165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń647
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM... (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

a mam 42 lata,wygladu mogłaby mi pozazdroscic nie jedna 20latka,ktorej brzuch wylewa sie ze spodni a uda utudniaja chodzenie,nigdy sie nie malowałam,moja cera nie wie co to krem a jednak nie mam zmarszczek,jesli mam ochote zakladam krotkie spodniczki bo moje nogi nie boja sie swiatla dziennego,pracuje uczciwie na siebie i moich synow a na dodatek ma meza mlodszego o 9 lat-a teraz mozecie mnie ukamienowac lub rozpalic stos mam to gdzies,nasz kraj to zascianek europy a poglady polakow uwazajacych sie za swiatowcow sa z epoki kamienia łupanego-pozdrawiam odwazne kobiety,ktore znaja swoja wartosc
INTERIA.PL

Nie zgadzam się z opiniami, że kobieta po 40 powinna zacząć zachowywać się jak dostojna matrona, a po 50 to już w ogóle tylko z domu do kościoła i z powrotem. Według mnie powinny po prostu zachowywać się naturalnie, tak, jak dotąd, nie robiąc z 40 czy 50 (lub kolejnych) urodzin żadnej cezury, o ile nie odczuwają takiej potrzeby. Ale ubieranie się dojrzałej kobiety w ciuchy dla nastolatek i robienie z siebie na siłę szesnastki z powodu strachu przed umykającym czasem, chyba nie najlepiej świadczy o dojrzałości emocjonalnej tejże... Warto cieszyć się każdym czasem, jaki w życiu mamy i brać z niego co najlepsze! Pozdrawiam :)

Reklama

Gość a mam 42 lata,wygladu mogłaby mi pozazdroscic nie jedna 20latka,ktorej brzuch wylewa sie ze spodni a uda utudniaja chodzenie,nigdy sie nie malowałam,moja cera nie wie co to krem a jednak nie mam zmarszczek,jesli mam ochote zakladam krotkie spodniczki bo moje nogi nie boja sie swiatla dziennego,pracuje uczciwie na siebie i moich synow a na dodatek ma meza mlodszego o 9 lat-a teraz mozecie mnie ukamienowac lub rozpalic stos mam to gdzies,nasz kraj to zascianek europy a poglady polakow uwazajacych sie za swiatowcow sa z epoki kamienia łupanego-pozdrawiam odwazne kobiety,ktore znaja swoja wartosc
no i brawo ! tak trzymac
nie rozumie tej dyskusji ...kazdy ubiera sie jak chce i w co chce...i jesli sie w tym dobrze czuje to co to ma z wiekiem wspolnego??? nie rozumie dlaczego to komus przeszkadza
Na ktorych ciuchach jest napisane...dla nastolatek??
i nawet jesli trzeba na dziecinnym kupywac, bo niestety niektory ciuchy "dla doroslych "sa za duze...to nikt nikomu tego nie moze zabronic
To wspaniale ze kobiety po 30 40 50 czy 60 ...wiedza ze zyja.
W dzisiejszych czasach nawet niektore po 40 dopiero zaczynaja naprawde zyc...rodza dziecko, decyduja sie na studia...czy inna zmiane w swoim zyciu...
te kobiety juz wiedza czego chca...
i gdzie jest problem?
Mieszkam w Niemczech i z przyjemnoscia patrze na starszych ludzi ktorzy siedza w knajpkach przy piwku, ktorzy ida ulica trzymajac sie za rece ...ktorzy jezdza na wczasy...ktorzy jezdza na rowerze..graja w pilke...
I to jest cudowne

za niedlugo znowu ktos napisze, ze czlowiek chory czy inwalida itp. nie ma prawa do zycia...
ach ludzie :(
dajcie kazdemu zyc jak chce!

Reklama

W dzisiejszych czasach nawet niektore po 40 dopiero zaczynaja naprawde zyc...rodza dziecko, decyduja sie na studia...czy inna zmiane w swoim zyciu...

Już wiedzą??? A to dopiero bystrzaki!

Gość W dzisiejszych czasach nawet niektore po 40 dopiero zaczynaja naprawde zyc...rodza dziecko, decyduja sie na studia...czy inna zmiane w swoim zyciu...

a ty wiesz ??

Reklama

[cytat kogo=Gość]A ja mam 26 lat i uwielbiam babeczki po 40, są ekstra, osobiście jak chodzę na imprezy to zawsze staram się koło takiej 40 zakręcić, dziewczyny wiedzą jak się bawić, reasumując kobiety po 40 są extra sexy i już :))) zazdrośnicom przed 40 dziękujemy ;p[/quote ta wypowiedz jest bombowa !!! wlasnie takich ludzi cenie 40 + superasto

Jeden z komentarzy bardzo mi się nie podobał, a dotyczył określeń "STARUCHY". No cóż, ten kto to pisał chyba nie wie, że kiedyś i ON lub ONA też będzie się do NICH ZALICZAł.Tak więc ta osoba pisała także o sobie.

