72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń299
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +0
72 ppt ?

Zabija szczepionka czy grypa? (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zabija szczepionka czy grypa?

Napisał(a): Gość -

Jeżeli ten MĄDRALA OD KSIĄŻEK o immunobiologii uważa , że łykanie rtęci w dawkach przekroczonych 25 -krotnie ( a tyle zawierają szczepionki) jest bezpieczne, to życzę smacznego. Rtęć w jakiejkolwiek ilości jest neurotoksyną i ustalanie norm jest "usankcjonowanym prawnie ludobójstwem". POLECAM literaturę prof. Majewskiej
INTERIA.PL

Reklama

03.11.09 dalismy sie z zona,ze zaliczamy sie do osob chronicznie zagrozonych (zona jest diabetyczka, a ja mam klopoty z oskrzelami zaszczepic przeciwko tkzw. swinskiej grypie. Uzyto szczepionki firmy Novartis (dla szerokiej masy).
Jak dotychczas tj. do 24.11.09 nie mielismy i nie mamy zadnych skutow ubocznych po szczepieniu. Naturalnie , ze wystepuja u niektorych osob reakcje ujemne po szczepieniu, a to z roznych powodow miedzy innymi nadwrazliwosc na bialko itp.
Lacze pozdrowienia
J.H.

Reklama

Ta rtęć czyli konserwant thimerosal jest w szczepionce potrzebna jak dziura w moście. Można by wyprodukować szczepionkę niczym nie konserwowaną o, powiedzmy, dwutygodniowym terminie przydatności. No ale to by się nie opłacało producentom. Dlatego trują ludzi.
Toksyczność substancji zależy natomiast od dawki i drogi podania. Np woda też jest b toksyczna - jeżeli wypije się 10-12 litrów naraz.
Ja się nigdy nie szczepiłam na grypę. Czasami choruję, nigdy dłużej niż tydzień. A teoretycznie jestem w grupie ryzyka (astma). Z innych szczepionek też zrezygnowałam po 12 rż.

Reklama

Dla znających angielski. polecam gorąco (równiez ilustracje)!http://www.da(...)w/25191

Po szczepieniach ludzie umierają i i cierpią na różne dolegliwości neurologiczne - paraliż, utrata pamięci, uszkodzenie nerek i mózgu. U zaszczepionych kobiet w ciąży występują poronienia:

Artykuły na temat poszczepiennych poronień (o których w skorumpowanych mediach nie usłyszysz):http://politi(...)1-shot/http://www.go(...)amp;oq=

Szczepionka zawiera rtęć, adjuwanty i przeciwzamarzacz (zresztą szczepionki dla dzieci i niemowląt też!). Czy ktoś takie świństwa świadomie wszczepiłby sobie albo swojemu dziecku? Mój chłopak zaszczepił się onegdaj. Dostał takiej grypy, że myślał, że się przekręci. Od tego czasu, jak słyszę o szczepieniach ogarnia mnie pusty śmiech.

Zamiast się szczepić jeść czosnek, dużo witaminy C i D (uwaga! zrobić sobie zapasy, bo od 1 stycznia 2010 wchodzi w życie Codex Alimentarius, który zawiera takie punkty:

..masowe ograniczenia i zakazy stosowania wielu witamin, minerałów i ziół,
oraz innych produktów pochodzenia roślinnego w suplementach diety

...drastyczne obniżenie maksymalnych dozwolonych dawek witamin i minerałów

...zakaz informowania o korzystnym działaniu (zdrowotnym lub leczniczym)
jakiegokolwiek produktu spożywczego i leczniczego bez zezwolenia

...faktyczny zakaz większości tanich terapii naturalnych, stosujących powyższe
składniki (ziołolecznictwa, terapii żywieniem, tradycyjnej medycyny chińskiej,
tybetańskiej, indyjskiej /Ayurwedy/ i innych)

...zastosowanie standardów farmaceutycznych (nieodpowiednich i niemożliwych do
spełnienia) do naturalnych produktów odżywczych i leczniczych (zioła,witaminy, itp.)

...dopuszczenie wysokich dawek 3275 pestycydów w żywności, w tym DDT i innych
zakazanych przez Konwencję Sztokholmską, a także podejrzanych o działanie
rakotwórcze (m.in. 2,4-D, atrazyna, bromek metylu)

...dopuszczenie upraw i sprzedaży roślin genetycznie modyfikowanych (uznanych
często bezpodstawnie za bezpieczne), genetycznie modyfikowanych hormonów dla
zwierząt rzeźnych i mlecznych, a w najbliższej przyszłości dopuszczenie także
genetycznie modyfikowanych zwierząt

...faktyczna likwidacja żywności ekologicznej poprzez dopuszczenie substancji
chemicznych, brak zakazu napromieniowania, oraz brak informacji o dodatkach
chemicznych na etykietach

... zakaz przydomowej uprawy warzyw, owoców i ziół bez zezwoleniahttp://www.na(...)lne.pl/

Pozdrawiam.

