44
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
44 ppt ?

Zakochałam się w Arabie. Obawiam się tego (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zakochałam się w Arabie. Obawiam się tego

Napisał(a): Gość -

Hej.

Zakochałam się w Arabie. Jest nam cudownie, jest naprawdę kulturalny, miły. Moja córka go ubóstwia. Ja także, ale nie wiem co robić. Bardzo się boję, że to na razie, że się zmieni po ślubie. Jeszcze daleko do tego, ale nie chcę cierpieć. Mam także córeczkę, więc chcę ułożyć sobie życie, ale tyle się tego nasłuchałam, że nie wiem co robić.

Proszę o porady!
INTERIA.PL

Re: Zakochałam się w Arabie. Obawiam się tego

Jak długo jesteście razem ? czy nalega na wyjazd z Polski ?
Mam znajomą, rezydentkę Wezyra, również związała się z arabem
i o dziwo bardzo sobie chwali :) jak każda Polka jest pyskata :) i nie da sobie
skakać po głowie. Ona utrzymuje dom :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Wiesz, zakochanie to różowe okulary i złote lata.
Romansik, a dłuższa relacja to dwie inne sprawy.
Zdejmij okulary.
Jeżeli z góry zależy Ci na dłuższej znajomości, to filozofia życia, względy religijne, podobieństwa będą decydujące. Wspólne rozwiązywanie spraw problematycznych.
Tym bardziej, że masz dziecko.
Nie podałaś wieku młodego człowieka, a to ma znaczenie.
Czasem człowiek się zakocha, ale wiadomo, że raczej nic na dłuższą metę z tego nie będzie.
Czesem trzeba przeboleć, bo coś nie ma sensu w dłuższej perspektywie.
Róznie bywa. To Ty musisz wiedzieć, jak jest i czego oczekujesz.
Zastanów się nad sobą i dzieckiem, waszą przyszłością.
To, co łączy ludzi, to zdecydowanie podobieństwa, szczególnie w kwestiach najważniejszych, ale też dot. wspólnych zainteresowań.
Faceta dobierasz dla siebie, dziecko należy w takiej sytuacji chronić.
Relacja z dorosłą osobą, to co innego niż z dzieckiem. Różnie bywa.
Po co Ci ślub? Po co papiery?
To skamielina z ery kamienia łupanego, urzędowe i sztywne załatwienie sprawy.
Nie ma nic wspólnego z bliskością. Wybierz inną formę relacji.
Jak komuś na kimś będzie zależało, to będzie się starał niezależnie od formy.
Zasadniczo bardziej wtedy, gdy papierów brak.
Partnerstwo. Zobaczysz, co będzie potem.
Luzik. Zakochałaś się dopiero, a już prawie kupujesz wspólne miksery itp..
Włącz luz. Żyj po prostu.
Pozdrawiam. Ktoś.

l0ve Hej.

Zakochałam się w Arabie. Jest nam cudownie, jest naprawdę kulturalny, miły. Moja córka go ubóstwia. Ja także, ale nie wiem co robić. Bardzo się boję, że to na razie, że się zmieni po ślubie. Jeszcze daleko do tego, ale nie chcę cierpieć. Mam także córeczkę, więc chcę ułożyć sobie życie, ale tyle się tego nasłuchałam, że nie wiem co robić.

Proszę o porady!
tylko nie zgadzaj się na wyjazd... jak mieszkają tutaj, to jeszcze się hamują i muszą jednak liczyć się z polskim prawem... które w razie czego ciebie ochroni

Reklama

Jesteś Ty i On powinno być OK,ale gdy między was wejdzie religia z jej kretyńskimi kanonami zaczną się kłopoty.Człowiek opętany religią zachowuje sie i postępuje jak kretyn,zresztą po to jest ta mafia pedofili by prać mózgi czerpać kasę z cymbałów.Religia to sekta a sekta to zło,nie znam religii która daje wolną wolę i świadomość bycia wolnym.Bądź człowiekiem myślącym bedziesz sczęśliwy nie musisz słuchać durni którzy lepiej wiedzą co jest dla ciebie dobre.Bóg pewnie jest,ale czy to ten sam którego mamy na myśli,wątpię.

Przeczytaj sobie książkę arabska zona a dowiesz się wszystkiego !! tam dokładnie opisane jest życie młodej polki z małego miasteczka która wyszła za araba mieszkała w Polsce było super ale jak wyjechała poznać jego rodzinę zrobił z jej życia piekło!! Powiem ze po przeczytaniu tej książki powinnaś wiedzieć co zrobić .Miłość nie zawsze jest tak cudowna jak się nam wydaje!!

nie sluchaj nikogo tylko sa przeysl wszytsko i nie patrz przez rozowe okulary:) Ja przez 5 lat byla z obokrajowcem wprawdzie katolikiem ale moje zycie przypominalo koszmar...od 2 lat jestem z turkiem i jest cudownie...to najwsanialszy czlowik pod slonce, pamietaj szczescie nie zalezy od narodowosci, religii ale od dwojga osob:) powodzenia

gość Przeczytaj sobie książkę arabska zona a dowiesz się wszystkiego !! tam dokładnie opisane jest życie młodej polki z małego miasteczka która wyszła za araba mieszkała w Polsce było super ale jak wyjechała poznać jego rodzinę zrobił z jej życia piekło!! Powiem ze po przeczytaniu tej książki powinnaś wiedzieć co zrobić .Miłość nie zawsze jest tak cudowna jak się nam wydaje!!
ta ksiazka to fikcja, nie bazuje na autentycznych wydarzeniach, ale jest zlepkiem zasluchanych histori.. jezeli ksiazka to tylko "tylko razem z corka" - biograficzna. a co do zwiazku z Arabem... ja jestem 4 lata po slubie z turkiem. bylismy w polsce,bylismy w turcji.. mamy corke. czasami jest ciezko, ale nie chodzi tutaj o religie, lecz o zwykle codzienne problemy, szanujemy swoje religie, razem spedzamy kazde swieta. dziecko mam ochrzczone, byl na chrzcie. rozni ludzie, rozne historie.. jezeli chcesz pomowic prywatnie moge sie wymienic email, bo znajac zycie zaraz poleje sie tu potok gorzkich slow...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak sie zakochales
  • zakochałam się w arabie
Do góry strony: Zakochałam się w Arabie. Obawiam się tego