Malutkababeczka
Gość W dzisiejszych czasach nawet niektore po 40 dopiero zaczynaja naprawde zyc...rodza dziecko, decyduja sie na studia...czy inna zmiane w swoim zyciu...

a ty wiesz ??
Owszem, od dawna ;o)

mam 47lat...niejedna nastolatka moze mi pozazdroscic figury....a mlode nadymane hot dogami..poprostu zazdroszcza:))i to cala tajemnica:))

Gość
Laluna36 Mam 36 lat i siłę jakiej nie miałam nigdy wcześniej...Przy 170 cm ważę 60kg. A moje wymiary to 94x62x90 !!! Urodziłam dwoje dzieci,pracuję,trenuję,zajmuję się domem etc. Czy ja powinnam czuć się'' staro'',''nieciekawie''???- kiedy czuję się lepiej niż mając 20 lat? Kiedy czuję się zgrabniejsza od niejednej koleżanki mojego syna???...-tylko dlatego , że mam 36 lat ??? CHORE !!! Czuję się atrakcyjnie,dbam o to ...i nie uważam by było coś złego w podkreślaniu urody czy figury jeśli się taką ma...-bez względu na wiek...
Tak....ja mam 38 lat , urodziłam 3 dzieci , koledzy 18 letniego syna myślą , że jestem jego siostrą:)I wcale nie mam zamiaru zmieniać stylu ubierania tylko ze względu na wiek.Popatrzcie na dziewczyny , które maja 20 lat....jak one wyglądają....Żal woła o pomstę do nieba.A faceci ? Spójrzcie na siebie jak wy wyglądacie!To wy powinniście się nad sobą zastanowić!!!

Gość
Gość Zgodzę się z Tobą. niektórym kobietom po 40stce się w głowach i w d****ch poprzewracało. Zachowują się jak kobiety lekkich obyczajów. Na siłę wciskają się w ciuchy młodszych córek, rywalizują z nimi o znajomych, przyjaźnią się z młodszymi o wiele lat od siebie dziewczynami. Łażą na imprezy, sekszą się z kim popadnie. Wychodzi z nich niedojrzałość emocjonalna. W ogóle nie chcą się pogodzić z mijającym czasem. nie wiedzą, że ich zachowanie jest po prostu niesmaczne i śmieszne.
Tak sie sklada ze ja mam rowne 60 lat byc moze jestem staroswiecka choc za taka sie nie uwazam natomiast musze zgodzic sie z autorem tego listu ze kobiety powiedzmy po 40 i po ubieraja sie fatalnie moim zdaniem kazdy wiek ma swoje prawa trzeba sie z tym pogodzic i ubierac tez sie trzeba ladnie a nawet bardzo ladnie ale nie znaczy ze mlodziezowo samej mnie jest wstyd jak pani nie napisze wolgarnie ale o pelniejszych ksztaltach ubieraj tak obcisle i krotkie spodnie ze brak slow ,przeciesz sa tak piekne spodnice bluzeczki dla puszystych kobiet ze azmilo popatrzec na niektore kobiety ,trudno kobiety trzeba sie z tym pogodzic ze co pasuje nastolatce nie zawsze pasuje starszej kobiecie ale coz wybor nalezy do was ,tak samo jest z makijazem jak napisal ktorys z rozmowcow lepiej miec delikatny i ladny a nie krzykliwy i wygladac jak jakas ale to juz przemilcze ,wiem ze taraz sie narazilam ale mlode lata juz nkomu nie wroca pozdrawiam hania
Moja córka ma 40 lat,nienagana sylwetkę,wygląda na 27.Ubiera się na
sprtowo jak jej 19 letnia córka.Gdyby się ubrała jak zacna matrona dopiero bylby śmiech.

Malutkababeczka powiedz ...tak szczerze ..ile masz lat dziecko???
I jeszcze jedno w kwestii "bystrzaków": z lwią częścią Twojego wpisu zgadzam się. Sporo jeżdżę po Europie i nie tylko (chociaż są to krótkie, służbowe wyjazdy) i widzę to samo, takich samych starszych, szczęśliwych ludzi, a więc nie mam powodu Cię krytykować. Zabawne było tylko to, że dopiero po 40 niektóre panie odkrywają, że warto skończyć studia i mieć dzieci. Moja żona i ja odkryliśmy to dużo wcześniej i potem (wkrótce potem) mogliśmy odkrywać pozostałe cuda świata.

Odkrycia takie, jak Tampax lub to, że na ogół mówimy prozą, powinny mieć miejsce raczej wcześniej, niż później, aby nie stać się pożywką dla satyryków.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 50 lat tycie
  • gole grube dupy kobiet 60 letnich
Do góry strony: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...