Odpowiadasz na:
Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

~niki
Temat dodał(a):
~niki -
Dojdzie do zmian w kwestii swobodnego wypowiadania się księży w mediach. Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski poinformowała o potrzebie nowelizacji zasad, które ostatnio były aktualizowane w 2004 roku. Decyzja modernizacyjna podyktowana jest pojawianiem się .W oficjalnym komunikacje podano:Co to w praktyce może oznaczać?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

Napisał(a): gość -

Teraz już nic się nie dowiem ciekawego ,niektórzy są niewygodni i zamkną im usta .

Re: Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

Napisał(a): Michał -

A czym się różni działalnośc kościoła od NWO? Niczym tylko metody inwigilacji mieli bardziej prymitywne. Wcześniej też palili na stosie oskarżając każdego o czary, magię lub stanowisko przeciw kościołowi. Jest to taki sam syf. Religia z kościołem ma bardzo niewiele wspólnego. Religia jak i NWO to usilną próba uszczęśliwiania kogoś na siłę.

Reklama

Re: Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

Napisał(a): gość -

A któż to jest Ci kaplani ze im wolno osądzić i pouczać ludzi , a oni mają być nietykalni.przeciez to zwykle chłopaki z biednych wsi,którym się w do@pach poprzewracało na wypasionych plebaniach i w wypasionyvh autach obecnie.

Re: Zamkną usta duchownym w przestrzeni medialnej?

Napisał(a): ~observer -

redaktor: - co zadecydowało o sukcesie waszego(kościoła katolickiego) biznesu?
wielebny :- od momentu gdy założyliśmy sektę nasz biznesplan postawił na alkohol, na cotygodniowej mszy przypominamy ..."pijcie z tego wszyscy i to czyńcie na moją(naszego boga) pamiątkę", w ten sposób szkolimy i podtrzymujemy wiarę w zbawczą boską moc alkoholu od wieku dziecięcego naszych klijenteli. Nasz produkt jest jedynym legalnym niszczącym psychikę, pośród substancji psychoaktywnych. Nasz produkt jest obłożony akcyzą, dzięki czemu należą nam się dotacje od rządów na które składają się uzależnieni od alkoholu podatnicy i abstynenci. Ta formuła przebija wszystkie inne biznesplany, - miraż 'życia wiecznego' nie jest już tak popularny jak onegdaj - ten biznesplan podupada dzięki świeckim badaniom naukowym z których jasno wynika, że 'dusza' = psychika kształtuje się po narodzinach i ginie nieodwracalnie wraz ze śmiercią materialnego ciała, - głównie mózgu.
redaktor:- co więc poczniecie ze swym biznesem, jakie plany na przyszłość?
wielebny: - wmordęjeża! , stawiamy cały czas na 'krew zbawiciela' - nieprędko ludzie uzmysłowią sobie że pomimo iż nie zajmujemy się już od dawna produkcją alkoholu w dalszym ciągu czerpiemy z tego główny zysk, kluczem sukcesu jest zagwarantowana prawem edukacja w tym zakresie od najmłodszych lat każdego dziecka, którego rodzice zachowują się jak opisano to w syndromie sztokholmskim(ofiara pomaga oprawcom).
redaktor:- Ależ to niemoralne!!!!!!!
wielebny:- I CO NAM ZROBICIE? ....................................................................................

Reklama