165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń630
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Czybyśbyś się wielokrotnie naciął na wiek kobiety i chcesz być pewien, że potrafisz ocenić jej wiek? Musisz być bardzo konserwatywny a to nie pasuje do dzisiejszego świata. Pozwól kobietom w każdym wieku ubierać się tak jak lubią. Jeśli już odchowały dzieci, to teraz mają czas dla siebie i pewnie niektóre początkują w makijarzu, stąd może on być nieudolny ale z czasem się wyrobią. ja kibicuję takim kobietom, nie dajcie się stłamsić kobiety. A panowie będą mieli trochę dylematów, czy ona jest w "odpowiednim" dla mnie wieku?
INTERIA.PL

hahahahaha smieszni jestescie!!! hahahahah klucz do uszczesliwienia was wszystkich to.. UMIAR!!!! nie wazne ile ma sie lat!! i P.S. do dziewczynki ktora napisala ze jej ciocia ma 30 lat i nosi jeszcze dlugie wlosy... JESTES DZIEWCZYNKO ZALOSNA I PUSTA... :D moglabym napisac "jak pomyslisz to zrozumiesz dlaczego" ale to ci nie grozi hehehhehe szacuneczek wszystkim xxx

Reklama

Gość mam17 lat i popieram was mama moja jestok, ale jej mlodsza siostra, koszmar, w lutym skonczyla 30lat i nadal nosi dlugie wlosy, wyglada jak jej corka! obie z mama planujemy obciac jej wlosy jak bedziemy pod koniec sierpnia na Mazurach! w ogole powinno u nas byc jak w innych krajach, konczysz dziesci i odtad masz krotkie wlosy!
Gizella
A NAJLEPIEJ TRUMNA I CMENTARZ

Gość mam17 lat i popieram was mama moja jestok, ale jej mlodsza siostra, koszmar, w lutym skonczyla 30lat i nadal nosi dlugie wlosy, wyglada jak jej corka! obie z mama planujemy obciac jej wlosy jak bedziemy pod koniec sierpnia na Mazurach! w ogole powinno u nas byc jak w innych krajach, konczysz dziesci i odtad masz krotkie wlosy!
Gizella
Czy wszystkie 17-latki są takie głupie???

Reklama

A ja mam 60 lat...i lubie ubierac sie ekstrawagancko-zreszta cale zycie sie tak ubieralam! Bez makijazu -tez mnie ze znajomych nikt nie widzial ! I mam gdziesz....co stare ramole o mnie mysla i niedomyte babska ! Tak czuje sie dobrze i moje towarzystwo , dobrze sie ze i nikt nigdy nie wyrazil sie niestosownie o moim ubiorze i makijazu...no moze moja 85 letnia mama. Wprawdzie nie chodze w mini, raczej lubie dlugosc do kostek i nigdy nic mi sie nie wylewa ze spodki (bo w nich nie chodze).Coz to za temat ! Jest 21 wiek i jest wolnosc ...wszystkiego ! Tym starszym tez sie cos jeszcze nalezy- a jak sie nie podoba...to patrzyc w niebo ! Pozdrawiam !

a pewnie ze zamykac te stare pudla w domach startcow!my faceci lubimy mlodziutkie a stare siedziec w domu i czekac na smierc.baba jaj jest po menopauzie to juz sie do niczego nie nadaje i jest zawistna jak widzi mloda dziewczyne,swieza i zgrabniutka.Ja tam mowie mojej matce zeby sie nie wydurniala i nie pokazywala np.nog bo to moze byc obrzydliwe.A zona jak mi sie zacznie starzec to sobie znajde kochanke.Bo przykre ale swiatem rzadzimy,my,mlodzi.Stare to jest dobre wino i skrzypce,nie kobieta nie samochod.

