patrzą na panie po 50 tym roku zycia.
potwierdzam te słowa bo tak samo sie czuję i wyglądam
pozdrawiam :)))
żołosne ! ,:(((

Mam 50 lat, i jak mówią , jestem piękną kobietą. Ubieram się tak, jak chcę i dobrze się z tym czuję. Ćwiczę, pływam, mam otwarty umysł, a moje 35-letnie koleżanki to babcie emocjonalne i umysłowe. Czyli jestem klasyczną osobą do krytykowania, bo jeszcze mi się coś chce. Teraz druga strona medalu. Panowie lat ok. 40 - 50. Widzicie jak wyglądają? W większości to stare zgredy, ale Ci tzw. biznesmeni otaczają się pięknymi młodymi kobietami, bo im wolno i wypada. Nam nie! Te piękne młode kobiety bez mrugnięcia pokazują się z nimi, korzystają z ich pieniędzy, często rozbijają ich małżeństwa. A panowie? Posiwiali, łysiejący, z brzuszkami, brzydko ubrani, ale im wolno. Bo to mężczyźni!

Dzień dobry.Mam 53lata.Wyglądam o 10lat młodziej /tak mi mówią inni/ ,ale nie za sprawą ostrego makijażu czy mini.Zgadzam się z Wami,że udawanie nastolatki po 40-ce jest żałosne.Ale akcent modowy jest dozwolony w moim wieku.Czy to modna fryzura,czy fason sukienki.Panie udające nastolatki muszą o tym wiedzieć,że młody chłopak który odwróci się za nią i zobaczy "przód",no niestety naznaczony "zębem czasu" to pomyśli.........Wszystko należy przemyśleć,aby efekt był,a nie żałosny widok kobiety zrozpaczonej,która na siłe chce wyglądać młodo.Z młodością się nie wygra.W każdym wieku można wyglądać atrakcyjnie tylko należy wiedzieć co można pokazać,a co nie.
Pozdrawiam.

Bardzo dobry tekst!:)
Co prawda to prawda z tym czasem wylewającym się tłuszczykiem u młodych dziewczyn, cóż moim zdaniem po prostu człowiek na starość czasem przypomina sobie,żeby o siebie dbać. Poza tym uważam że top wcale aż tak źle nie wygląda, jak dojrzała osoba ubiera się tak czy inaczej. U nas jest inaczej, nie jest tak,że za parę groszy możemy pójść do kosmetyczki, czy lekarza. Inne ceny niż na zachodzie plus do tego kryzys. Podsumowując nie każdego stać drogie Panie aby uczęszczać na przykład na siłownie. Jednym słowem trzeba się dorobić.
Pozdrawiam serdecznie
:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 50 lat tycie
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...