68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +8
68 ppt ?

Za ile pierścionek zaręczynowy? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Za ile pierścionek zaręczynowy?

Napisał(a): Gość -

Dwa miesiące temu mój chłopak mi się oświadczył, oświadczyny nie wyglądały tak jak sobie wymarzyłam. Nie było romantycznie, a mój chłopak klęknął w parku i tyle, no nie jest zbyt romantyczny. Myślałam, że może przyłożył się do zakupu pierścionka - nie dość, że był za duży i musiałam iść go zmniejszyć, to dowiedziałam się od jubilera, że mój pierścionek to srebro z cyrkonią, koszt koło 100 zł. Poczułam się dotknięta, bo moje znajome mają pierścionki za co najmniej 1000 zł, jak nie więcej. Dodam, że mój chłopak jest programistą i zarabia kilka tysięcy miesięcznie, więc na coś droższego było go stać. Jest mi przykro i nie wiem, może mu nie zależy? Za ile powinien być pierścionek zaręczynowy?
INTERIA.PL

Re: Za ile pierścionek zaręczynowy?

Napisał(a): rudii -

a Ty kochasz swojego chlopaka czy jego pieniadze?
bo gdybys kochala chlopaka,nie patrzylabys ile kosztuje pierscionek,tylko liczylby sie sam fakt oswiadczyn.
wzielas pod uwage,ze kupil taki jak juemu sie spodobal?
i myslal,ze Ci sie spodoba...
ja osobiscie bym sie cieszyla niezaleznie od pierscionka.
swoja droga...zlota nie lubie

Napisał(a): Maandragora -

rudii a Ty kochasz swojego chlopaka czy jego pieniadze?
bo gdybys kochala chlopaka,nie patrzylabys ile kosztuje pierscionek,tylko liczylby sie sam fakt oswiadczyn.
wzielas pod uwage,ze kupil taki jak juemu sie spodobal?
i myslal,ze Ci sie spodoba...
ja osobiscie bym sie cieszyla niezaleznie od pierscionka.
swoja droga...zlota nie lubie
ano...
kiedyś to cieszył pierścionek z ,,pszczółką mają ''
no wiem..może nie jako zaręczynowy... ale to takie odniesienie do tematu...

Maandragora ano...
miałam kiedyś taką koleżankę...
która była oburzona,że dostała złoty pierścionek z cyrkonią a nie "chociaż małym diamencikiem".ręce mi opoadly.odrazu pomyślałam sobie o niej,że jest materialistką...

rudii
Maandragora ano...
miałam kiedyś taką koleżankę...
która była oburzona,że dostała złoty pierścionek z cyrkonią a nie "chociaż małym diamencikiem".ręce mi opoadly.odrazu pomyślałam sobie o niej,że jest materialistką...
to se dobrze pomyślałaś :)
Gustlik uszczęśliwił Honoratę nakrętką :)
bo miłość to miłość

Maandragora to se dobrze pomyślałaś :)
Gustlik uszczęśliwił Honoratę nakrętką :)
bo miłość to miłość
jak to kiedys kuba moleda spiewal:D
"bo milosc to najwiekszy skarb,bo milosc daje skrzydla nam"
dalej mi sie nie chce cytowac,bo obawiam sie ze autorka i tak nie wiele z tego zrozumie:D

szonia Dwa miesiące temu mój chłopak mi się oświadczył, oświadczyny nie wyglądały tak jak sobie wymarzyłam. Nie było romantycznie, a mój chłopak klęknął w parku i tyle, no nie jest zbyt romantyczny. Myślałam, że może przyłożył się do zakupu pierścionka - nie dość, że był za duży i musiałam iść go zmniejszyć, to dowiedziałam się od jubilera, że mój pierścionek to srebro z cyrkonią, koszt koło 100 zł. Poczułam się dotknięta, bo moje znajome mają pierścionki za co najmniej 1000 zł, jak nie więcej. Dodam, że mój chłopak jest programistą i zarabia kilka tysięcy miesięcznie, więc na coś droższego było go stać. Jest mi przykro i nie wiem, może mu nie zależy? Za ile powinien być pierścionek zaręczynowy?
W pierwszej kolejności przejdź się ze swoimi znajomymi do Jubilera i niech wyceni przy tobie. Gwarantuje że cena będzie niższa o ile jakakolwiek z tobą pójdzie.
Do czego tobie potrzebny jest chłopak/narzeczony/mąż?
Bo nie bardzo rozumiem.
Słusznie zauważyłaś - to Twój chłopak, jak na razie i tylko chłopak - to ON zarabia a nie ty. Pokaż mu ten post. Może otrzeźwieje i spuści ciebie, bo na nic więcej nie zasługujesz.

A co to za różnica za ile jest pierścionek zaręczynowy???
jeśli się oświadcza znaczy że traktuje Cię poważnie (albo poznał naturę swojej dziewczyny- materializmu- i kupując tani, chce by sama go odrzuciła)
ja od mojego narzeczonego dostała pierścionek wart chyba niecałe 500zł pomimo, że mógł kupić taki za 1500 ale ja do cholery kocham człowieka z którym jestem, z którym mam dziecko, mieszkam i z którym planuję wziąć ślub, i kochałam go tak wtedy gdy mi ten pierścionek dawał, jak i wcześniej gdy zarabiał tyle że tylko na taki mógł sobie pozwolić - i właśnie kocham CZŁOWIEKA a nie jego pieniądze...

