165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń642
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Gość a pewnie ze zamykac te stare pudla w domach startcow!my faceci lubimy mlodziutkie a stare siedziec w domu i czekac na smierc.baba jaj jest po menopauzie to juz sie do niczego nie nadaje i jest zawistna jak widzi mloda dziewczyne,swieza i zgrabniutka.Ja tam mowie mojej matce zeby sie nie wydurniala i nie pokazywala np.nog bo to moze byc obrzydliwe.A zona jak mi sie zacznie starzec to sobie znajde kochanke.Bo przykre ale swiatem rzadzimy,my,mlodzi.Stare to jest dobre wino i skrzypce,nie kobieta nie samochod.
taaa, tylko zapamiętaj sobie, że za parę lat ty też się zestarzejesz...tak samo jak i twoja żona, tylko że ona jeszcze będzie mogła(sex), a ty dziadygo już nie :)) Nie martw się, sąsiad się nią zajmnie :)))
INTERIA.PL

Gość mam 47lat...niejedna nastolatka moze mi pozazdroscic figury....a mlode nadymane hot dogami..poprostu zazdroszcza:))i to cala tajemnica:))

Gość
Laluna36 Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się'' staro'',''nieciekawie''???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
Tak....ja mam 38 lat , urodziłam 3 dzieci , koledzy 18 letniego syna myślą , że jestem jego siostrą:)I wcale nie mam zamiaru zmieniać stylu ubierania tylko ze względu na wiek.Popatrzcie na dziewczyny , które maja 20 lat....jak one wyglądają....Żal woła o pomstę do nieba.A faceci ? Spójrzcie na siebie jak wy wyglądacie!To wy powinniście się nad sobą zastanowić!!!
Marzyć to piękna rzecz...

Reklama

Moja szesnastoletnia córka po powrocie ze szkoły do domu opowiadała mi jak w autobusie zaczął ją podrywać facet, jak go określiła "w podeszłym wieku". Gdy z żoną zaczęliśmy bliżej rozpytywać powiedziała, że miał 22-24 lata. Dla mnie oczywiste jest, że wiek nie ma znaczenia a ubranie kobiety jest to sprawą dobrego gustu lub jego braku.

Gość Po czterdziestce to cipy mają rozciągnięte i śmierdzą błe!
To, że twoja żona chodzi niedomyta w brudnych gaciach to nie znaczy, że wszystkie tak mają.Te śmierdzące i rozciągnięte to zapewne z pod budki z piwem, gdzie często chadzasz :))

Reklama

Gość Moja szesnastoletnia córka po powrocie ze szkoły do domu opowiadała mi jak w autobusie zaczął ją podrywać facet, jak go określiła "w podeszłym wieku". Gdy z żoną zaczęliśmy bliżej rozpytywać powiedziała, że miał 22-24 lata. Dla mnie oczywiste jest, że wiek nie ma znaczenia a ubranie kobiety jest to sprawą dobrego gustu lub jego braku.
Rzeczywiście, strasznie leciwy już z niego mężczyzna :))))

Gość A może ktoś powie jak powinny ubierać się kobiety w zależności od wieku? Wyznaczmy normy. A jak Ty się ubierasz Sowo? Nikogo nie śmieszysz i zniesmaczasz?
Urszula Dudziak powiedziała kiedyś, że to, co ją najbardziej zaskoczyło po wylądowaniu w Nowym Yorku po raz pierwszy, że kobiety tam nie mają wieku :) W USA nikt nikomu nie wyznacza norm ubioru, makijażu. U nas młode tłuste pasztety jadem zioną, że kobieta 40-50 letnia o nienagannej figurze wkłada na siebie spódniczkę przed kolana czy obcisłe jeansy. Bezguścia trafiają się w każdym wieku. Mierzi mnie widok kobiety dojrzałej, która robi z siebie dzidzię-piernik nie bardziej niż młodej dziewczyny, której sadło wylewa się, ale ona uważa jest ok, bo młoda. Umiar we wszystkim wskazany, a czas leci nieubłaganie szybko. Dzisiejsze dwudziestolatki zapewne za lat 20 nadal będą uważały się za młode i będą oburzone, że ktoś uważa inaczej. Pozdrawiam wszystkie osoby normalnie myślące.

Reklama

Gość
Malutkababeczka powiedz ...tak szczerze ..ile masz lat dziecko???
I jeszcze jedno w kwestii "bystrzaków": z lwią częścią Twojego wpisu zgadzam się. Sporo jeżdżę po Europie i nie tylko (chociaż są to krótkie, służbowe wyjazdy) i widzę to samo, takich samych starszych, szczęśliwych ludzi, a więc nie mam powodu Cię krytykować. Zabawne było tylko to, że dopiero po 40 niektóre panie odkrywają, że warto skończyć studia i mieć dzieci. Moja żona i ja odkryliśmy to dużo wcześniej i potem (wkrótce potem) mogliśmy odkrywać pozostałe cuda świata.

Odkrycia takie, jak Tampax lub to, że na ogół mówimy prozą, powinny mieć miejsce raczej wcześniej, niż później, aby nie stać się pożywką dla satyryków.
Troche sie dziwie ze na poczatku tak zareagowales na moj wpis...mysle ze wiesz co mam na mysli...myslalam ze jestes mlodziutkim czlowiekiem...a tu piszesz ze masz 45 lat...
Oczywiscie , ze kazdy moze miec swoje zdanie ...
o tych kobietach co pisalam...
nie pomyslales ze to sa kobiety , ktore moze tez wczesnie wyszly za maz, maja nie udane zycie za soba...ze nie mialy mozliwosci kiedeys zeby sie ksztalcic...a jednak nie siedza w domu i nie marudza ...tylko jeszcze raz zaczely zyc...
bo moze wiedza ze warto i ze na 40 zycie sie nie konczy i mozna zaczac wszysto od nowa i sa bardziej pewne siebie i odnalazly siebie no i wlsnie wiedza czego chca...
Ja uwazam , ze wiele kobiet " w tym dojrzalym wieku" jest teraz bardzo atrakcyjna....dba o siebie i to samo mozna powiedziec o facetach.
A jak kto sie ubiera to dla mnie nie ma znaczenia...jesli jakas pani troszke okragla dobrze sie czuje w spodniczce mini i obcislej bluzeczce ...dlaczego ma mi to przeszkadzac?
a jesli ktos smierdzi...to przeszkadza mi to tak samo i u mlodego i u starszego...

