165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń557
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

mam 32 lata i wolę piękną i zadbaną 40stkę lub 50tkę niz otyłą 18stkę z wylewającym się tłuszczem i grubym dupskiem a wiem co mówię bo posiadam sklep z bielizną i trochę się tego naoglądam:)młoda myśli ze jak wciśnie na siebie miniówe i duży dekold to jest sexi-błąd! trzeba mieć gust itp.pozdrawiam trochę starsze kobiety:)))

Reklama

Jestem kobietą około 50-lecia.Nie maluję się ostro.Zawsze mam delikatny makijaż.Jestem szczupła i zawsze byłam.Młodsi panowie zawsze mnie podrywają.Dlaczego?......Ja wolę tych w swoim wieku lub starszych. Czy to o czymś nie.....świadczy?

Witam was młodzieży.Jestem kobietą po 50-ce i żal mi was bo młodość nie wieczność,a wy myślicie,że zawsze będziecie młodzi "to se ne da".Wyzywacie między innymi i mnie od starego próchna i nazywacie dewotką.Mimo,że jestem babcią nie czuję się staro bo jestem szczupła wysportowana i nie obce jest solarium i kosmetyczka i dziwi mnie to,że uważacie że mnie nie wypada ubrać krótkiej spódnicy i wąskich spodni.Nie mam żadnego wylewającego się tłuszczu ani żylaków wprawdzie w mnini nie chodzę bo się źle czuję ,ale obcisłe spodnie i szpile to i owszem.Za młodymi się nie oglądam bo mam przystojnego męża myślę ,że niejeden z was prześmiewcy poleciał by na mnie mimo mojego wieku.Do pracy jeżdżę autobusem i widzę wasze młode koleżanki te dopiero nie mają gustu i tłuszcz im się wylewa a co będzie dalej jak się urodzi tak jak ja 2 dzieci?
Pozdrawiam was serdecznie i proszę spójrzcie czasami na siebie.

Reklama

Jestem ciekaw, ile lat ma "spuchnięta sowa". Często młodzi faceci samotni piszą, że chcą poznać "starsze" kobiety - według mnie dlatego, że są ustabilizowane, ustawione i samodzielne. Taka kobieta nawet jak ma 60 lat, przy swojej niezależnej pozycji społecznej czuje się młodo i może manifestować swoje dobre samopoczucie. Tym bardziej, że start życiowy 40 lat temu, kiedy miała 20 lat, był niewspółmierny z obecnym, który mają młode kobiety. Wystarczy cofnąć się do lat 80-tych, jaka wtedy była moda midi, to co kobieta miała najładniejszego, zakrywała pod spódnicą lub w spodniach tzw. dzwonach. Zaharowana w pracy, w domu, przy dzieciach bez pampersów z pralką "Franią", nie miała czasu i pieniędzy na makijaż i zadbanie o siebie. Pochwalam wyzwolone kobiety, odważne malowanie i ubranie. Jak komuś
się nie podoba, niech nie patrzy i nie przesadza z oceną. Na polskich ulicach nie jest tak kolorowo jak w Ameryce czy innych zachodnich krajach. Pozdrawiam moją mamuśkę laseczkę-super babcię. Koledzy moi mówią, że gdyby mieli taką mamę, chodziliby z Nią na dyskoteki. Mama pływa, żegluje, jeździ na nartach, samochodem, rowerem po 100 km dziennie, chodzi po górach, ubiera się sportowo, ma 55 lat. Każdy z kolegów Jej wnuków chciałby mieć taką babcię!

Reklama

Gość Kobiety po 40-stce powinny zapomnieć o mini i bluzkach z dekoltem. Niesmaczne to jest. Botox i operacje nic nie pomoga:P
Mam 45 lat,jestem szczupła,wysoka(172cm)noszę bluzki z dużym dekoltem i spódniczki przed kolano,jeżdżę rowerem w króciutkich szortach. Czuję się dobrze,wyglądam jeszcze lepiej:).Makijaż dyskretny,od zawsze.
Wylewający się brzuch wygląda niesmacznie w każdym wieku.Po ulicach chodzi tyle młodych dziewczyn otyłych,z celulitem w obcisłych ubraniach,aż żal patrzeć.Dlaczego mam ubierać się jak zakonnica,skoro wyglądam o niebo lepiej od nich?