Napisał(a): gość -

Mój narzeczony nie zarabia dużo bo niewiele więcej niż najniższa krajowa w naszym kraju, ale pierścionek dostałam za 2 tysiące złoty z diamentami zakupiony w sklepie apart. W opakowaniu był certyfikat potwierdzający, że mam złoty pierścionek z diamentami. Pisze ile jest złota i diamentów. Oświadczył mi się w Chorwacji na wakacjach nad brzegiem morza i przy zachodzie słońca. Jak sam stwierdził zasłużyłam na takie oświadczyny i kupił mi pierścionek w takiej cenie na jaką było go stać i gdyby mógł to by kupił mi droższy ale go nie stać!!! i na koniec stwierdził, że jeszcze nie jeden taki pierścionek od niego w życiu dostanę. Nigdy nie patrzyłam na pieniądze tylko na to jakim jest się człowiekiem. Uważam, że twój facet to DUSIGROSZ I SKNERA!!! srebro i cyrkonie w pierścionku zaręczynowym:/ ktoś na pewnym forum napisał tak cytuje,,diament jest kanieniem naturalnym
Nazwa „diament" pochodzi od greckiego słowa adamas, co znaczy „niepokonany", „niezniszczalny co czyni malzenstwo niezniszczalnym
natomiast cyrkonia jest podruba diamentu sztucznie i chemicznie stowrzona przez czlowieka
diamenty sa trwale i beda cale zycie blyszczec
curkonie za jakis czas zmatowieje i bedzie wygladac ohhydnie
jak nie stac cie na diamenty zdecyduj sie na samo zloto prosto klasycznie i porzadnie bo niesttey cyrkonie porzadne nie sa ''. sama widzisz, chyba tracisz czAS na takiego dupka bo co jak co to pokazał Ci że nie jesteś zbyt wiele warta... jedyne 100 zł.

Napisał(a): gość -

Znam parę gdzie chłopak oświadczył się dziewczynie na łace, zrywając bukiecik polnych kwiatów a ona była zachwycona. Są udanym małżeństwem , mają dzieci, kochają się (nie byli bardzo młodzi ok.30Lat). Wydaje mi się że Twoje zachowanie jest objawem niedojrzałości, bo nie liczy się miłość tylko cena pierścionka...

Maandragora
gość widzisz, chyba tracisz czAS na takiego dupka bo co jak co to pokazał Ci że nie jesteś zbyt wiele warta... jedyne 100 zł.
no i opadła mi szczena jak i również cycki :))
E tam. Może Twój chłopak w ramach pierścionka zafunduje ci operacje plastyczną.

gość Mój narzeczony nie zarabia dużo bo niewiele więcej niż najniższa krajowa w naszym kraju, ale pierścionek dostałam za 2 tysiące złoty z diamentami zakupiony w sklepie apart. W opakowaniu był certyfikat potwierdzający, że mam złoty pierścionek z diamentami. Pisze ile jest złota i diamentów. Oświadczył mi się w Chorwacji na wakacjach nad brzegiem morza i przy zachodzie słońca. Jak sam stwierdził zasłużyłam na takie oświadczyny i kupił mi pierścionek w takiej cenie na jaką było go stać i gdyby mógł to by kupił mi droższy ale go nie stać!!! i na koniec stwierdził, że jeszcze nie jeden taki pierścionek od niego w życiu dostanę. Nigdy nie patrzyłam na pieniądze tylko na to jakim jest się człowiekiem. Uważam, że twój facet to DUSIGROSZ I SKNERA!!! srebro i cyrkonie w pierścionku zaręczynowym:/ ktoś na pewnym forum napisał tak cytuje,,diament jest kanieniem naturalnym
Nazwa „diament" pochodzi od greckiego słowa adamas, co znaczy „niepokonany", „niezniszczalny co czyni malzenstwo niezniszczalnym
natomiast cyrkonia jest podruba diamentu sztucznie i chemicznie stowrzona przez czlowieka
diamenty sa trwale i beda cale zycie blyszczec
curkonie za jakis czas zmatowieje i bedzie wygladac ohhydnie
jak nie stac cie na diamenty zdecyduj sie na samo zloto prosto klasycznie i porzadnie bo niesttey cyrkonie porzadne nie sa ''. sama widzisz, chyba tracisz czAS na takiego dupka bo co jak co to pokazał Ci że nie jesteś zbyt wiele warta... jedyne 100 zł.
ja bym tobie sfinansował nabycie rozumu :D Ale myślę że Twój chłopak szybko się obudzi, wtedy pozostanie tobie tylko certyfikat.

paralikiesex
Maandragora
gość widzisz, chyba tracisz czAS na takiego dupka bo co jak co to pokazał Ci że nie jesteś zbyt wiele warta... jedyne 100 zł.
no i opadła mi szczena jak i również cycki :))
E tam. Może Twój chłopak w ramach pierścionka zafunduje ci operacje plastyczną.
mój chłopak oświadczył się 22 lata temu :) z powodzeniem :))
a grawitacja robi swoje .... a tu jeszcze takie teksty ...:) no jak nic.. operacja mnie czeka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Za ile pierścionek zaręczynowy?