22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń397
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Zabawy na wieczór panieński (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zabawy na wieczór panieński

Napisał(a): ~WOZZmagdalenka -

Hej,

tak jak w temacie, interesują mnie pomysły na zabawy na wieczór panieński. Kompletnie nie wiem co zorganizować, a panieński mam na 2-tygodnie. Jakie macie pomysły na wieczór panieński? Czy striptizer to będzie dobry pomysł? Mam już zamówiony tort na wieczór panieński i wpadłam na pomysł, aby ten striptizer jakoś z nim wyskoczył. Macie inne pomysły na zabawy na panieński?

Bardzo proszę o wszelkie pomysły na zabawy na wieczór panieński.

Magda.
INTERIA.PL

Re: Zabawy na wieczór panieński

Napisał(a): ~kasia98 -

Moja znajoma zorganizowała mi konkurs na temat rad dla nowożeńców. Polegał on na tym, że każda z dziewczyn napisała jakąś radę na karteczce np.: nigdy nie chodźcie spać pokłóceni itp., a następnie każda czytała i ja wybierałam najlepsze. Osoba która wygrała, dostawała upominek. Bardzo ciekawa gra, a wszystkie napisane rady są ze mną aż do dziś :)

Reklama

Napisał(a): ~panidobrarada -

Ja proponuje grę, która można zorganizować na wieczorze panieńskim jak i kawalerskim. Nosi ona nazwę "Albo, albo". Przygotowujemy serie pytań typu; " Kot albo pies", "Kawa czy herbata", i zadajemy zarówno przyszłej pannie młodej jak i przyszłemu panu młodemu. Następnie odpowiedzi mogą być wyczytane na weselu np.: podczas oczepin. Myślę, że będzie śmiesznie...

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~miśka -

ja to poszłam na łatwiznę i zorganizowałam wieczór panieński w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce żadnych zabaw nie było. I bardzo fajnie czas spędziliśmy, żadna nie narzekała, że coś się nie podobało. A młoda to najbardziej była szczęśliwa. Mówiła, że się bała że będziemy siedzieć w domu i się nudzić a tu tak niespodzianka

Napisał(a): ~Milusia -

Zabawy zabawami, ale pamiętajmy, że panieński ma być niezapomniany, dlatego świadkowa powinna wymyślić coś specjalnego. Myślę, że fajną i dość modną opcją są pokazy barmańskie. Profesjonalnie robi je np. Seedbar. Bardzo rzetelna firma i to zawsze coś innego niż oklepana limuzyna.

Napisał(a): ~poulk -

My wynajęłyśmy mieszkanie na weekend w Lublinie Krucza 3 Deluxe od Apartamenty Lubelskie https://apart(...)za.html. Striptizera nie było, ale domóweczka z zabawami jak najbardziej. Nasza panna młoda był przeszczęśliwa, tak jej się podobało, były chwile śmiechu, ale też wzruszenia, bardzo polecam.

Napisał(a): ~zazdrosia -

Na wieczorze panieńskim mojej koleżanki to na początku bawiłyśmy się w domu, a później poszłyśmy do Boss exclusive club w Rzeszowie, bo miałyśmy zamówiony stolik i lożę. Przez telefon to wszystko było jasne i dogadane. Ale jak zobaczyłyśmy jak to wygląda już na żywo to masakra. Chwilę tam posiedziałyśmy i stwierdziłyśmy że wychodzimy, bo to jednak miał być udany wieczór.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zabawy na wieczór panieński