Reklama

Powiem zupełnie coś innego, mam nieatrakcyjny wygląd, mam 57 lat i duzo powaznych chorób ,które mnie ograniczaja zyciowo.Ale mam też dużo przyjaciół, mimowszystko dużo marzeń, planów choć mam świadomość,że pewnie nie uda mi się wszystkich już zrealizować, Staram sie czerpać radość z tego co mnie spotyka i nie jest mi wcale do tego potrzebny wygląd nastolatki, akceptuje to co życie niesie buntuję sie tylko gdy spotyka kogoś krzywda.PozdrawiamHx

Co Wy nastki wiecie o życiu i urodzie . Właśnie te 40-stki to niejedna wyglądem i ubiorem kładzie was młode na łopatki . Że o zachowaniu nie wspomnę . Nawet kobietki w wieku 16-25 lat to niektóre takie pasztety chodzą że pożal się Boże . Nie przejmujcie się takimi pierdołami , pewnie jakaś zazdrośnica ten post napisała albo jakiś prawiczek którego podniecają starsze i doświadczone hehehe .

mieszkam w Stanach, tutaj widze duzo otylych kobiet w kazdym wieku, przyzwyczailam sie do ich wygladu, ubiorow i wiecie co? nauczylam sie tolerancji , niech kazdy chodzi ubrany jak chce i w czym chce, czasem szkoda mi tylko mlodych dziewczyn ktore musza dzwigac tyle ciala w takie upaly jakie tu nieraz panuja i widac, ze sie mecza. Osobiscie jestem trzydziestoparolatka , oczekuje trzeciego skarba mimo to wciaz mam niezla figure, z natury jestem szczupla, czuje sie atrakcyjna ale uwazam tez, ze nie wyglad i ubior jest wazny ale to kim jestesmy i jacy jestesmy dla siebie i dla innych i to czyni nas bardziej lub mniej atrakcyjnymi.

Gość Po prostu dzidzia piernik!
No cóż dołączę do tych co chwalą starszy wiek , też byliśmy młodzi.
młodzi ubierają się modnie, my nie mieliśmy do dyspozycji tych wielu super ciuchów więc też chcemy sobie pochodzić.Jak pasuje do figury i samopoczucia to czemu nie. Nie przesadzamy z makijażem, to jednostki .Tego nie można powiedzieć o młodych panienkach.Makijaż aż ścieka z twarzy, przedziałek wychodzi ze spodni i widać brudne stringi, obcasy krzywe, czubki zadarte, chodzą panny jak chłopcy szeroko , brzydko, wyrażają się ordynarnie .No i te braki w uzębieniu zarówno u dziewczyn jak i chłopców .Piwo w ręku na ulicy, papierosy , maryśka ....wielu takich.Co będzie po 40 stece lub 50 tce ?
Oni już nie będą czuć się młodo .

Gość
Gizella
A NAJLEPIEJ TRUMNA I CMENTARZ
Jeżeli Twoja Ciocia wygląda w wieku lat tak koszmarnie, to pewnie geny:) Szykuj się dziewczyno na fryzurę na jeża w wieku lat 30, może uda Ci się z rok odmłodzić:)))) Starosć nadchodzi wielkimi krokami :)) Ale mnie gówniara rozśmieszyła:)

Gość a pewnie ze zamykac te stare pudla w domach startcow!my faceci lubimy mlodziutkie a stare siedziec w domu i czekac na smierc.baba jaj jest po menopauzie to juz sie do niczego nie nadaje i jest zawistna jak widzi mloda dziewczyne,swieza i zgrabniutka.Ja tam mowie mojej matce zeby sie nie wydurniala i nie pokazywala np.nog bo to moze byc obrzydliwe.A zona jak mi sie zacznie starzec to sobie znajde kochanke.Bo przykre ale swiatem rzadzimy,my,mlodzi.Stare to jest dobre wino i skrzypce,nie kobieta nie samochod.
Jeszcze stara,majętna ciotka w Ameryce jest dobra i Niemieckie samochody (mogą być stare, byle zadbane).
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
  • 50 lat tycie
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...