6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Zamknąć szkoły dla............CIOŁKÓW ! (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zamknąć szkoły dla............CIOŁKÓW !

Napisał(a): ~Ludojad -

Ktoś tych młodych kretynów intelektualnych ze szkół średnich podprowadza. Już mają stracone 2 lata prawdziwej, rzetelnej nauki /dla siebie, nie dla mnie/. Coś mi się wydaje, że w tym mogą maczać paluchy związki zawodowe nauczycieli /te od komuchów/. Mówię serio, tam gdzie tego chcą dyrektorzy szkół. czy samorządy, to pozamykać szkoły / i na bezrobocie/, ale i nauczyciele won za Odrę, tam dobrze płacą, nawet takim wyleniałym leniom.

Podobno pandemia ma być pretekstem do całodziennego łażenia bezsensownego po mieście, czy wsi, tak nauczycielom, jak i tzw.uczniom z wyrazem pustki w oczach. Oni /ci młodzi/ jeszcze nie wiedzą że są straconym pokoleniem na swoje życzenie. Szkoła średnia to są już dorośli ludzie fizycznie, ale umyslowo stanęli tam gdzie LGBT - UE.

Ps. Pies im mordę lizał.
INTERIA.PL

Re: Zamknąć szkoły dla............CIOŁKÓW !

Napisał(a): ~Ludojad -

~gość Rio też ci zamkną, tak dla równowagi. Wczoraj przed południem było jakieś 7 osób na krzyż. Każdy wchodził w masce, jak myślisz, dlaczego?
Przecież sam chodzisz w masce. Czego się boisz?
Jesteś przy mnie...........PISKLE !

Więc nie zabieraj głosu przy kogucie, dziwaku. Będę jutro w RIO koło południa, wpadnij, z pod oka się rozejrzyj i słuchaj jak lepsi rozprawiają. Jak jesteś babsztylem to milcz przykładnie.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Ludojad

Więc nie zabieraj głosu przy kogucie, dziwaku. Będę jutro w RIO koło południa, wpadnij, z pod oka się rozejrzyj i słuchaj jak lepsi rozprawiają. Jak jesteś babsztylem to milcz przykładnie.
Jutro koło południa będę w powietrzu.
Ale wirusem nie jestem.

~gość
~Ludojad

Ale wirusem nie jestem.
Szkoda.

Moglibyście się spotkać przy saloonie w samo południe.

Reklama

~gość
~gość
~Ludojad

Ale wirusem nie jestem.
Szkoda.

Moglibyście się spotkać przy saloonie w samo południe.
hehe musiałbym go zawlec do Yumy.

Dobranoc.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zamknąć szkoły dla............CIOŁKÓW !