165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń641
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

faktycznie często widać takie panie, sama mam 51 lat, ale staram się tak nie postępować. Może figury nie mam jak modelka - nr 42, ale nie narzekam. Uważam, że w pewnym sensie czasy narzucają nam taki a nie inny sposób ubierania i wogóle postepowania niezależnie od wieku. W pracy - preferują młode, doświadczenie 15 lat, a metryka 30 maksymalnie. Jak się ma powyżej 40 lat to już nie wiadomo co z taką - zwłaszcza panią zrobić. Do 45 lat to tzw back office, a jak około 50 - to likwidacja stanowiska pracy i po tygodniu stworzenie nowego - identycznego lecz już z odpowiednią najczęściej ładnie brzmiącą angielską nazwą. A my często panie wykształcone lecz z nieodpowiednią metryką, i z nieodpowiednią zasobnością portfela, bądź znajomościami tłuczemy się pomiędzy PUP-em ogłoszeniami o pracę czy ZUS- aby choć jakąś rentę dostać aby przeżyć. Na operacje plastyczne nas nie stać, mordujemy się dietami, ćwiczeniami, latamy po wyprzedażach szukając modnych ciuchów aby u ewentualnego pracodawcy wypaść młodo, zgadzamy się na niższą pensję, aby nie posądził nas o podejście roszczeniowe po PRL-owskie do pracy. A więc młodzi zastanówcie się czego chcecie, z jednej strony fajnych babć, z siwym koczkiem aby wam dzieci bawiły. A z drugiej strony wy też będziecie miały 50 lat ale z tą różnicą że, wy rodzicie dzieci po 30 czyli jak was bedą wywalać z pracy - jak się nie zmieni, to wasze dzieci będą nastolatkami. I jak się wtedy zachowacie, jak wytapetujecie i ubierzecie aby zachować pracę i być na topie??
INTERIA.PL

A wiecie dlaczego Pana JArka nie było na zaprzysiężeniu prezydenta? Ano, pewnie było tak, że wszytskie garnitury poza tym jednym, w którym miał iść poszły do czyszczenia. Aż tu przychodzi Pan Grzegorz i płacze, żeby mu pożyczyć. No, przecież każdy by się ulitował. I dlatego Pan Grzegorz wyglądał tak jak wyglądał, a Pan Jarek wcale nie wyglądał.

Reklama

Laluna36 Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się'' staro'',''nieciekawie''???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
I brawo dla Ciebie:) nie jedna 20tka powinna zazdrościć Ci podejścia do zycia i samej siebie ;)

widok niechlujnie ubranej "40" moze zaskakiwac ale wkurza mnie na maksa młoda dupa w obcisłych dżinsach lub super mini z wylewajacym sie na zewnatrz fałdem brzusznym, upaćkana kosmetykami bo nie potrafi zrobić sobie porządnego makijażu, z kiepem i wulgaryzmami w ustach. To jest dopiero odstraszajacy widok.

Reklama

Ja mam 53 lata, 162 cm wzrostu, 55kg wagi, jestem szczupła i niejedna nastolatka zazdrości mi figury, ubieram się na sportowo, bo mi pasuje, a wy małolaty objadacie się hamburgerami, zobaczymy jak będziecie wyglądały za 20 lat?

Gość dziękuję za miłe słowa bo dotyczą i mnie.Mam ponad 50 lat i usmiecham się kiedy widzę zainteresowanie jakie budzę u panów dużo młodszych(40-45)Wiem ze wyglądam lepiej teraz niż kiedy miałam powiedzmy 25-28 lat.A to za sprawą nie medycyny lecz własnie upływu czasu.Przez te lata wiele sie nauczyłam, jak dbać o siebie,co robić aby być szczęśliwą.Nie mam już małych dzieci więc jestem wyspana,nie śpieszę się,dopracy idę z radością.Wszystkie te czynniki są wypadkową mojego wyglądu i samopoczucia, uśmiechnieta,zadbana,pewna siebie kobieta której trudno okreslić wiek bez zagladania w dokumenty.Pozdrawiam tych którzy z sympatią i zaciekawieniem patrzą na panie po 50 tym roku zycia.
Ze wszystkim prawie moge sie zgodzic, oprocz jednego. Niemozliwoscia wrecz jest wygladac lepiej po 50 niz przed 30ka, chyba, ze jestes wyjatkiem. Nie chce byc niemila, ale chyba twoje fizyczne 28lat byly bardzo brzydkie, skoro po 50tce wygladasz duzo lepiej.

Reklama

Gość
Gość a pewnie ze zamykac te stare pudla w domach startcow!my faceci lubimy mlodziutkie a stare siedziec w domu i czekac na smierc.baba jaj jest po menopauzie to juz sie do niczego nie nadaje i jest zawistna jak widzi mloda dziewczyne,swieza i zgrabniutka.Ja tam mowie mojej matce zeby sie nie wydurniala i nie pokazywala np.nog bo to moze byc obrzydliwe.A zona jak mi sie zacznie starzec to sobie znajde kochanke.Bo przykre ale swiatem rzadzimy,my,mlodzi.Stare to jest dobre wino i skrzypce,nie kobieta nie samochod.
Jeszcze stara,majętna ciotka w Ameryce jest dobra i Niemieckie samochody (mogą być stare, byle zadbane).
No i jeszcze ty za 20 lat zdziwisz się jak szybko zleci i będziesz STARY

Gość Z przykrością trzeba stwierdzić że dopiero u młodych widać wylewający się tłuszcz z obcisłych spódniczek i spodni chyba ci żal że te ok 50 mają jeszcze figurę bo makijaż t prywatna sprawa i rzecz gustu.
Trafione w 10

Młode dziewczyny coraz częściej wygladają jak hipopotamy

Gość Zgodzę się z Tobą. niektórym kobietom po 40stce się w głowach i w d****ch poprzewracało. Zachowują się jak kobiety lekkich obyczajów. Na siłę wciskają się w ciuchy młodszych córek, rywalizują z nimi o znajomych, przyjaźnią się z młodszymi o wiele lat od siebie dziewczynami. Łażą na imprezy, sekszą się z kim popadnie. Wychodzi z nich niedojrzałość emocjonalna. W ogóle nie chcą się pogodzić z mijającym czasem. nie wiedzą, że ich zachowanie jest po prostu niesmaczne i śmieszne.
Tak sie sklada ze ja mam rowne 60 lat byc moze jestem staroswiecka choc za taka sie nie uwazam natomiast musze zgodzic sie z autorem tego listu ze kobiety powiedzmy po 40 i po ubieraja sie fatalnie moim zdaniem kazdy wiek ma swoje prawa trzeba sie z tym pogodzic i ubierac tez sie trzeba ladnie a nawet bardzo ladnie ale nie znaczy ze mlodziezowo samej mnie jest wstyd jak pani nie napisze wolgarnie ale o pelniejszych ksztaltach ubieraj tak obcisle i krotkie spodnie ze brak slow ,przeciesz sa tak piekne spodnice bluzeczki dla puszystych kobiet ze azmilo popatrzec na niektore kobiety ,trudno kobiety trzeba sie z tym pogodzic ze co pasuje nastolatce nie zawsze pasuje starszej kobiecie ale coz wybor nalezy do was ,tak samo jest z makijazem jak napisal ktorys z rozmowcow lepiej miec delikatny i ladny a nie krzykliwy i wygladac jak jakas ale to juz przemilcze ,wiem ze taraz sie narazilam ale mlode lata juz nkomu nie wroca pozdrawiam hania
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
  • 50 lat tycie
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...