165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń648
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Obawiam się, że podkreślanie młodego wyglądu jest koniecznością dla osób w starszym wieku - żyjemy w społeczeństwie kultywującym młodość. Jakoś rzadki jest zachwyt nad kobietami, które się zestarzały i nie wstydzą się tego - a niektóre zestarzały się prześlicznie, jak choćby Anna Dymna. Oczywiście, w żadnym wieku brak gustu nie pomaga :)
INTERIA.PL

A ja mam 65 lat i kto nie zajrzy do dowodu nie daje mi tyle lat. ważę 53 kg i wiele osób zazdrości mojego wyglądu. Ciekawe co powiedziałby mój syn, że zabieram tlen skoro jest bez pracy i na moim utrzymaniu. A le on potrafi docenić mnie . A mój ubiór i wygląd zawsze z dziewczyną obiektywnie oceniają. Wcale i to wcale nie czuję się stara i nie potrzebna a moje doświadczenie zarówno zawodowe jak i życiowe przewyższa niejedną młódkę. Mam wiele zainteresowań i wspaniały kontakt z ludżmi w różnym wieku. Pozdrawia stara do wyrzucenia na .......

widze ze wy Kobiety tu przez zazdrosc krytykujecie starsze Kolezanki ??? Ja jako meszczyzna powiem wam jedno ze nie jedna , tak zwana stara Dupa lepiej wygläda i jest lepsza w Luzku od mlodej !!!!I napewno takie dojrzale Kobiety sä Ladniejsze na duszy ! a i w wyglädzie mlode nie doröwnujä im . Po 40 Kobiety sä PIEKNE w pelnym slowa znaczeniu ,.!!!!!Wiec Dojzale Kobiety ,nie przejmujcie sie , one tak piszä z Zazdrosci . Ja to wam Möwie Facet 39 lat .

Reklama

Gość
Laluna36 Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się'' staro'',''nieciekawie''???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
Tak....ja mam 38 lat , urodziłam 3 dzieci , koledzy 18 letniego syna myślą , że jestem jego siostrą:)I wcale nie mam zamiaru zmieniać stylu ubierania tylko ze względu na wiek.Popatrzcie na dziewczyny , które maja 20 lat....jak one wyglądają....Żal woła o pomstę do nieba.A faceci ? Spójrzcie na siebie jak wy wyglądacie!To wy powinniście się nad sobą zastanowić!!!
No i racja, Ja bylam z synem na lyzwach i tez koledzy pytali kto to ...bo mysleli ,ze sostra. Kobieto nie ma sie co tlumaczyć. Na plecach nie ma lat wyrytych. WIDZA PO PROSTU STARSZE OSOBY I DAJAC IM TEN STARCZY JUZ WI8EK 40 LAT :)))

Gość A ja mam 65 lat i kto nie zajrzy do dowodu nie daje mi tyle lat. ważę 53 kg i wiele osób zazdrości mojego wyglądu. Ciekawe co powiedziałby mój syn, że zabieram tlen skoro jest bez pracy i na moim utrzymaniu. A le on potrafi docenić mnie . A mój ubiór i wygląd zawsze z dziewczyną obiektywnie oceniają. Wcale i to wcale nie czuję się stara i nie potrzebna a moje doświadczenie zarówno zawodowe jak i życiowe przewyższa niejedną młódkę. Mam wiele zainteresowań i wspaniały kontakt z ludżmi w różnym wieku. Pozdrawia stara do wyrzucenia na .......
Chetnie bym Cie poznal ja facet 39 lat .Podaj jakies namiary , zachodniopomorskie,

Reklama

Gość
Gość A ja mam 65 lat i kto nie zajrzy do dowodu nie daje mi tyle lat. ważę 53 kg i wiele osób zazdrości mojego wyglądu. Ciekawe co powiedziałby mój syn, że zabieram tlen skoro jest bez pracy i na moim utrzymaniu. A le on potrafi docenić mnie . A mój ubiór i wygląd zawsze z dziewczyną obiektywnie oceniają. Wcale i to wcale nie czuję się stara i nie potrzebna a moje doświadczenie zarówno zawodowe jak i życiowe przewyższa niejedną młódkę. Mam wiele zainteresowań i wspaniały kontakt z ludżmi w różnym wieku. Pozdrawia stara do wyrzucenia na .......
Chetnie bym Cie poznal ja facet 39 lat .Podaj jakies namiary , zachodniopomorskie,
MOJA MAMA MA 65 LAT , SZCZUPLA ZADBANA I FAJNIE DELIKATNIE WYGLADA. POZDRAWIAM

