54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +-16
54 ppt ?

Zakochany facet, czy moze zostac tylko przyjacielem? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zakochany facet, czy moze zostac tylko przyjacielem?

Napisał(a): Szczebrzeszn2013 -

gość
Szczebrzeszn2013 Twoja postawa to tak naprawdę przejaw egoizmu w wersji max! Wśród ludzi dojrzałych płciowo i emocjonalnie(niestety coraz mniej takich) normalnym zjawiskiem jest poszukiwanie partnera i wchodzenie w związek. Te wszystkie nowomodne twory typu przyjaciel, friendzone, itd. służą jedynie temu aby swoją próżność i wyrachowanie zamaskować w bardziej wyrafinowany sposób. Ty tak na prawdę nie chcesz przyjaciela, tylko przyd*****asa(dawniej adoratora), który bezinteresownie będzie na każde twoje zawołanie nie oczekując nic w zamian. Tak idealnie niestety nigdy nie jest, więc musisz dać mu coś w zamian. Najczęściej są to pozory rodzącego się uczucia. Różnica polega tylko na tym, że ty robisz to świadomie a twój partner niestety tego nie wie i odpowiada(reaguje) szczerze; coraz bardziej angażując się emocjonalnie w całą sytuację.
stuknij się w kiepełę!w przyjażni sex nie występuje!nie myl przyjażni z sexualnym wyrachowaniem czy byciem tzw.przyd******sem!
Sex, a raczej stosunek płciowy to czynność typowo fizyczna służąca przedłużeniu gatunku. Gdyby nie pociąg seksualny i przyjemność z tym związana ludzie, a ogólnie zwierzęta zaprzestaliby już dawno się rozmnażać i wyginęliby w sposób zupełnie naturalny. Niemniej jednak w przypadku przyjaźni, miłości jak i tutaj pojęcie bezinteresowności nie występuje. Utrzymujemy kontakty(jakie by one nie były) z innymi, bo czerpiemy z tego tytułu wymierne korzyści. Tak samo w przypadku przyjaźni; utrzymujemy z kimś bliskie i dobre stosunki gdyż w zamian otrzymujemy wymierne korzyści tj. możemy na kimś polegać, wyżalić się, zadzwonić w przypadku problemów, itd. W przypadku przyjaźni damsko-męskich problem jest o tyle bardziej skomplikowany iż często mamy do czynienia moim zdaniem ze zjawiskiem kompensacji. Załóżmy, że masz w pracy kolegę, którego nie postrzegasz jako poważnego kandydata na partnera, ale sprawia Ci przyjemność(narcyzm) sposób w jako on Ciebie adoruje, bo tak podnosisz sobie swoją samoocenę. Przyjmijmy również, że w poszukiwaniu idealnego partnera zapędziłaś się do jakiejś dyskoteki gdzie poznalaś Kamila lub Krzyśka... w zasadzie nie jesteś pewna, który wychodząc nad ranem obiecał że zadzwoni. Jednak tego nie zrobił, a ty czujesz się samotna i zdołowana. Dzwonisz wtedy do swojej najlepszej przyjaciółki, żeby ponarzekać na wspólnie na chłopów. Nie! Bo nie tego potrzebujesz. Dzwonisz do kolegi z pracy i umawiasz się na kawę, a on jak zwykle jest miły i szarmacki i może nawet przyniósł kwiaty. Czyli zrobił dokładnie to, czego oczekiwałaś od tajemniczego typa na literę K... poznanego w dyskotece. Tak więc twoje oczekiwanie wobec waszej przyjaźni zostały zaspokojone, gdy on po raz kolejny rozbudził w sobie nadzieję iż może tym razem się uda. Gdyby takie spotkania nie były podsycane odrobiną niepewności i kokieterii to każdy facet dałby sobie już dawno spokój. Ale tego przecież nie chcesz, bo on może się jeszcze kiedyś przydać.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Szczebrzeszn2013
gość
Szczebrzeszn2013 Twoja postawa to tak naprawdę przejaw egoizmu w wersji max! Wśród ludzi dojrzałych płciowo i emocjonalnie(niestety coraz mniej takich) normalnym zjawiskiem jest poszukiwanie partnera i wchodzenie w związek. Te wszystkie nowomodne twory typu przyjaciel, friendzone, itd. służą jedynie temu aby swoją próżność i wyrachowanie zamaskować w bardziej wyrafinowany sposób. Ty tak na prawdę nie chcesz przyjaciela, tylko przyd*****asa(dawniej adoratora), który bezinteresownie będzie na każde twoje zawołanie nie oczekując nic w zamian. Tak idealnie niestety nigdy nie jest, więc musisz dać mu coś w zamian. Najczęściej są to pozory rodzącego się uczucia. Różnica polega tylko na tym, że ty robisz to świadomie a twój partner niestety tego nie wie i odpowiada(reaguje) szczerze; coraz bardziej angażując się emocjonalnie w całą sytuację.
stuknij się w kiepełę!w przyjażni sex nie występuje!nie myl przyjażni z sexualnym wyrachowaniem czy byciem tzw.przyd******sem!
Sex, a raczej stosunek płciowy to czynność typowo fizyczna służąca przedłużeniu gatunku. Gdyby nie pociąg seksualny i przyjemność z tym związana ludzie, a ogólnie zwierzęta zaprzestaliby już dawno się rozmnażać i wyginęliby w sposób zupełnie naturalny. Niemniej jednak w przypadku przyjaźni, miłości jak i tutaj pojęcie bezinteresowności nie występuje. Utrzymujemy kontakty(jakie by one nie były) z innymi, bo czerpiemy z tego tytułu wymierne korzyści. Tak samo w przypadku przyjaźni; utrzymujemy z kimś bliskie i dobre stosunki gdyż w zamian otrzymujemy wymierne korzyści tj. możemy na kimś polegać, wyżalić się, zadzwonić w przypadku problemów, itd. W przypadku przyjaźni damsko-męskich problem jest o tyle bardziej skomplikowany iż często mamy do czynienia moim zdaniem ze zjawiskiem kompensacji. Załóżmy, że masz w pracy kolegę, którego nie postrzegasz jako poważnego kandydata na partnera, ale sprawia Ci przyjemność(narcyzm) sposób w jako on Ciebie adoruje, bo tak podnosisz sobie swoją samoocenę. Przyjmijmy również, że w poszukiwaniu idealnego partnera zapędziłaś się do jakiejś dyskoteki gdzie poznalaś Kamila lub Krzyśka... w zasadzie nie jesteś pewna, który wychodząc nad ranem obiecał że zadzwoni. Jednak tego nie zrobił, a ty czujesz się samotna i zdołowana. Dzwonisz wtedy do swojej najlepszej przyjaciółki, żeby ponarzekać na wspólnie na chłopów. Nie! Bo nie tego potrzebujesz. Dzwonisz do kolegi z pracy i umawiasz się na kawę, a on jak zwykle jest miły i szarmacki i może nawet przyniósł kwiaty. Czyli zrobił dokładnie to, czego oczekiwałaś od tajemniczego typa na literę K... poznanego w dyskotece. Tak więc twoje oczekiwanie wobec waszej przyjaźni zostały zaspokojone, gdy on po raz kolejny rozbudził w sobie nadzieję iż może tym razem się uda. Gdyby takie spotkania nie były podsycane odrobiną niepewności i kokieterii to każdy facet dałby sobie już dawno spokój. Ale tego przecież nie chcesz, bo on może się jeszcze kiedyś przydać.
Musisz być bardzo samotny z takim podejściem do życia więc jedyne co mogę powiedzieć to jest to,iż żal mi ciebie.Jesteś wyrachowanym i egoistycznym dupkiem.Nawet nie chcę sie domyślać korzeni tych przyczyn,które powoduja takie reakcje na partnera.Z pewnością nie rozumiesz pojęć takich jak altruizm i poświęcenie bo dla ciebie one chyba nie istnieją.Ale tu mogę sie mylić.Choć moim zdaniem pieniądz i walka to jest to czego sie spodziewasz od życia.Te twoje korzenie są tak mocno spróchniałe ,że nic dziwnego iz to ci się sypie wszystko.Chyba,że natrafiłbyś na kogoś,kto by potrafił uleczyć i odbudować:).Bywa i tak w życiu:).Rzecz w tym by kogoś takiego spotkać na swojej drodze:).Tylko samo do ciebie nie przyjdzie;).Nie traktuj kobiet z taką nienawiścia bo nie zasługujemy na to.Wszak faceci też nie są aniołami;).Powodzenia:)

Napisał(a): ~Łukasz Skalikow -

Ktokolwiek czyta dziś to świadectwo, powinien świętować ze mną i moją rodziną, ponieważ wszystko zaczęło się jako żart dla niektórych ludzi, a inni powiedzieli, że to niemożliwe. Nazywam się Łukasz Skalikow i jestem z Polski, ale przeprowadzam się z żoną do Chicago. Jestem szczęśliwie żonaty z dwójką dzieci i uroczą żoną. Coś strasznego stało się z moją rodziną, straciłem pracę i moja żona opuściła mój dom, ponieważ nie mogłem dbać o siebie i potrzeby rodziny. jej i moich dzieci w tym konkretnym momencie. Przez dziewięć lat nie miałem żony, która wspierałaby mnie w opiece nad dziećmi. próbuję wysłać wiadomość testową do mojej żony, ale ona blokuje mi rozmowę z nią próbuję porozmawiać z jej przyjacielem i członkami jej rodziny, ale wciąż wiem, że ktoś może mi pomóc, a później złożyłem wniosek do tak wielu firm, ale nadal tak nie dzwoń do mnie, dopóki nie nadejdzie wierny dzień, w którym nigdy nie zapomnę w swoim życiu. Kiedy spotkałem starego przyjaciela, którego wyjaśniłem wszystkim moim trudnościom i powiedział mi o wspaniałym człowieku, który pomaga mu w dobrej pracy w Coca Cola Company i powiedział mi, że jest czarodziejem zaklęć, ale jestem osobą, która nigdy nie wierzy w rzucającego zaklęcia, ale postanowiłem spróbować, a Drosagiede pouczył mnie i pokazał mi, co zrobić w ciągu tych trzech dni lunchu. Przestrzegam wszystkich instrukcji i robię to, o co mnie prosił. Drosagiede upewnij się, że wszystko poszło dobrze i moja żona zobaczy mnie ponownie po Drosagiede wspaniałej pracy. Moja żona zadzwoniła do mnie z nieznanym numerem i przeprosiła, a ona powiedziała mi, że naprawdę za mną tęskni, a nasze dzieci i moja żona wracają do domu. Po dwóch dniach firma, którą przesłałem list z uznaniem, teraz jestem kierownikiem firma paragon tutaj w USA. Radzę, jeśli masz jakieś problemy, wyślij wiadomość na ten adres e-mail: doctorosagiede75@gmail.com, a uzyskasz najlepszy wynik. Weź rzeczy za pewnik i zostanie ci odebrane. Życzę ci wszystkiego najlepszego.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Zakochany facet, czy moze zostac tylko przyjacielem?