Twój post został dodany

118
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń830
  • Odpowiedzi110
  • Ocen na +0
118 ppt ?

Zabawki dla dzieci na prezent najlepsze (111)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zabawki dla dzieci na prezent najlepsze

Napisał(a): Dad50 -

Z tą wyjątkowością zabawek bywa różnie. Czasami wyszukana zabawka nie zachwyci dziecka, a inna prosta spowoduje, że wszystkie inne pójdą w kąt. Trzeba więc wybrać między np. Mercedesem na akumulator, a jakimś pluszakiem ze smutna miną. Widziałem takie na bajkownica.pl

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~margotta888 -

Mój 7-latek dostał ostatnio domową hodowlę morskich smoków Aqua Dragons in Space w wersji deluxe led https://gonzotoys-sklep.pl/glowna/157-aqua-dragons-in-space-6002-deluxe-led-8437015413068.html :D To małe stworzonka pod postacią jajeczek, które w akwarium po kontakcie z wodą budzą się z hibernacji. Dziecko obserwuje je oraz regularnie dokarmia i natlenia wodę dzięki czemu poza zabawą uczy się odpowiedzialności za żywą istotę :) Patryk jest bardzo zadowolony i poświęca smokom masę czasu :D

Reklama

Napisał(a): ~Agata1998 -

Wiem, że większość akcesoriów dla dzieci od producenta Lionelo rośnie razem z maluchem, więc masz na długie lata. Właśnie tak trzeba podchodzić do zakupu wyprawki. Dzięki temu zyskasz spore oszczędności w przyszłości.

Napisał(a): ~Aga2027 -

Mogę polecić fajne zabawki dla starszych dzieci. Zestawy СIC są bardzo wysokiej jakości, Mamy jusz prawie wszystkie modele. Ale trzeba kupować oryginał, bo gdy dostaliśmy fałszywkę, nie udało się nawet tego złożyć. Kupiłam wszystkie na Allegro. Ten sprzedawca ma również drewniane puzzle 3D. Może ktoś z was kupował coś takiego, jest to interesujące dla dziecka 8 lat?

Napisał(a): ~Krzysiek -

To różnie i też wiele zależy od ich wieku, ja na pewno ze swojej strony mogę polecić Ci abyś sprawdził np. deskorolkę czy hulajnogę elektryczną która będzie świetną opcją jeżeli chodzi o prezent dla dziecka czy to na urodziny bądź święta. Szeroki wybór takich rozwiązań można znaleźć w ofercie sklepu Manta, także polecam do nich zajrzeć jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości i też rozsądnej cenie w porównaniu do innych producentów.

Napisał(a): ~dokryt -

Ja ogólnie zabawki dla dzieci zawszę kupuję www.leantoys.pl Jest to sklep internetowy, który posiada naprawdę ciekawą ofertę. Warto zajrzeć na ich stronę. Plusem jest to że możecie przyjrzeć się wszystkim dostępnym zabawkom bez wychodzenia z domu i latania pomiędzy pułkami.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zabawki dla dzieci na prezent najlepsze