90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +35
90 ppt ?

Zaakceptować czy zmieniać wady partnera? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zaakceptować czy zmieniać wady partnera?

Napisał(a): beddame -

qvi123
Sonia103 Jesteśmy parą już od 5 lat, planujemy ślub. Nie jesteśmy idealną parą, i ja mam swoje za uszami i on. Tylko, że jego zachowania, postawy mnie czasem tak irytują, że nie mogę go znieść. Co zrobić z jego wadami? Myślicie, że da się je zmienić? Czy powinnam się jakoś do nich przyzwyczaić i je zaakceptować? Jedyne czego się boję, to tego, że teraz zaakceptowane przeze mnie wady mogą nam przeszkodzić w stworzeniu w przyszłości idealnego małżeństwa...
Nie ma idealnego małżeństwa...Zawsze są czyjeś wady jej\jego trzeba iśc na kompromis.Czy Ty jesteś bez wad?Jeśli zaczniesz GO zmieniac to czy to będzie ten sam Mężczyzna którego pokochałaś mimo tych jego wad?
masz racje . z tym, ze jezeli dziewczyna juz zna wady i jj przeszadzaja po co sie pchac w nieszczesliwe malzenstwo.

Napisał(a): gość -

Wstań rano, stań przed lustrem , dobrze się przyglądnij jak wyglądasz bez makijażu, jaki masz wyraz twarzy a potem zadaj sobie pytanie. Co On we mnie widzi ?? odpowiesz sobie na pytanie odnośnie akceptowania wad i przekonasz się jak wielką tolerancję akceptowalności mają faceci.

Napisał(a): poziomka18 -

Jeśli się kocha to bez względu na wszystko. Sama przyznałaś,że każdy ma wady-ty i on również. Są takie,które się po prostu akceptuje,a takie,które niestety obojgu stronom mogą nawzajem w sobie przeszkadzać. Ważne jest aby obie strony miały świadomość nad własnymi słabościami i starały się nad nimi pracować -ZARÓWNO SAMI JAK I WSPÓLNIE Z PARTNEREM. Człowieka nie da się od tak po prostu zmienić,bo ta czy inna cecha charakteru Ci się w nim nie podoba. Na wszystko potrzeba czasu i chęci,aby tą czy inną cechę chcieć w sobie zmienić. Jestem zdania że wszystko da się wypracować cierpliwością,pokorą,chęcią,czasem,a i na pewno nie rzadko też próbą zrozumienia,a nie tylko krytykowaniem. Rozmowa to podstawa.Para przy wspólnym wysiłku także może sama zafundować sobie niezłą szkołę naprawy charakteru,trzeba tylko chcieć. A jak się kocha i też na czymś człowiekowi zależy,to naprawdę jest w stanie wiele osiągnąć.

Sonia103 Jesteśmy parą już od 5 lat, planujemy ślub. Nie jesteśmy idealną parą, i ja mam swoje za uszami i on. Tylko, że jego zachowania, postawy mnie czasem tak irytują, że nie mogę go znieść. Co zrobić z jego wadami? Myślicie, że da się je zmienić? Czy powinnam się jakoś do nich przyzwyczaić i je zaakceptować? Jedyne czego się boję, to tego, że teraz zaakceptowane przeze mnie wady mogą nam przeszkodzić w stworzeniu w przyszłości idealnego małżeństwa...
Po pierwsze ABSOLUTNIE, POD ŻADNYM POZOREM nie wychodź za mąż. Ani za swojego obecnego chłopaka ani za jakiegokolwiek innego. Przynajmniej w najbliższym czasie. Bo jeszcze zwyczajnie nie dorosłaś do tego prolemu. Kompletnie nie rozumiesz tego, czym jest małżeństwo. Po co masz unieszczęśliwić i siebie i faceta.
Kocha się pomimo wszystko, nie da się zmienić innego człowieka i nie ma idealnych małżeństw.Jak dorośniesz to zrozumiesz.

Ciekaw jestem co on by powiedział o Twoich postawach i zachowaniach.

Jego wady mogą wam przeszkodzić w stworzeniu idealnego małżeństwa? Nie wiem ile Ty masz lat, ale chyba niedużo. Ideałów nie ma. Są gorsze, lepsze, żadne i jedyne dni. Ważne, żeby OBIE STRONY PRACOWAŁY NAD SOBA SŁUCHAJĄC I ROZMAWIAJĄC.

Tylko albo aż tyle moja droga.

Napisał(a): Rea -

Problem w małżeństwie polega na tym, że kobiety wychodzą za mąż za facetów bo myślą że oni się zmienią, a oni się nie zmieniają, a mężczyźni żenią się z kobietami bo myślą że one się nie zmienią, a one się zmieniają.

związek to praca nad swoimi wadami i wadami partnera. Będzie sukces wówczas gdy to się zrozumie i do tej pracy doda się miłość i dużo seksu. Zmiany wad partnera muszą zajść same nie dlatego, że ktoś wymusza. Jeśli jest nacisk na zmianę to jest i bunt. Nie tędy droga
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zaakceptować czy zmieniać wady partnera?