314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi71
  • Ocen na +21
314 ppt ?

Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej? (72)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

Napisał(a): ~niki -

Dojdzie do zmian w kwestii swobodnego wypowiadania się księży w mediach. Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski poinformowała o potrzebie nowelizacji zasad, które ostatnio były aktualizowane w 2004 roku. Decyzja modernizacyjna podyktowana jest pojawianiem się
pewnych publicznych wypowiedzi nie zawsze w pełni zgodnych z nauką Kościoła
.

W oficjalnym komunikacje podano:

Od czasu ich uchwalenia w 2004 r. w przestrzeni medialnej zaszły bardzo duże zmiany, dotyczące głównie mediów internetowych i platform społecznościowych, mających ogromny wpływ na społeczeństwo, zwłaszcza na ludzi młodych. Rada Stała powołała zespół ekspertów, którego zadaniem będzie przygotowanie uaktualnionej wersji wspomnianych norm.
Co to w praktyce może oznaczać?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

Napisał(a): ~aga -

Czyzby co niektorzy zbyt wiele wyjawiali tajemnic ? Ks. Bonieckiemu juz kilka lat temu zakazali publicznych wypowiedzi , teraz zamkna geby wszystkim i dobrze , zwlaszcza dotyczyc powinno to torunskiego grzyba ( chociaz watpliwym jest jego stan kaplanski !) i innych herotykow siejacych nienawisc !

Re: Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

Napisał(a): ~Beata -

~fgh Poza mury kościoła nie powinni być wypuszczani. Powinno im się zabronić publicznie wypowiadać. Mieć oko na każdego, w pobliżu dzieci. Bez nich świat byłby piękniejszy i mniej zacofany.
Bedziesz miał piekniejszy i miej zacofany swiat jak masoni wprowadzą NWO i totalną inwigilacje. A poza tym nie wolno nikogo osądzac a tym bardziej kapłanów bo to ciężki grzech .Tylko Bóg może osądzac a nie ludzie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?