8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Zabrakło mi na spłate kredytu (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zabrakło mi na spłate kredytu

Napisał(a): Gość -

moj maz narobil dlugu bez mojej zgody dom jest jako darowizna przepisany na mnie za opieke za babcie czy moge miec problemy komornicze z domem mieszka zemna rowniez babcia bo sie nia opiekuje moj maz nie spalaca \rat i groza mu banki windykacja zalozylam sprawe w sadzie na alimenty i seperacje cz y bede miec komornika wdomu jak maz tego nie bedzie splacal mam troje dzieci moj maz zaczal od tego miesiaca pracowac i nie stac go na splaty rat

Reklama

http://Kopalnia-Funduszy.pl zapewnia KREDYT HIPOTECZNY, karty kredytowe, konta osobiste, inwestycje, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne dla firm, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, konta firmowe, lokaty, otwarty fundusz emerytalny, karty dla praktycznych, karty dla wymagających, karty dla zaradnych, karty partnerskie. AIG OFE, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, Beskidzki Dom Maklerski, Commercial Union, Dombank, Gold Finance, Goldenegg, Guru Financial, ING Bank Śląski. Zapraszamy!

Reklama

tajemnicza658 moj maz narobil dlugu bez mojej zgody dom jest jako darowizna przepisany na mnie za opieke za babcie czy moge miec problemy komornicze z domem mieszka zemna rowniez babcia bo sie nia opiekuje moj maz nie spalaca \rat i groza mu banki windykacja zalozylam sprawe w sadzie na alimenty i seperacje cz y bede miec komornika wdomu jak maz tego nie bedzie splacal mam troje dzieci moj maz zaczal od tego miesiaca pracowac i nie stac go na splaty rat
Polecam www.forum.prawnikow.pl

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Zabrakło mi na spłate kredytu