Odpowiadasz na:
Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Coraz częsciej na ulicach widzę kobiety w wieku około 50 lat, które uwagę przykuwają swoim ubiorem i makijażem. I gdyby jeszcze było to gustowne. O nie, nie jest! ubieraja się jak nastolatki, chodzą w zbyt wąskich dzinsach, noszą koszulki nieco przykrótkie, spod których widać brzuch, który delikatnie mówiąc wylewa się na zewnątrz... makijaż jak u transwestyty, czasem aż żal patrzeć. Czy to desperackie próby odmłodzenia się i zatrzymania wzroku mężczyzn na obie czy cos innego, bo chyba nie rozumiem, a taki widok jest coraz częstszy... :/

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Faktycznie niezły, dużo z niego wyniosłam. Również polecam, a ten słownik INCI skarbnica wiedzy.
Gonia35 Mocny tytuł - polecam pod kątem kosmetyków jakie stosować, aby wyglądać i czuć się lepiej bardzo pouczający artykuł: http://urodai(...)osztuje

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

zakompleksione panie w srednim wieku, ktore mysla ze styl bycia zmieni metryke .. :)
- zegar tyka a skora wiotczeje :D nie da sie tego zatrzymac !

Reklama

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Gość
Gość mam17 lat i popieram was mama moja jestok, ale jej mlodsza siostra, koszmar, w lutym skonczyla 30lat i nadal nosi dlugie wlosy, wyglada jak jej corka! obie z mama planujemy obciac jej wlosy jak bedziemy pod koniec sierpnia na Mazurach! w ogole powinno u nas byc jak w innych krajach, konczysz dziesci i odtad masz krotkie wlosy!
Gizella
Czy wszystkie 17-latki są takie głupie???
Mam nadzieję, że nie. Autorka tego posta zapewne wraz z mamą obmyśla także jak rozprawić się z babcią, która pomimo skończonej osiemdziesiątki nosi pampersa. To dopiero obciach, żeby tak się odmładzać na siłę, nieprawdaż?

Re: Z TYŁU LICEUM, Z PRZODU MUZEUM...

Napisał(a): Gość -

Nie musisz wyglądać na tyle lat ile masz. Można skutecznie spowolnić proces starzenia się organizmu naturalnymi metodami.http://terapi(...),1.html


Sekrety starzenia się naszego organizmu leżą głęboko na poziomie komórkowym.

Z główną przyczynę starzenia się organizmu medycyna uznaje tzw. wolne rodniki. Jeżeli będziesz wiedzieć jak zapobiegać powstaniu wolnych rodników spowolnisz starzenie się organizmu. Spowalniając proces starzenie się możesz zapobiec większości niszczących Cię chorób.
Wolne rodniki atakują komórki organizmu i uszkadzają je. Chora komórka rodzi chorą komórkę. Uszkodzone komórki kumulują się aż osiągną poziom, z którego nie ma już odwrotu.Umieramy.
Powstają schorzenia, które prowadzą nas do śmierci. Musimy zatem zacząć walczyć z wolnymi rodnikami, ze starzeniem się naszego organizmu a nie z poszczególnymi chorobami.Wolne rodniki czynią w naszym organizmie spustoszenia doprowadzając do chorób cywilizacyjnych takich jak choroby:
- układu krążenia
- układu oddechowego
- nowotwory
- wątroby
- Alzheimer
- Parkinson
- zaćma, jaskra, zwyrodnienia plamki żółtej
- alergia
- astma
- cukrzyca
- otyłość i wiele innych.

Źródłem wolnych rodników są:
- nieprawidłowa dieta z dużą ilością tłuszczy zwierzęcych i konserwantów
- alkohol
- nikotyna
- zanieczyszczone środowisko
- promieniowanie słoneczne
- radioterapia i chemioterapia
- wysiłek fizyczny ( każdy wysiłek fizyczny: aerobik, siłownia, praca fizyczna).Na szczęście nie jesteśmy bezsilni wobec szkodliwego działania wolnych rodników. Możemy wspomóc swój system immunologiczny dostarczając organizmowi antyoksydantów. Najlepiej w postaci soków.
Wartości odżywcze zawarte w sokach są natychmiast przyswajane przez organizm. Zgromadzone w komórkach toksyny są wypierane do krwiobiegu, ten z kolei transportuje je do wątroby,
Owoce i warzywa spożywane w postaci stałej są trawione kilka godzin. Organizm na ich strawienie zużywa znacznie więcej energii.
Do terapii sokami polecam wyciskarkę Champion. Stosując w terapii sokami wyciskarkę Champion zwiększasz wielokrotnie skuteczność terapii.Wyciskarka Champion nie potrzebuje rekomendacji. Używana jest w klinikach dr Gersona gdzie z powodzeniem leczy się choroby raka. Champion jest polecany przez specjalistów o światowej randze w dziedzinie żywienia przez: Gersona, Diamonda i Wallkera.

Reklama