Gość][cytat kogo=Gość a pewnie ze zamykac te stare pudla w domach startcow!my faceci lubimy mlodziutkie a stare siedziec w domu i czekac na smierc.baba jaj jest po menopauzie to juz sie do niczego nie nadaje i jest zawistna jak widzi mloda dziewczyne,swieza i zgrabniutka.Ja tam mowie mojej matce zeby sie nie wydurniala i nie pokazywala np.nog bo to moze byc obrzydliwe.A zona jak mi sie zacznie starzec to sobie znajde kochanke.Bo przykre ale swiatem rzadzimy,my,mlodzi.Stare to jest dobre wino i skrzypce,nie kobieta nie samochod.
Oj kochany, świata widac nie znasz. Młody to bedziesz niestety niedługo i wcześniej czy póżniej staniesz się "starym pudłem " ,dzieci cię zamkną w domu starców i będziesz sobie czekał na śmierć bo z tekstu widac że i wychowania i kultury cie nie nauczono, o szacunku nie mówiac.Współczuję tym twoim młodziutkim i świeżutkim koleżankom. Żony raczej miec nie będziesz. Chyba,że ci sie poszczęści i trafisz na ślepą, głucha i z lekka przygłupią. Wtedy bierz ją z otwartymi ramionami chlopaku bo dziewczyna , która ma troche więcej inteligencji niz dżownica bedzie wiala z predkościa światła. .A z autopsji wiem,że faceci w okresie andropauzy są tysiąckrotnie gorsi niz kobiety. a na koniec takie przyslowie: " Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Pozdrawiam cie chloptasiu.

Gość Dojrzałe kobiety tez mogą być piękne! Wystarczy ubierać się modnie ale ze smakiem, nie trzeba epatować ciałem żeby być SEKSOWNĄ! Medycyna estetyczna też poszła na tyle do przodu, że można zniwelować zmarszczki tylko trzeba umieć sobie powiedzieć stop. Wszystko jest dla ludzi. Jeżeli kobieta w wieku 60 lat chce wyglądać seksownie to jej sprawa. Wielu ludzi chciałoby, żeby razem z 60 na karku ludzie zaczęli ubierać się w mohery i siedzieli w domu żeby absolutnie nie było ich widać na ulicy.
moja matka ma 57 lat i może nie wygląda jak moja siostra, ale myślę, że nikt by nie powiedział, że ma 30 lat więcej niż ja. jest po pierwsze pewna siebie, roztacza aurę takiego spokoju i kobiecości. ubiera się stosownie (choć robi zakupy w młodzieżowych sklepach typu Diverse czy podobne po prostu umie to ze sobą zgrać, że nie wygląda pokracznie). ma ładnie ścięte włosy, zadbane. szczególnie postarzające zmarszczki zniwelowalowała kwasem hialuronowym ale zawsze zaznacza, że nie chce wyglądać jakby ktoś ją czymś napompował ( wiele zależy od tego kto robi zabieg, bo oni też mogą przegiąć, mama chodzi do ce-ce i jest zadowolona) dba o figurę, chodzi na basen, czasem biega. nie mówi sobie, że ma 57 lat i to koniec jej życia tylko żyje jak zawsze lubiła żyć

Gość

Tak sie sklada ze ja mam rowne 60 lat byc moze jestem staroswiecka choc za taka sie nie uwazam natomiast musze zgodzic sie z autorem tego listu ze kobiety powiedzmy po 40 i po ubieraja sie fatalnie moim zdaniem kazdy wiek ma swoje prawa trzeba sie z tym pogodzic i ubierac tez sie trzeba ladnie a nawet bardzo ladnie ale nie znaczy ze mlodziezowo samej mnie jest wstyd jak pani nie napisze wolgarnie ale o pelniejszych ksztaltach ubieraj tak obcisle i krotkie spodnie ze brak slow ,przeciesz sa tak piekne spodnice bluzeczki dla puszystych kobiet ze azmilo popatrzec na niektore kobiety ,trudno kobiety trzeba sie z tym pogodzic ze co pasuje nastolatce nie zawsze pasuje starszej kobiecie ale coz wybor nalezy do was ,tak samo jest z makijazem jak napisal ktorys z rozmowcow lepiej miec delikatny i ladny a nie krzykliwy i wygladac jak jakas ale to juz przemilcze ,wiem ze taraz sie narazilam ale mlode lata juz nkomu nie wroca pozdrawiam hania
Jeden z niewielu wpisów który jest bardzo na poziomie... - i ja jeszcze dodam dojrzała kobieta wciąż może być piękna, pod warunkiem, że wie jak to zrobić - że dba o swoje zdrowie, że ma gust, elegancje

a te panie które które tak podkreślają, że wyglądają na dwudziestolatki, i że ubierają się jak chcą młodzieżowo bo to jest modne
- tylko napisze tak: małe dzieci na ulicy Was się boją bo rodzice je straszą, że ta straszna baba Jaga je weźmie....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
  • 50 lat tycie
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...