40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +13
40 ppt ?

Zakupy w Lidlu to wstyd!!!!!! (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zakupy w Lidlu to wstyd!!!!!!

Napisał(a): rudii -

karinanati Nie wiedzę tu nic niespotykanego, dla przykładu tak samo klienci Primark w UK tłuką się jak troglodyci o przeceny ubrań.
o tak.to racja.
nie lubię tego sklepu,bo ciuchy wiecznie walają się po podłodze,deptane przez klientów.a ja chcę kupić ubranie,a nie ścierkę do podłogi...
INTERIA.PL

Napisał(a): Ilona001 -

DEMART
Ilona001 Z tym Lidlem było tak.

Karpie w Lidlu były podobno po 10zł.
Te same karpie w Tesco kosztowały 18zł.
W mniejszych prywatnych sklepach ten sam karp kosztował jeszcze więcej.

Film dobry dla tych wszystkich, którzy z nostalgią wspominają czasy PRL :)
Nie wiem skąd Wy te ceny karpia bierzecie, ja kupiłem karpia po 12zł za kg. w innym miejscu widziałem po 13zł.
Sprzedawcy czekali na klienta a nie odwrotnie.:)))
Czy Twój karp był również paczkowany i filetowany?

Napisał(a): Gość -

rosana Bo jak widzę jacy ludzie robią tam zakupy to aż mi wstyd... patrzcie na filmik, walka o karpia!!

https://www.y(...)kx3r_5U
Jest ci wstyd chyba za państwo ,które stworzyło ludziom-swoim obywatelom - taki los. Takie zachowanie świadczy tylko o tym , że ludzie są biedni,liczą każdą złotówkę bo nie mają pieniędzy . Szukają sklepów gdzie taniej. Ty widocznie nie znasz takiej sytuacji życiowej.

Reklama

Napisał(a): DEMART -

Ilona001
DEMART
Ilona001 Z tym Lidlem było tak.

Karpie w Lidlu były podobno po 10zł.
Te same karpie w Tesco kosztowały 18zł.
W mniejszych prywatnych sklepach ten sam karp kosztował jeszcze więcej.

Film dobry dla tych wszystkich, którzy z nostalgią wspominają czasy PRL :)
Nie wiem skąd Wy te ceny karpia bierzecie, ja kupiłem karpia po 12zł za kg. w innym miejscu widziałem po 13zł.
Sprzedawcy czekali na klienta a nie odwrotnie.:)))
Czy Twój karp był również paczkowany i filetowany?
Nie,ale zabicie, wypatroszenie i odgłowienie kosztowało 2 zł od sztuki.
I tak z 4kg zostało 3,10 kg a opakowanie jest mi zbędne i nie jadalne.:)))

Reklama

Robię zakupy w Lidlu i nie wstydzę się tego . Towar jest ładnie i estetycznie wyeksponowany -szczególnie warzywa. Po za art.spożywczymi są też inne towary.Można spotkać ciekawe artykuły codziennego użytku . W tym dziale to "szanowni" klienci bałaganią np. rozpakowują nie jedną paczkę i wrzucają nie ułożone rzeczy .Nawet sama ingerowałam . No to się naraziłam.Personel dba o porządek w sklepie. Jest czysto.

Reklama

flores18261
Kressska
rosana Bo jak widzę jacy ludzie robią tam zakupy to aż mi wstyd... patrzcie na filmik, walka o karpia!!

https://www.y(...)kx3r_5U
W każdym markecie takie sceny się zdarzają. To zależy od promocji. Wstyd że jesteśmy takim społeczeństwem a nie że kupujemy w jakimś konkretnym markecie.
Ja teraz sobie przypominam była promocja na otwarcie Biedronki w moim mieście to ziemniaki myte bylu za 1 zeta to wiara brała dla wszystkich starczyło nawet dzień pózniej były jeszcze . A facet kupował radiobudzik philips za 30 zł a po wyjściu z kasy Biedronkowej sprzedawał 50% od wartości .
No ludzie są szurnięci. Bo ja rozumiem że chcą zaoszczędzić, że niektórych nie stać, ale już wolałabym tego karpia nie jesć albo zjeść mniej, a nie bić się o niego.
Może to taki zew krwi, brak im polowań jak kiedyś było wśród jaskiniowców ;)))

Skoro karpie były tańsze aniżeli w innych sklepach to dlaczego ludzie mieli kupować gdzie indziej. Ty tego nie rozumiesz bo Ciebie stać na łososia albo inne dary morza . Widać nie musisz przeliczać dziesięciogroszówek aby był złoty. Ty szeleścisz banknotami dlatego tamtymi ludźmi pogardzasz. Masz rację nie kupuj w LIDLU idź sobie gdzie pieprz dojrzewa .WSTYD ZA TAKĄ POSTAWĘ!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zakupy w Lidlu to wstyd!!!!!!