Gość JA MAM 34 LATA.DWÓCH SYNÓW.UCZE SIĘ ZAOCZNIE.JAK PATRZE NA MOJE KOLEZANKI W KLASIE KTÓRE MAJA PO 18-19 LAT TO PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE.WOKÓŁ MNIE MAM MNÓSTWO KOLEGÓW A Z NICH SIĘ ŚMIEJA BO TO SA DZIEWCZYNY ALBO ANOREKTYCZKI ALBO WYGLĄDAJĄ JAK NAPOMPOWANE.OT TO DOPIERO ZGROZA.A CELULITIS ACH STRACH,A BRZUCHY Z ROZTĘPAMI.A JA JESTEM Z SIEBIE DUMNA.ŻYCZE NIE JEDNEJ Z NICH ŻEBY URODZIŁA CHOCIAŻ JEDNO DZIECKO I WYGLĄDAŁA TAK JAK JA.POZDRAWIAM
Brawo !! :) dokładnie się pod tym podpisuję - mam 38 i jedno dziecko a dużo młodsze koleżanki z podziwem patrza na mnie i nie gadają z zawiścią, że się zbyt młodzieżowo ubieram. Raczej podziwiają i sprzyjają. Brawo kobietom około 40tki, że wciąż sa młode - i duchem i ciałem.

A co do szaleństw kobiet w średnim wieku i noszenia się młodo - może nie każda ma gust i samokrytykę, ale to niezależne jest od wieku. Poza tym mężczyźni wcale nie odstępują od kobiet, powiedziałabym wręcz, że są dużo bardziej desperaccy. Mało ich po 40tce dostaje amoku i przezywa tzw. kryzys wieku średniego, kiedy prowadzają się z małolatami i im młodsza tym lepiej? kupują drogie auta i chadzają do dyskotek na podryw, a za kasą i popisami chowają swoje spasłe brzuszki i zanikającą kondycję?... (tę fizyczną, i tę seksualną też).

Gość dziękuję za miłe słowa bo dotyczą i mnie.Mam ponad 50 lat i usmiecham się kiedy widzę zainteresowanie jakie budzę u panów dużo młodszych(40-45)Wiem ze wyglądam lepiej teraz niż kiedy miałam powiedzmy 25-28 lat.A to za sprawą nie medycyny lecz własnie upływu czasu.Przez te lata wiele sie nauczyłam, jak dbać o siebie,co robić aby być szczęśliwą.Nie mam już małych dzieci więc jestem wyspana,nie śpieszę się,dopracy idę z radością.Wszystkie te czynniki są wypadkową mojego wyglądu i samopoczucia, uśmiechnieta,zadbana,pewna siebie kobieta której trudno okreslić wiek bez zagladania w dokumenty.Pozdrawiam tych którzy z sympatią i zaciekawieniem patrzą na panie po 50 tym roku zycia.
Super napisałaś! Podpisuje sie pod tym obiema rękami:) Równiez jestem 50+ ale wcale sie na to nie czuje ani nie wyglądam. Oczywiście ze strojami i makijażem nie przesadzam, jak wyżej ktos napisał. Mimo to ubieram się czasem toche ekstrawagancko, jak na wiek:) Moge sobie na to pozwolic, bo mam dobra figurę w przeciwieństwie do nastolatek: otyłych lub anorektycznych. Pozdrawiam wszystkie 50+ które nie daja się upływowi lat:) Tak trzymać miłe panie!!!

Masz racje , są kobiety które przesadzaja z ubiorem i zmakijazem mimo upływajacuch lat ..... Ale sa kobiety które miomo swojego wieku wygladają młodo i interesujaco wzbudzając zainteresowanie panów. Mam 39 lat i nie mam wylewajacego sie tłuszczu , dużo mlodych dziewczyn ma gorsza figure niz ja a jeszcze nie rodziły dzieci ... Ja ma dwoje dzieci . Nie mam się czego wstudzić , ubieram się dośc klasycznie ale nie wyzywajaco. Dziś na ulicy mijałam się z pania 50+ nogi miała pełne wylewów podskórnych i kilka żylaków a do tego załozyła sukienke mini , dodam ze do najszczuplejszych nie nalezała... hmm
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 50 lat tycie
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...