Na jakiej zasadzie pacjent jest kwalifikowany do szczepienia?Co może powiedzieć lekarz widząc go pierwszy raz? Czy wykony
wane są testy? A może dokonać pomiaru odczynu OB, oznaczyć białko ostrej fazy, oznaczyć leukocytozę, oznaczyć poziom
immunoglobulin? Przecież to jest szopka, jak lekarz widząc że pacjent nie wymiotuje krwia nie pluje, dopuszcza do zaszczepienia! Uważam, że należałoby ustalić marker jeden lub kilka celem bardziej racjonalnej selekcji i kwalifikacji do szczepień! Mamy XXI wiek, gdzie słuchawki, tradycja i legenda hipokratesa to bajeczki na dobranoc! Ludzie są madrzejsi a le
karze więcej uczyć się i nie dawać sie wodzic koncernom farmaceutycznym za nos! Szczepionka jest lekiem, który powinien być poddany bardzo surowym procedurom jak wszystkie inne! Co nagle to po diable! Kontynuować dalej badania wirusologicz
ne i immunologiczne. Uważam,że Pani Minister ma rację, domaga sie wyjaśnień i zapewnienia bezpieczerństwa w stosowaniu!

Rece opadaja, gdy czytam Wasze wpisy. Dzieki szczepionkom zostalo wyeliminowanych bardzo wiele groznych chorob (ospa prawdziwa, choroby spowodowane wir Polio, odra) a inne (jak np krztusiec) zostaly praktycznie zmarginalizowane. A Wy sie jeszcze zastanawiacie czy warto sie szczepic? Piszecie jakies bzdury o rteci, nie majac swiadomoscie ze codziennie wdychacie jej wiecej niz zawiera szczepionka. Prosze Was, zacznijcie sluchac ludzi, ktorzy przez cale zycie zbieraja wiedze i doswiadczenie w szczepieniach i nie opierajcie sie na nierzetelnych informacjach podawanych przez "Gozdzikowa" itp. Jak mozna polegac na informacjach jakiegos dr Beina (socjologa? historyka?) a nie opiniach ekspertow WHO?

W Irlandii firma Baxter znana juz jest z historii innych szczepien w przeszlosci, kiedy to ludzie nie tylko dostali antyvirus (lub virus, jak kto woli) grypy ale rowniez HIV... Ludzie obudzcie sie, nie potrzebujecie ZADNYCH szczepien

Jesteś idiotą. Nie potrzebują szczepień? Ty wiesz jaki postęp się dokonał dzięki szczepionkom? Wiesz przed czym chronią? Wg mnie ludzie którzy się nie szczepią powinni sami płacić za swoje leczenie. Bo zachorowanie nie wynika z pecha/przypadku tylko czystej i ignorancji.

PS. Powołujecie się na tego kolesia, jakiegoś Beina. A czy on jest lekarzem? Jak się Wam auto zepsuje to do fryzjera idziecie?

Ok, już widzę te wpisy że jakaś tam profesor medycyny też uważa, iż szczepionki są "be". Ale przypominam też, że pare lat temu profesor nauk biologicznych, pan Giertych stwierdził że ewolucji nie ma bo jeszcze w XVI wieku widziano bazyliszka (dinozaura) i on sobie pewnie do dziś po Polsce hula... Szukacie go?

W nawiązaniu do tematu poinformuję, iż mój ojciec zdrowy chłop, bez nadciśnienia, czynny zawodowo rolnik (wiek 64 lata) w tym roku zaszczepił sie pierwszy raz na grypę. Po tygodniu od szczepienia wystąpiły u niego objawy grypopodobne. W nocy stracił przytomność i pogotowie zabrało go do szpitala. W zwykłym szpitalu rejonowym organizm nie reagował na żadne leki podjęto decyzje o przewiezieniu do szpitala zakaźnego ododalonego o koło 70 km. Tam cały czas pod respiratorem lekarze walczyli o jego życie. Organizm zareagował na inne leki. Po 48 godz. śpiączki wrócił do życia. 3 tygodnie w szpitalu gdzie stwierdzono zapalenie mózgu, którego powodem na pewno była szczepionka na grypę. Na szczęście lekarze szybko i sprawnie podziałali i tata całkowicie wrócił do zdrowia. Piszę to,aby uświadomić wszystkim, iż nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje na szczepionkę i czy nie ma okresu inkubacji grypy w organiźmie w chwili zaszczepienia. Jeszcze jedną kwestią jest odpowiednie przechowywanie szczepinki do chwili sprzedaży. Przed szczepieniem zastanów się bo ja napewno sie nie zaszczepię. Pozdrawiam.

Gość Jesteś idiotą. Nie potrzebują szczepień? Ty wiesz jaki postęp się dokonał dzięki szczepionkom? Wiesz przed czym chronią? Wg mnie ludzie którzy się nie szczepią powinni sami płacić za swoje leczenie. Bo zachorowanie nie wynika z pecha/przypadku tylko czystej i ignorancji.
A wiesz, że ciągle szczepimy się na mnóstwo chorób, które już dawno nie istnieją? Po co, pytam????

Moja córka miała bardzo poważne problemy po szczepieniach i nie zaszczepię jej już na nic! Siebie, ani nikogo z rodziny również! Tym bardziej nie tknę szczepionki, która została wyprodukowana jeszcze zanim powstał wirus!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • po szczepieniu na grypę forum
  • po szczepionce na grype sie rozchorowalem
  • czy mozna po szczpieniu na grype sie rozchorowac
  • forum dyskusyjne na temat szczepieniu grypy
Do góry strony: Zabija szczepionka czy grypa?