Odpowiadasz na:
Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING

Admminka
Temat dodał(a):
Admminka -
Drodzy Użytkownicy! Informujemy, że w dniu 09.04.2018 r. Grupa Interia.pl przestanie udostępniać usługę Konta Portalowego i system powiadomień DING. W związku z planowanymi zmianami, konta w serwisie Forum zarejestrowane na zewnętrzne adresy mailowe nie należące do portalu Interia.pl, przestaną być aktywne. Pamiętaj, że jeśli logujesz się kontem Interii - nie musisz nic robić. Aby nadal korzystać ze swojego konta profilowego w serwisie Forum oraz zachować swój nick i historię aktywności, prosimy o aktywację poczty Interia.pl w nieprzekraczalnym terminie do 09.04.2018 r. Jak zachować swoje konto w serwisie Forum i aktywować pocztę Interii? 1. Zaloguj się do Forum Interia.pl 2. Kliknij w link aktywacyjny: https://konto.interia.pl/poczta/aktywacja 3. Postępuj zgodnie z instrukcją Lub 1. Wejdź w Ustawienia Mojego Konta; 2. Aktywuj Pocztę w Panelu Głównym. Od tego momentu nowy adres założony w Poczcie Interii będzie służył do logowania na Forum i w komentarzach. Do dnia 09.04.2018 r. możliwy będzie pełen dostęp do usługi Konta Portalowego oraz serwisu DING w oparciu o obecne dane profilowe. Po tym terminie, jeśli w serwisie Forum nie zostanie dokonana aktywacja konta pocztowego Interia.pl, konto w serwisie Forum założone z wykorzystaniem zewnętrznego adresu e-mail zostanie usunięte, dane zostaną zarchiwizowane, a dane osobowe zostaną zanonimizowane (usunięte), zgodnie z regulaminem oraz obowiązującymi przepisami prawnymi. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem: pomoc@firma.interia.pl Zespół Forum INTERIA.PL

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING

Napisał(a): ~barnaba -

Szanowna Administracjo, po co wgl piszecie do nas tytułem:" Drodzy forumowicze", skoro nie reagujecie na trolli wpisujących nie na temat zgniłe teksty. Powielanie sugestii wyszukiwania z wyszukiwarki youtube i wpisywanie komuś złośliwie w temat, jest bez sensu. To wszystko jest przecież w zgniłych wyszukiwarkach.

Używanie pustego frazesu " Drodzy forumowicze" , jest w takim przypadku ironią.

Re: Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING

Napisał(a): ~gość -

Oboje już jesteście nudni w tym waszym targaniu się za czupryny jak baby. Emocji wam w życiu brakuje, czy jak?. . Jak dorośli faceci mogą się angażować w internetowe publiczne popychanki i traktować je serio?

Reklama

Re: Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING

Napisał(a): Gość -

GorolspozaTatyr
yeti48
Twierdzę żes kłamcą i dowody na to mam.
Kłamca, szuja i donosiciel w jednym?😀
Pierwszy moralizator tego forum.
Goral w rajtuzach zalatujących.. szacunkiem??
Ojjjj..😀😀😀
Masz dowody, że góral donosi.

Przeca aż się prosi abyś po nie sięgnął
- tak jak ja na szufli podsuwam.

Jakiego znowu moralizowania,
toż przed gały niegodne słowa autorowi podsuwam.


Jak do tej pory, tylko wycie słyszę,
inwektywy jak te Twoje albo obrońcę,
który zazwyczaj nie ma pojęcia o co chodzi,
bo nie czyta ale plotkuje jak Ty.


Z szacunkiem.
Asa ..
Zanim kolejny "won" powiem, może przeprosić by i pasowało.
Góral w rajtuzach przeca nie donosi!

Góral w rajtuzach przeca tylko zgłasza i uprzejmie informuje.
Każdy jeden kapuś mówi to samo.
Konfident zaś to do hieny porównanie - na swój sposób i mądrej, lecz niezmiernie obrzydliwej.

Z przeprosin przeto nici.
Idź zgłoś i poinformuj, przeca nie donosisz-.

A teraz już..
Won.

Re: Zamknięcie Konta Portalowego i serwisu DING

Napisał(a): gość -

Juz nie maja wielu kont, bo konta zakladane na obce adresy mailowe powinny nie dzialac od 9.04. Chyba ze da sie zakladac multi konta na rozne domeny poczty interii, ale nie sprawdzalem.
Z tego co pisza wirtualnemedia po 25.05 powinny zostac zablokowane wszystkie darmowe konta mailowe a co za tym i portalowe, na ktore nie zostanie wyrazona zgoda na przetwazanie danych, ale zobacxymy czyt to bedzie prawda, czy kolejna sciema interii.

Reklama