Gość Jesteś wulagarny! Czy starsza kobieta nie ma prawa do tego, by czuć się młodo? Nie ma prawa do zabawy i do młodszych znajomych? Może wg Ciebie powinna już w kościele różańce odmawiać!!! 40-stki sa gorące, więdzą czego od życia chcą. I wierz mi, nie zrobia z siebie staruszek, bo tak by wypadało;p
Oczywiście, że mają prawo do zabawy i młodszych znajomych.Mają również prawo do wielu innych przyjemności.Nikt tez nie każe im zamknąć się w klasztorze i klepać
zdrowasiek.Ale przyznasz chyba że kobieta po 40-tce w bluzce odkrywającej pępek ,spódnicy grubo przed kolana , z wyzywającym makijażem, często zachowująca się jak nastolatka wygląda po prostu śmiesznie.I właśnie takich kobiet najbardziej mi żal,bo najgorsze w tym wszystkim jest to,że one nie widzą w tym nic złego.

Reklama

Dojrzałe kobiety tez mogą być piękne! Wystarczy ubierać się modnie ale ze smakiem, nie trzeba epatować ciałem żeby być SEKSOWNĄ! Medycyna estetyczna też poszła na tyle do przodu, że można zniwelować zmarszczki tylko trzeba umieć sobie powiedzieć stop. Wszystko jest dla ludzi. Jeżeli kobieta w wieku 60 lat chce wyglądać seksownie to jej sprawa. Wielu ludzi chciałoby, żeby razem z 60 na karku ludzie zaczęli ubierać się w mohery i siedzieli w domu żeby absolutnie nie było ich widać na ulicy.

Gość
Gość Jesteś wulagarny! Czy starsza kobieta nie ma prawa do tego, by czuć się młodo? Nie ma prawa do zabawy i do młodszych znajomych? Może wg Ciebie powinna już w kościele różańce odmawiać!!! 40-stki sa gorące, więdzą czego od życia chcą. I wierz mi, nie zrobia z siebie staruszek, bo tak by wypadało;p
Oczywiście, że mają prawo do zabawy i młodszych znajomych.Mają również prawo do wielu innych przyjemności.Nikt tez nie każe im zamknąć się w klasztorze i klepać
zdrowasiek.Ale przyznasz chyba że kobieta po 40-tce w bluzce odkrywającej pępek ,spódnicy grubo przed kolana , z wyzywającym makijażem, często zachowująca się jak nastolatka wygląda po prostu śmiesznie.I właśnie takich kobiet najbardziej mi żal,bo najgorsze w tym wszystkim jest to,że one nie widzą w tym nic złego.
I tu masz rację !!!!!

otwarte granice a wy dalej jak na zakalkaziu!!
paryz ,holandia ,anglia 60latki bawiace sie w lokalu z 20latkami i nikt nie widzi problemu ...
ale polak tak ,polak zawsze wytyka palcem innych
do 30 nigdy nie mialam takich fald jak ma dzisiejsza mlodziez ,powinno sie ja ubierac w worki?bo na wymioty zbiera jak tluszcz wylewa sie jednej i drugiej

Gość otwarte granice a wy dalej jak na zakalkaziu!!
paryz ,holandia ,anglia 60latki bawiace sie w lokalu z 20latkami i nikt nie widzi problemu ...
ale polak tak ,polak zawsze wytyka palcem innych
do 30 nigdy nie mialam takich fald jak ma dzisiejsza mlodziez ,powinno sie ja ubierac w worki?bo na wymioty zbiera jak tluszcz wylewa sie jednej i drugiej
Masz Racje! tez to widze !! na dyskotekach !!!W Klubach i Restauracjach !! ale jak juz pisalem na innyych blogach to tylko Ciemnogrodzkie .i Katolickie .zakompleksione Towarzystwo.sie tu wypowiada zle . Bo w kazdej Kobiecie jest piekno i Uroda tylko jä trzeba dostrzec . i wykrzesac z danej osoby .. bez wzgledu na wiek ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość Zgodzę się z Tobą. niektórym kobietom po 40stce się w głowach i w d****ch poprzewracało. Zachowują się jak kobiety lekkich obyczajów. Na siłę wciskają się w ciuchy młodszych córek, rywalizują z nimi o znajomych, przyjaźnią się z młodszymi o wiele lat od siebie dziewczynami. Łażą na imprezy, sekszą się z kim popadnie. Wychodzi z nich niedojrzałość emocjonalna. W ogóle nie chcą się pogodzić z mijającym czasem. nie wiedzą, że ich zachowanie jest po prostu niesmaczne i śmieszne.
Dlaczego mówimy tylko o kobietach ? tak sie składa ,że ta magiczna czterdziestka bardziej upokarzajaca jest dla panow niz dla pań. To niestety oni dla dodania sobie animuszu i podniesienia ego maja coraz młodsza panie "na boku". I nic to ,że panie pustosza portfel czterdziestolatka jak tornado , czyszczą dokladnie konta lepiej niż najdokladniejsza firma sprzątająca. panowie ciesząc sie jak dziecko z uśmiechem na ustach dumnie prezentują swoje dwukrotnie mlodsze wybranki. I właściwie wszystko jest super bo :1. - małżonka wreszcie nie musi powtarzać : " Nie kochanie, wcale nie jesteś gruby, a wlody masz bujne i grube jak lina okrętowa, no i oczywiscie jesteś facet jak wulkan!" , 2 - może wreszcie zacząć nowe życie z kimś , kto potrafi cieszyc sie z każdej zmarszczki, kto ze spokojem przyjmuje srebro na skroniach, kto jest wsparciem w codziennych sytuacjach , zwlaszcza tych niekoniecznie fajnych. A co do ubioru babeczek po 40, to co w tym jest złego?Jeżeli kobieta w swoich latach o siebie dba , ma świetną sylwetkę, cieszy sie życiem , to co w tym złego ? Chyba tylko zazdrość tych mlodszych pań, które mimo swoich "dziestu" wyglądają na "dzieści" lub "dziesiąt". A to wszystko pisałam ja , własnie "Ryczaca Czterdziestka".I pozdrawiam wszystkich , nawet tych, ktorzy frustracje wyładowują swoistym jadem.

Czytam Was hmm kolejny ciekawy i bardzo szeroki temat ... po pierwsze kobieta od kobiety różni się w wyglądzie bardzo .. bo porównajmy np kobiete z miasta która ma w zwyczaju dbać o siebie dnia każdego bez względu na to czy prace posiada czy też nie a postawmy obok niej kobiete która jest ze wsi ... niech obie będą w tym samym wieku .... różnica ogromna wiadomo...

z tego co mi wiadomo mężczyzni bardzo cenią naturalność u kobiet zresztą sama wiem po sobie może mi daleko do 40-stki ale kiedyś przeprowadziłam taki eksperyment i od tej pory praktycznie zero kosmetyków ;p zatem drogie Panie jak najmniej makijażu gustowne ubrania dostosowane do okazji wiadomo i w wieku 40 lat przyciągać wzrok mężczyzn będziecie a nie odstraszać wyglądem swoim ;) pozdrawiam :))))

to przeważnie stare rozwódki, które wciąż mają ochotę na " te rzeczy" ale nikt ich nie chce, więc próbują się "odmłodzić" poprzez strój i makijaż nastolatki, ale robią z siebie tylko pośmiewisko. Moim zdaniem każdy wiek ma swoje prawa, no i po 40tce też można się ładnie ubrać stosownie do wieku, bez gołych pępków i ostrego makijażu. Ale trzeba mieć lustro i trochę samokrytyki.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 50 lat tycie
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...