40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +2
40 ppt ?

Zakochałam się w przyjacielu mojego chłopaka (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zakochałam się w przyjacielu mojego chłopaka

Napisał(a): gość -

Jakoś tydzień temu wyszlam na dwór z moim chłopakiem i jego przyjacielem z klasy...Od pierwszego spotkania coś między nim a mną zaiskrzyło...Kiedy przyszedł wieczór poszłam odprowadzić mojego chłopaka do domu, a zaraz po tym jego ziomka...Po drodze dużo rozmawialiśmy o życiu i wgl...po jakimś tygodniu zaczęliśmy rozmawiać na tematy uczuciowe...On mi wyznał że podkochiwał się we mnie już prędzej ale nie chce roz*ebać mojego związku. A wczoraj go pocałowałam wiem że tak nie powinnam ale nic na to nie poradze...Zastanawiam się czy zerwać z moim obecnym chłopakiem i spróbować być z tym jego kolega...ps Mam 17 lat
Pomóżcieee

Re: Zakochałam się w przyjacielu mojego chłopaka

Napisał(a): ~baba -

Posłuchaj rady mądrej babuszki młoda idz za głosem serca wybierz kolege chłopaka, a chłopakowi powiedz, że się okochałaś pocierpi ok, ale zapomni, a ty będziesz szczęśliwa tylko zakładajcie te no hmm dawno nie zakładałam no te prezerwatywy żebyście dziecka nie narobili idz i działaj .

Re: Zakochałam się w przyjacielu mojego chłopaka

Napisał(a): ~lele -

Musisz bardzo ale to bardzo delikatnie załatwić tą sprawę obecny chłopak może być w tobie za bardzo zakochany i taka zmiana może doprowadzić go do depresji a skutkiem tego wiadomo co może być. Ja w takiej depresji byłem prawie 10 miesięcy ale wyszedłem z tego choć było i jest mi bardzo ciężko.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Zakochałam się w przyjacielu mojego chłopaka