525
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +-19
525 ppt ?

Zacząć spotykać się z koleżanką z pracy? (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zacząć spotykać się z koleżanką z pracy?

Napisał(a): gość -

Pablllo Mam 38 lat, ożeniłem się młodo jednak małżeństwo po kilu latach się rozpadło i aktualnie jestem 4 lata po rozwodzie. Ostatnio zbliżyłem się do koleżanki z pracy, a dokładnie z tego samego działu. Ona jest wolna, młodsza ode mnie chyba 2 lata i jest naprawdę fajną, ładną dziewczyną, ale jest też koleżanką z pracy. Boję się rozwijać taką znajomość, bo wiadomo jak to później jest, jakieś kłótnie z pracy mogą przenieść się do życia osobistego i na odwrót. Z drugiej strony zależy mi na niej i wydaje mi się, że gdybym ją zaprosił na randkę to by się zgodziła. Teraz moje pytanie jest następujące: Co myślicie o związkach z współpracownikami, macie jakieś doświadczenia w tych kwestiach? Powinienem się zaangażować, czy lepiej odpuścić. Wiem, że pytanie może być trochę infantylne, ale zależy mi na dobrych relacjach w pracy i nie chciałbym jej zmieniać. Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź.
Zainteresuj się lepiej jakimś kolegą z pracy - to POżyteczne i bardziej nowoczesne. :) Nie bądź homofobem !
INTERIA.PL

Napisał(a): spoks53 -

Nie sadze, abyś się miał powstrzymywać przed spotkaniem z koleżanką z pracy. To zarazie tylko spotkanie a do związku dopiero może dojść lub nie, jeśli obie strony podejmą taka decyzje. Najważniejsze w tym jest to, aby obie strony zachowywały rozsadek i zachowały się z rozwaga podczas znajomości i po ewentualnym jej rozpadzie, ale nie na miejscu z założenia jest rozpatrywanie rozstania przed poznaniem się. Powodzenia.

Reklama

Napisał(a): przyjazn -

gość
Pablllo Mam 38 lat, ożeniłem się młodo jednak małżeństwo po kilu latach się rozpadło i aktualnie jestem 4 lata po rozwodzie. Ostatnio zbliżyłem się do koleżanki z pracy, a dokładnie z tego samego działu. Ona jest wolna, młodsza ode mnie chyba 2 lata i jest naprawdę fajną, ładną dziewczyną, ale jest też koleżanką z pracy. Boję się rozwijać taką znajomość, bo wiadomo jak to później jest, jakieś kłótnie z pracy mogą przenieść się do życia osobistego i na odwrót. Z drugiej strony zależy mi na niej i wydaje mi się, że gdybym ją zaprosił na randkę to by się zgodziła. Teraz moje pytanie jest następujące: Co myślicie o związkach z współpracownikami, macie jakieś doświadczenia w tych kwestiach? Powinienem się zaangażować, czy lepiej odpuścić. Wiem, że pytanie może być trochę infantylne, ale zależy mi na dobrych relacjach w pracy i nie chciałbym jej zmieniać. Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź.
Zainteresuj się lepiej jakimś kolegą z pracy - to POżyteczne i bardziej nowoczesne. :) Nie bądź homofobem !
Ależ Ty pustak jesteś ,masakra.

Reklama

Jeśli chodzi o związki w pracy to szybko się rozpadają.U mnie w pracy było małżeństwo , kłócili się strasznie wszyscy na to patrzyli , w końcu rozwiedli się po trzech latach .Hm , jeśli zależy Tobie na tym związku z tą dziewczyną to spróbuj , a może to ta jedyna dla Ciebie , pozdrawiam .

Reklama

Przecież tego nie wolno w pracy robić. Ja bym Cię zwolnił.

Romans w pracy, co to znaczy? Kiedy będąc młodym byłem z natury nieśmiałym
choć nieco przystojnym.Pracowałem w męskim dziale ale bylem zobligowany
do współpracy z działami typowo kobiecymi.Muszę stwierdzić,że to nie ja a
panie "polowały" na mnie.Schemat był prosty,kiedy przychodziły coś załatwić to stawały tak blisko,ze nie moglem się oprzeć aby rączkę wsunąć
pod sukienkę,prawie żadna nie protestowała i już była chętna do spotkania
na zapleczu.Minus był taki że po 5-6 przetestowanych trzeba było zmieniać
pracę i tak to musiałem robić siedem razy.Nieraz postanawiałem że z tym
skończę ale czy to panny czy mężatki zawsze były natarczywe i chętne.
Kłopoty większe zawsze były z pannami, szczególnie między koleżankami.
Dlatego radzę jak lubisz ten sport to używaj ale niezbyt długo z jedną.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zacząć spotykać się z koleżanką z pracy?