258
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi136
  • Ocen na +0
258 ppt ?

Zachowanie czystości przedmałżeńskiej. Warto? (137)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zachowanie czystości przedmałżeńskiej. Warto?

Napisał(a): Gość -

Mam 23 lata i do tej pory było dla mnie oczywiste, że poczekam z seksem aż do ślubu. Problem w tym, że teraz się spotykam z bardzo fajnym chłopakiem, wydaje mi się, że mu na mnie zależy. Tylko, że on bardzo naciska na tę sferę życia i powoli też zaczynam się łamać. Myślicie, że to ma faktycznie większe znaczenie? Już sama nie wiem co o tym myśleć. Warto poczekać? Boję się, że jak chłopak dostanie co chce to że mnie zostawi potem. Nie jestem zbyt pewna siebie pod tym względem :< Proszę o rady
INTERIA.PL

Re: Zachowanie czystości przedmałżeńskiej. Warto?

Napisał(a): gość -

NIE MIEJ ZWATPIENIA , BADZ PEWNA, ZE CZYSTOSC PRZED MALZENSKA
ZOSTANIE CI WYNAGRODZONA W BLOGOSLAWIENSTWACH BOZYCH
PRZEZ CALE TWOJE ZYCIE-!!!!

MASZ CALKOWITA RACJE CZEKAJAC NA SEX PO SLUBIE, BEDZIESZ
BARDZO SZCZESLIWA JAK WYTRWASZ W CZYSTOSCI DO NOCY
POSLUBNEJ-!!!!

PRZYPOMNISZ MOJE SLOWA, ZE MAM RACJE-!!!!

Sama musisz ocenić czy to coś poważnego czy raczej przelotna znajomość.
Dasz mu i może Cię zostawić nie dasz też może Cię zostawić. Seks to wspaniała
sprawa ale to od Ciebie zależy jak postąpisz bo nikt do tego nie może Cię zmusić.

Reklama

kasia8 Mam 23 lata i do tej pory było dla mnie oczywiste, że poczekam z seksem aż do ślubu. Problem w tym, że teraz się spotykam z bardzo fajnym chłopakiem, wydaje mi się, że mu na mnie zależy. Tylko, że on bardzo naciska na tę sferę życia i powoli też zaczynam się łamać. Myślicie, że to ma faktycznie większe znaczenie? Już sama nie wiem co o tym myśleć. Warto poczekać? Boję się, że jak chłopak dostanie co chce to że mnie zostawi potem. Nie jestem zbyt pewna siebie pod tym względem :< Proszę o rady
Jeśli masz wątpliwości co do niego, zawsze możesz to zrobić ze mną... :)

Reklama

Napisał(a): tim -

cześć też miałem z tym problem poznałem fajną dziewczynę ale na początku powiedziałem jej że chce poczekać do ślubu i zachować czystość zgodziła się i była zaskoczona powiedziałem jej ze nie wstydzę się tylko z szacunku do niej i jej ciała chce poczekać chociaż nie jest to łatwe ale dajemy rade podejmujemy rożne tematy i nie mamy żadnych przeszkód z porozumieniem się. Uważam że warto jest poczekać do ślubu.

Reklama

Napisał(a): ivannet1 -

Ja pierwszy raz spalam z facetem po zaręczynach, to byl mój pierwszy mężczyzna. Wzięliśmy slub itd. a potem okazało sie ze ten złamas mnie zdradza..z jakąs mężatką-lafiryndą której znudził sie maz...wiec uważam ze nie warto sie poświęcać i w ogóle. Lepiej poszaleć tylko rozsądnie...Ja teraz odbijam sobie te 3 lata sexu z miłości, bez przyjemności.

Ja uważam że z tym jest jak z nowymi butami-musisz po przymierzać kilka par żeby wiedzieć które będą ci najlepiej pasować.Nie oszukujmy się-seks jest bardzo ważny w związku.Nieudany seks+frustracja+rutyna=koniec związku....dlatego ja wolałabym spróbować prze ślubem

Napisał(a): ankaskakanka1234 -

nie warto czekać do ślubu. Próbuj juz teraz, poznawaj swoją seksualność, sprawdź czy dopasowaliscie się pod tym względem. To bardzo ważne dla trwałości zwiazku. związek bez dobrego seksu nie może być szczęśliwy ani dla kobiety ani dla mężczyzny.

Napisał(a): ankaskakanka1234 -

gość Oj warto, warto zachować do ślubu! Jak dasz wcześniej to może Cię zostawić, jak zachowasz to zobaczysz czy tego jest wart. Jeśli wart to wytrzyma na zawsze.
To czy poczekasz do ślubu z seksem czy nie nie ma żadnego wplywu na to czy Twój przyszlt mąż cie zostawi dla innej kobiety czy bedzie z tobą żył do końca swoich dni. Ludzie zdradzaja sie wtedy gdy jakies ich potrzeby nie są zaspokojone w obecnym zwiazku, tak wiec kluczem do trwalosci nie jest zwchowanie abstynencji seksualnej do nocy poslubnej a wzajemne dbanie o swoje potrzeby również ale nie tylko seksualne.

Masz tu dużo wpisów, więc ja napiszę jak ja do tego podeszłam. Oddałam się swojemu narzeczonemu przed ślubem, nie żałuję. Jedynie czego żałuje to że nie zaszłam w ciążę w wieku 17- 18 lat, bo teraz nie mogę, ale to na marginesie. Sama rozważ czy chcesz teraz czy nie. Mam znajomych, którzy czekali ze zbliżeniem aż do slubu, po ślubie zrobili to raz, ona zaszła w ciążę, urodziła córkę. No i klops póżniej nic z tego. On nie chciał z nią zbliżeń. Okazało się że rozeszli się w zeszłym roku. A to wcale nie musi być u ciebie. Każdy ma indywidualnie w życiu, jeden ma tak, drugi tak. Nie mamy wpływu na to co chce druga osoba. Ważne co ty chcesz. Jak kocha to poczeka. Jak nie droga wolna.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zachować czystość
  • jakie znaczenie ma zachowanie czystosci przedmałzenskiej
  • życie w czystości przedmałżeńskiej forum
Do góry strony: Zachowanie czystości przedmałżeńskiej. Warto?