165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń642
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Gość mam 26 lat i jestem zauroczony mamą mojego kumla..jest piekna zgrabna ,wysportowana..cudowna kobieta...(oj gdybym miał z 10lat więcej...:)
Mama Twojego kumpla, hmm podejrzewa że w wieku +/- 45 lat w tej chwili jesteś nią zauroczony ale wyobraż sobie WAS za ok. 20lat, gdy Ty będziesz miał ok.45LAT a ona ok.70 :) Dobrze że to TYLKO zauroczenie, które minie.
INTERIA.PL

Gość to przeważnie stare rozwódki, które wciąż mają ochotę na " te rzeczy" ale nikt ich nie chce, więc próbują się "odmłodzić" poprzez strój i makijaż nastolatki, ale robią z siebie tylko pośmiewisko. Moim zdaniem każdy wiek ma swoje prawa, no i po 40tce też można się ładnie ubrać stosownie do wieku, bez gołych pępków i ostrego makijażu. Ale trzeba mieć lustro i trochę samokrytyki.
tak się składa,że najwiecej rozwodów jest wśród młodych ludzi obecnie więc określonko :"stare rozwódki ' jest chyba nie trendy :)

Reklama

Spuchnięta sowo-pieprzyrz bzdury.Twojej uwadze umknęło,iż są przypadki gdy z przodu jest liceum a z tyłu muzeum.Wiele małolatek obżerających się czipsami prezentuje taki wizerunek.Nie rozumiem czemu przeszkadza Ci widok ryczącej czterdziestki (zajachałaby Cię na śmierć,znam to z autopsji) która chce wyexponować swoje wdzięki i jest w stanie zagiąć niejedną małolatę w łóżku.

Gość
Gość
Gość Jesteś wulagarny! Czy starsza kobieta nie ma prawa do tego, by czuć się młodo? Nie ma prawa do zabawy i do młodszych znajomych? Może wg Ciebie powinna już w kościele różańce odmawiać!!! 40-stki sa gorące, więdzą czego od życia chcą. I wierz mi, nie zrobia z siebie staruszek, bo tak by wypadało;p
Oczywiście, że mają prawo do zabawy i młodszych znajomych.Mają również prawo do wielu innych przyjemności.Nikt tez nie każe im zamknąć się w klasztorze i klepać
zdrowasiek.Ale przyznasz chyba że kobieta po 40-tce w bluzce odkrywającej pępek ,spódnicy grubo przed kolana , z wyzywającym makijażem, często zachowująca się jak nastolatka wygląda po prostu śmiesznie.I właśnie takich kobiet najbardziej mi żal,bo najgorsze w tym wszystkim jest to,że one nie widzą w tym nic złego.
A co wolisz młode ,grube lochy,ociekające potem i tłuszczem,których coraz więcej,bo im to brak dopiero samokrytycyzmu.Rzecz gustu.
I tu masz rację !!!!!

Reklama

hm... myśle że przesadzasz..... Patrzac na płeć piękną na ulicach w różnym wieku, rzeczywiście spotyka się 50 latki o wyglądzie 30 letnich kobiet/ gorzej z twarzą - zmarszczki/..... Żyjemy w czasach , gdy cywilizacja pozwala starzeć się wolniej niż kiedyś. Niejeden 60latek jest sprawniejszy niż 20, 30 latek. Wynika to z trybu życia. Rzenujace dla mnie są 14 letnie wyglądające jak 25 letnie wampy, lub 20, 30 latki z wylewającym się tłuszczem po fast fuudach, zniekształcone przez niewłaściwy tryb życia.

Reklama

jesteś absolutny debil. niejedna kobieta po 40-tce wygląda lepiej niz 20-latka. Zależy od tego na ile o siebie dba. Wiek nie gra tu żadnej roli.
Co do makijażu to zarówno 40-latki jak i 20-latki w zbyt mocnym makijażu wyglądają na dziwki, więc tu żadna rówżnica.

Gość Kobiety po 40-stce powinny zapomnieć o mini i bluzkach z dekoltem. Niesmaczne to jest. Botox i operacje nic nie pomoga:P

Daj babciom spokój. Też im się coś od życia należy. A że niektóre przesadzają chcąc zwrócić na siebie uwagę samca, no cóż o gustach i bezguściach lepiej nie dyskutować tym bardziej, że nawet najżałośniejszy widok "leciwej nastolatki" nikomu w niczym nie przeszkadza.

Gość
Gość
Gość Zgodzę się z Tobą. niektórym kobietom po 40stce się w głowach i w d****ch poprzewracało. Zachowują się jak kobiety lekkich obyczajów. Na siłę wciskają się w ciuchy młodszych córek, rywalizują z nimi o znajomych, przyjaźnią się z młodszymi o wiele lat od siebie dziewczynami. Łażą na imprezy, sekszą się z kim popadnie. Wychodzi z nich niedojrzałość emocjonalna. W ogóle nie chcą się pogodzić z mijającym czasem. nie wiedzą, że ich zachowanie jest po prostu niesmaczne i śmieszne.
jak nic musisz się obracać w towarzystwie zatwardziałych czaciarek hahahaha to dopiero sa"sucze"
jestem w pracy więc mogę sobie pozwolić i wchodzić na czat kiedy zechcę . Jesteś złośliwa ale można cie usprawiedliwić bo pewnie jesteś młoda i masz głupawy rozum .....nie wszystkie młode dziewczyny są głupiutkie ...Jak będizesz miała ze 35 lat wtedy zrozumiesz o czym mówiłam .
mam lat 45 i sama też czasem wchodzę na czaty coby się ponabijać :) i nieraz podszywam się pod faceta wiec nie pieprz mi tu że tam porządnickie siedzą no chyba od słowa pożądać...i tu zaznaczę ze nie wchodzę na żadne erotyczne pokoje a na zwykle :)

mam17 lat i popieram was mama moja jestok, ale jej mlodsza siostra, koszmar, w lutym skonczyla 30lat i nadal nosi dlugie wlosy, wyglada jak jej corka! obie z mama planujemy obciac jej wlosy jak bedziemy pod koniec sierpnia na Mazurach! w ogole powinno u nas byc jak w innych krajach, konczysz dziesci i odtad masz krotkie wlosy!
Gizella

WYGLĄD NIE ZALEŻY OD WIEKU, Dziewczyy=ny mające 20- 25 lat niekiedy wyglądaj starzej niż niejedna 50 latka a to za sprawą solarium ( pieczone kurczaki ) ubioru tuszy i makijażu . Piękne 50 latki dbające o swójwygląd przykuwają wzrok młodych ludzi .Poza tym dojrzała kobieta może dać mężczyźnie o wiele więcej doznań estetycznych i uczuciowych niż roztrzepana młódka . Taka jest prawda dziewczyny .

A ja powiem tak: z tego, co obserwuję, młode dziewczyny dużo bardziej śmiesznie wyglądają ,zakładając na siebie opięte biodrówki, czy mini, a kilogramy sadła wylewają się na zewnątrz. Kobiety po 40 ce, czy 50ce potrafią dziś o siebie zadbać...chodzą na siłownię, do kosmetyczek, mają często własne firmy, realizują się zawodowo i prywatnie. I wierzcie mi...z takimi małolatami wymalowanymi, jak lalki barbie, nie ma o czym rozmawiać, nie mówiąc o tym, że nie ma na czym zawiesić oka. To już nie te czasy, by ten tytuł był realny.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
  • 50 lat tycie
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...