89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +8
89 ppt ?

Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING

Napisał(a): ~DUSIA -

taie
WednesdayTEN
Dusia31 Rozumiem, że zlikwidowaliście Dinga, ale jeszcze rano były powiadomienia na moim koncie, a teraz powklejane wątki z ilością wejść na dany wątek.
Czy to jakis błąd techniczny, czy zwyczajnie bawicie się naszym kosztem.
To jest właśnie to nowe rozwiązanie nad którym intensywnie pracowali przez minionych kilka tygodni... przy okazji fundując pewnego rodzaju bałagan (kilkanaście dni wcześniej) z dodawaniem wpisów. Teraz mamy to co mamy. I to pewnie jeszcze nie koniec zmian.

I raczej nie są to zmiany na lepsze ://
Piszesz "raczej" ?
To są Bagna Biebrzańskie po dwu tygodniach lania.
Czy dadzą nam czas na pożegnanie znajomych?;)*
INTERIA.PL

Napisał(a): WednesdayTEN -

~DUSIA
taie
WednesdayTEN
Dusia31 Rozumiem, że zlikwidowaliście Dinga, ale jeszcze rano były powiadomienia na moim koncie, a teraz powklejane wątki z ilością wejść na dany wątek.
Czy to jakis błąd techniczny, czy zwyczajnie bawicie się naszym kosztem.
To jest właśnie to nowe rozwiązanie nad którym intensywnie pracowali przez minionych kilka tygodni... przy okazji fundując pewnego rodzaju bałagan (kilkanaście dni wcześniej) z dodawaniem wpisów. Teraz mamy to co mamy. I to pewnie jeszcze nie koniec zmian.

I raczej nie są to zmiany na lepsze ://
Piszesz "raczej" ?
To są Bagna Biebrzańskie po dwu tygodniach lania.
Czy dadzą nam czas na pożegnanie znajomych?;)*
Aż tak bym nie dramatyzował. Ale że jest kicha to gołym okiem widać i nie wiem co widzą ci, którzy widzą te zmiany jako dobre - jednakże mniejsza z tymi innymi :>

Przykładowo, temat ten został założony 8 marca, o godzinie 1315. I według nowego systemu, ostatnią odpowiedzią w tym temacie jest odpowiedź Admminki. Z dnia 8 marca i godziny 1315:

Ciekawe zatem kto, przykładowo, dokonał wpisu w piątek, 20 kwietnia, o godzinie 0936? :>

Nie jest sztuką coś zmienić, sztuką jest zmienić na lepsze. To co ostatnio zmieniono, nie jest zmianą (kolejną już) na lepsze. Administracja może zaprzeczać, ale chyba tylko dla zasady.
Załączniki:

Napisał(a): Gość -

GorolspozaTatyr
Zenobia45
W takim razie, gdzie jest opcja "usuń konto"??????????
Wejść w "ustawienia mojego konta"
w "serwisach" pierwsza opcja od góry "konto interia"
klik na USUŃ i część czapka.

To tela!!!!!!!!!!!
To do dzieła, skoro przepis już znasz :P

Napisał(a): ~gość -

aliada
Zenobia45 W takim razie, gdzie jest opcja "usuń konto"??????????
Żal.
Dziwisz się? Ja już nie, mimo że byłam do tej pory bardzo tolerancyjna w stosunku do tego, co się tu dzieje i jak traktuje się ludzi.
Znikają posty zgodne z regulaminem. Poświęcasz swój czas na tworzenie czegoś, na czym ktoś zarabia, wchodzisz za chwilę na wątek i twoich słów nie ma. Żeby było śmieszniej, to zniknęły takie, które poniekąd bronily portalu, a zostały te krytykujące.
Wszyscy powinni konta usunąć i opuścić ten chlew, bo tak jak jest w tej chwili nie było odkąd pamiętam, a jestem tu od 10 lat.
Tak więc droga Interio wraz z pracownikami:
Pokazuję wam moje urocze środkowe palce obu dłoni i załączam serdeczną prośbę nieco zmieniając słowa poety: całujcie mnie wszyscy w sam środek rzyci! :D

Adios Idiotos.

Lee1
Admminka
Lee1
Admminka
Lee1 Niech ktoś przetłumaczy z polskiego na nasze, o co chodzi. Otwiera mi się panel główny i co dalej?Mam pozmieniać dane?
A w ogóle po co robić bałagan tam , gdzie nie potrzeba?
Aby zachować konto w serwisie Forum należy aktywować pocztę Interii. W tym celu proszę:
1. Zalogować się do Forum Interia.pl
2. Kliknąć w link aktywacyjnyhttps://konto(...)ria.pl/ - (W panelu Serwisy)
3. Dalej postępować zgodnie z instrukcją.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem: pomoc@firma.interia.pl
Otwiera się panel główny i co dalej? Jaka instrukcja?
Proszę kliknąć AKTYWUJ Zdjęcie i postępować zgodnie z kolejnymi poleceniami.
Mnie chodzi o to stare konto, czy mam na nowo aktywować, potwierdzać czy coś takiego.
Niczego nie musisz aktywować;

1.Po zalogowani na forum, interia wyrzyga formularz. Niczego nie wypełniając, cofnij przeglądarkę
2. Ponownie wyskoczy ten sam formularz- znów cofnij przegl.
3. Voila

KuraDomowa Nie pozostaje nic innego jak kupić sobie serwer (fizycznie) ulokować go w domu / garażu / mieszkaniu i postawić wolne forum ;)
Ha hga ha ha ha !
BARDZO TRAFNY POMYSŁ!!!!:)

A tak poważnie..... to ja chyba głupia jestem.....
Nic z tego pomysłu Interii nie rozumiem......

Przecież to chory pomysł......:(((((

Ktoś mi to wyjaśni?

Napisał(a): gość -

Juz nie maja wielu kont, bo konta zakladane na obce adresy mailowe powinny nie dzialac od 9.04. Chyba ze da sie zakladac multi konta na rozne domeny poczty interii, ale nie sprawdzalem.
Z tego co pisza wirtualnemedia po 25.05 powinny zostac zablokowane wszystkie darmowe konta mailowe a co za tym i portalowe, na ktore nie zostanie wyrazona zgoda na przetwazanie danych, ale zobacxymy czyt to bedzie prawda, czy kolejna sciema interii.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING