136
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi110
  • Ocen na +3
136 ppt ?

Zamach we Francji (111)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zamach we Francji

Napisał(a): Gość -

We Francji miał miejsce atak na zakłady gazowe. Przynajmniej jedna osoba nie żyje, a jednego ze sprawców aresztowano. Przyznał, że jest powiązany z Państwem Islamskim... Oznacza to, że Państwo Islamskie rozpoczyna powoli działania na terytorium Europy... Jak można zapobiegać takim sytuacjom? Co robić, by zniwelować ryzyko zamachów...?
INTERIA.PL

Re: Zamach we Francji

Napisał(a): gość -

Skończyć z debilna poprawnoscią polityczną ,wszystkich wyznajacych islam odesłać również tych urodzonych w europie,zamknąć granice. Nie nalezy tego ignorować. My europejczycy czujemy sie zagrożeni w. Swoim własnym kraju- to chore .

Reklama

Reklama

Re: Zamach we Francji

Napisał(a): gość -

Jak zapobiec? To proste, zapakować tych wszystkich ciapatych brudasów i inne brudne cygaństwo do bydlęcych wagonów i wywieźć tam skąd przybyli!
Nie ma zgody normalnych, uczciwie pracujących ludzi na utrzymywanie z naszych podatków tej całej hołoty, która nawet nie próbuje się asymilować w społeczeństwach, które im udzielają gościny!
Mamy dosyć swoich wszarzy, meneli i wszelkiej maści nierobów i śmierdzieli, z którymi nie możemy sobie poradzić więc inni nie są nam potrzebni!

Reklama

Re: Zamach we Francji

Napisał(a): gość -

Najpierw odsunąć siłą od władzy agenturalne rządy europejskie wrogie swoim narodom które sprawują władze z nadania im przez globalistów by ewolucyjnie bez krwawo dokonać ludobójstwa na białych etnicznych Europejczykach a następnie bez wyjątku ,deportować z całej Europy wszystkich muzułmanów i ludzi afrykańskiego pochodzenia

Re: Zamach we Francji

Napisał(a): gość -

1. zlikwidować zasiłki - nie będą mieli po co imigrować
2. dać ludziom broń - gość, któremu obcięto głowę być może mógłby zabić mahometa (tak na muzułmanów mówi się w mojej okolicy...) jeśli miałby czym
3. zdyscyplinować policję - co to, do cholery, jest, żeby mahomeci wdzierali się do tirów niszcząc cudze mienie!? Gdzie ich żabojadzka policja!?

Re: Zamach we Francji

Napisał(a): Gość -

gość za jednego zabitego Europejczyka zabijać 100 muslims problem zostanie szybko rozwiązany!

deportować wszystkich muslims do diabła!

za 1 zburzony Kościół burzyć 5 meczetów! itd.


gościu ty propagujesz filozofię faszystowską i ludobójców z Watykanu
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zamach we francji forum
Do góry strony: Zamach we Francji