3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń134
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +3
3 ppt ?

ZAKOCHALAM SIE W ZONATYM (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ZAKOCHALAM SIE W ZONATYM

Napisał(a): ~Glupia baba -

Witajcie,

Moja sytuacja jest bardzo skomplikowana. Mezczyzna, ktoremu sie podobam od 9 lat za mna gania mimo,ze ma zone i dzieci. Najgorsze jest to,ze to dobry kolega mojego meza.

Wszyscy zauwazyli,ze bardzo mu sie podobam i to nie chodzi tylko o seks. Zawsze mnie bardzo chwali i komplementuje nawet przy swojej zonie. Chce zaznaczyc,ze ja przyjaznie sie z jego zona i jest mi strasznie glupio kiedy leca mile komentarze w moja strone.
Jego zona nie widzi lub nie chce tego widziec i nie dazy mnie negatywnymi emocjami. On zawsze ze mna zartowal, przytulal, bardziej go traktowalam jako przyjaciela niz potencjalnego kochanka. Zawsze staram sie jemu wybic z glowy mnie i ewentualnie nasz zwiazek.

Kocham swojego meza i mam jakies wartosci rodzinne wbite do glowy, nawet wyprowadzilam sie z miasta abym nie byla obiektem porzadania dla tego mezczyzny. Jednak my sie dalej widujemy, rzadziej ale jednak mamy wspolny kontakt. Moj maz sie z nim przyjazni i ona chce sie z nami widywac.

W zeszlym roku poszlismy wszyscy do klubu on siedzial kolo mojego meza a ja tanczylam z jego zona. Caly czas sie na mnie patrzyl. pozniej wyznal mi miedzy wierszami,ze sie we mnie zakochal.

Ostatnio znow sie spotkalismy i uciekal wzrokiem. widze,ze walczy sam ze soba. Jak lezal kolo mnie bo ogladalismy film musial mnie dotknac, gdzy jechalismy samochodem niechcacy dotknelam jego reki. Bylismy sami i widzialam jak na mnie patrzy, pozniej staral sie utrzymac ze mna ontakt wzrokowy.

Caly czas mnie komplementuje widze,ze stara sie to kontrolowac ale nie umie. Komplementuje moja urodze, wyglad.

Najgorsze jest to,ze ja sie w nim zakochalam. Jak bym dostala strzala amora ! tesknie za nim. Nie moge jest ani spac. Wypelnia wszystkie moje sny. Walcze z tym uczuciem i chce sie go pozbyc ale nie moge.

Cierpie z tego powodu i to strasznie, bo kocham meza i nie chce go zranic, bo on jest wspanialym czlowiekiem ale nigdy nie czulam tego co czuje do jego kolegi. przez 9 lat walczylam z tym ! az w koncu mnie dopadlo, a ja sobie z tym nie radze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: ZAKOCHALAM SIE W ZONATYM