54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +-16
54 ppt ?

Zakochany facet, czy moze zostac tylko przyjacielem? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zakochany facet, czy moze zostac tylko przyjacielem?

Napisał(a): Eluska -

omegaman
Eluska
wiem, ale po cichu myslałam ze punkt widzenia sie nieco zmienil:))))
Wideo

:)
e tam, nie ma rzeczy niemozliwych!:))))

Napisał(a): cihy -

ariana90 Zdaje sobie sprawe, ze ciagniecie tego dalej moze sie zle skonczyc, jednak czy naprawde powinnam calkowicie zerwac z nim znajomosc? Moze mu sie odwidzi po jakims czasie... Czy serio przyjazn damsko-meska nie ma prawa bytu?
Nie rozumiesz co ci wcześniej napisali? Jak się facet zakochal , to będzie twoim przyjacielem i jednocześnie będzie cierpiał, że tylko przyjacielem. Jak bedzie mądry, to zerwie kontakt. Jak jesteś jego przyjaciólką, to mu nie będziesz w ty przeszkadzać.

Reklama

Napisał(a): cihy -

ariana90
Zraniłabym siebie gdybym zerwala z nim ta znajomosc a jego zranie, gdy dalej bede to chciala kontynuowac na aktualnych warunkach... I tak czy siak jedno z nas zostanie skrzywdzone.
Sytuacja jest tym gorsza, ze pracujemy razem, wiec nie utrzymywanie z nim jakichkolwiek kontaktow czy unikanie sie praktycznie nie wchodzi w gre...
Nie porównuj utraty przyjaźni z odrzuceniem miłości bo to dzień do nocy i obyś się o tym nigdy nie przekonała. Uwierz na słowo.

Napisał(a): Gość -

ariana90 Jednak ja naprawde nie chce zrywac znajomosci z nim. Wiem, ze bedzie to ciezkie dla niego, jednak nie wydaje mi sie abym kiedykolwiek poczula cos wiecej...
Po za tym mysle, ze On tez nie chcialby calkowicie zapomniec o mojej osobie...
Naprawde bedzie najlepiej, gdy juz przestaniemy sie do siebie odzywac? A moze mieliscie juz podobne przezycia? Co zrobiliscie wtedy, jak to wygladalo u Was?
Beznadziejnie....taki uklad nie funkcjonuje....wiec daj sobie spokoj.....a przy okazji Jemu.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

mogę się założyć, że miał jakieś uczucia wobec Ciebie od początku, tylko to skrywał dopóki był w stanie... wątpie, że wasza relacja ma jakąś przyszłość, ty go zawsze będziesz traktować tylko jak przyjaciela, co widać po tym jak o nim piszesz, a on się będzie męczyć i próbować za wszelki sposób zmienić to jak go postrzegasz...

Napisał(a): Gość -

przyjaźń damsko-męska jest możliwa, o ile dla obydwu stron jest to przyjaźń

a tu już wiemy, że tak nie jest

trzeba wyraźnie postawić granicę i jej przestrzegać
najlepiej byłoby się nie widywać, ale pracujecie razem, więc to nie jest możliwe

gość mogę się założyć, że miał jakieś uczucia wobec Ciebie od początku, tylko to skrywał dopóki był w stanie... wątpie, że wasza relacja ma jakąś przyszłość, ty go zawsze będziesz traktować tylko jak przyjaciela, co widać po tym jak o nim piszesz, a on się będzie męczyć i próbować za wszelki sposób zmienić to jak go postrzegasz...
a nie mógłby się postarać by jednak być tym przyjacielem...przecież to też piękne i mocne uczucie...i trwałe:)

gość Udawaj, ze nie zauwazasz jego "maslanych oczu" albo obracaj w zart, ale przyjazni nie zrywaj bo nie wiesz co przyniesie przyszlosc...
No wlasnie. Wlasnie, wlasnie. Co racja to racja. Nie widziec maslanych oczu. Udawac. Chronić nieboraka.

gość
gość mogę się założyć, że miał jakieś uczucia wobec Ciebie od początku, tylko to skrywał dopóki był w stanie... wątpie, że wasza relacja ma jakąś przyszłość, ty go zawsze będziesz traktować tylko jak przyjaciela, co widać po tym jak o nim piszesz, a on się będzie męczyć i próbować za wszelki sposób zmienić to jak go postrzegasz...
a nie mógłby się postarać by jednak być tym przyjacielem...przecież to też piękne i mocne uczucie...i trwałe:)
właśnie...dlaczego faceci zrywają przyjażń,którą kobieta proponuje?chcecie władzy nad kobietą kosztem przyjażni?

Napisał(a): Szczebrzeszn2013 -

Twoja postawa to tak naprawdę przejaw egoizmu w wersji max! Wśród ludzi dojrzałych płciowo i emocjonalnie(niestety coraz mniej takich) normalnym zjawiskiem jest poszukiwanie partnera i wchodzenie w związek. Te wszystkie nowomodne twory typu przyjaciel, friendzone, itd. służą jedynie temu aby swoją próżność i wyrachowanie zamaskować w bardziej wyrafinowany sposób. Ty tak na prawdę nie chcesz przyjaciela, tylko przyd*****asa(dawniej adoratora), który bezinteresownie będzie na każde twoje zawołanie nie oczekując nic w zamian. Tak idealnie niestety nigdy nie jest, więc musisz dać mu coś w zamian. Najczęściej są to pozory rodzącego się uczucia. Różnica polega tylko na tym, że ty robisz to świadomie a twój partner niestety tego nie wie i odpowiada(reaguje) szczerze; coraz bardziej angażując się emocjonalnie w całą sytuację.

Czasami złoszczę się na bliskich mi ludzi, na których mi zależy a oni robią na przekór.A od tego jak postąpią zależy bardzo wiele. Czy wtedy można być spokojnym i uśmiechniętym, cierpliwym ? Nie sądzę, aby zwykła osoba w takiej sytuacji była w stanie szczerzyć zęby i mówić słodkie słówka. No, chyba, że zupełnie jej nie zależy na osobie.

Szczebrzeszn2013 Twoja postawa to tak naprawdę przejaw egoizmu w wersji max! Wśród ludzi dojrzałych płciowo i emocjonalnie(niestety coraz mniej takich) normalnym zjawiskiem jest poszukiwanie partnera i wchodzenie w związek. Te wszystkie nowomodne twory typu przyjaciel, friendzone, itd. służą jedynie temu aby swoją próżność i wyrachowanie zamaskować w bardziej wyrafinowany sposób. Ty tak na prawdę nie chcesz przyjaciela, tylko przyd*****asa(dawniej adoratora), który bezinteresownie będzie na każde twoje zawołanie nie oczekując nic w zamian. Tak idealnie niestety nigdy nie jest, więc musisz dać mu coś w zamian. Najczęściej są to pozory rodzącego się uczucia. Różnica polega tylko na tym, że ty robisz to świadomie a twój partner niestety tego nie wie i odpowiada(reaguje) szczerze; coraz bardziej angażując się emocjonalnie w całą sytuację.
stuknij się w kiepełę!w przyjażni sex nie występuje!nie myl przyjażni z sexualnym wyrachowaniem czy byciem tzw.przyd******sem!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zakochany facet, czy moze zostac tylko przyjacielem?